Strona 56 z 207 PierwszyPierwszy ... 646545556575866106156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 826 do 840 z 3094
Like Tree2266Lubi

Temat: San

Domyślnie

Witam
    Panowie jak tam woda na Sanie w okolicach Lesko-Laczki? Dzieje sie tam cos, jaki stan?
    Lipien zagryza cos? Chcialem sie tam jutro wybrac ale nie wiem czy jest sens, a kawalem mam bo mieszkam w Rzeszowie.

Mieszka w
    Humniskach

Domyślnie Górny San zamknięty do niedzieli do 13

Jutro to na pewno nie polecam a nawet odradzam, jesienny lipień Sanu jest i zakaz wędkowania.
    A czy rybka zagryza to będę wiedział jutro lub pojutrze bo znajomi sędziują te zawody właśnie.

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiad...ecie_rzeki_san

PS. woda bardzo bardzo malutka.
    małą rybkę "wszystko" zeżre... a duże się męczy bądź zjada...
    ... pstrąg to na czerwonego najlepiej...
    Zanim coś powiesz ... posłuchaj, zanim zareagujesz ... pomyśl, zanim się poddasz ... spróbuj

Mieszka w
    Humniskach

Domyślnie

Dzisiaj kilka godzin z rana ze spinem poniżej kładki-taśmociągu w Obarzymie, efekt 7 kleni w okolicach 30 cm i dwa kleniory 40 i 44. Jeden jeszcze grubszy kaban spięty, szkoda była by życiówka. Tak w ogóle to woda jakoś tak lekutko mętnawa.
    Może te tabuny muszkarzy w górze tak pomącili
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Zanim coś powiesz ... posłuchaj, zanim zareagujesz ... pomyśl, zanim się poddasz ... spróbuj

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Dzisiaj postanowiłem zmienić sanową miejscówkę z okolic Dynowa na teren polecony mi przez kolegów z okolic Jarosławia. Pokazali mi zdjęcia swoich rybek złowionych w tej okolicy i powiem tak,...dużą część naszej galerii Taaka Ryba zapełniliby pieknymi okazami. Dzięki ich szczegółowym wskazówką i mnie udało sie złowić fajną rapkę. Uderzył na woblera, którego nazwy i producenta nie pamietam. Bolenie żerowały bardzo intensywnie, ale ja nie miałem dzisiaj dla nich wiecej czasu, podejrzewam, że na tym jednym na pewno by się nie skończyło gdyby to był weekend. Oczywiście boleń cały i zdrowy wrócił do wody, tak jak i ja do domku baaardzo zadowolony

Domyślnie

Gratulacje lama, bardzo ladna rybka pewnie dostaniesz kilka pytan o miejscowke na pw

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Dzięki @Fighter! A co do miejscówki to wiesz..."dostałem" ją w prezencie, a prezentów sie nie oddaje. Pozdrawiam i życzę Ci jeszcze wiekszych boleni od tego ze zdjecia!

Domyślnie San laczki-lesko

Cytat Napisał kris2682 Zobacz post
    Witam
    Panowie jak tam woda na Sanie w okolicach Lesko-Laczki? Dzieje sie tam cos, jaki stan?
    Lipien zagryza cos? Chcialem sie tam jutro wybrac ale nie wiem czy jest sens, a kawalem mam bo mieszkam w Rzeszowie.
    ponawiam pytanie, moze w ten weekend bym sie wybral, jest sens?

Mieszka w
    Humniskach

Domyślnie

woda na pewno bardzo niska i czysta.
    Jeśli chodzi o lipienia to wyniki JLS mówią same za siebie. Patrząc na wyniki to średnio więcej niż połowa zawodników schodziła z zerami a to naprawdę czołówka Polska albo mi się tak wydaje. Nie ma co powiedzieć na zespół z Krosna oni jeszcze coś łowili. Znajomy który sędziował trochę powyżej Łączek przez trzy tury zmierzył 1 rybę dł 24cm bodajże.
    Wymiar w ogóle obniżony był do 23 cm na zawody, a zwykle było więcej.

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiad...ny_lipien_sanu

Pogratulować P. Trzaskosiowi który w pierwszej turze trafił 14 szt i finalnie zwyciężył.

Nie można powiedzieć że lipienia nie ma, ale nie ma go tyle co było kilka lat temu... to są słowa znajomych którzy łowią na muchę, nie moje bo ja jeszcze nie łowie ale mam zamiar zacząć w najbliższym czasie.

Zbanowany
    Mieszka w
    bieszczady

Domyślnie

wiecie co to jest DZIADOSTWO pomnórzcie sobie to razy trzy i zobaczycie co jest na sanie od hoczewki az do postołowia

Domyślnie san

Według mnie czas lipienia tak naprawdę jeszcze się nie rozpoczął. Trzeba poczekać na pierwsze przymrozki i ewentualnie wtedy wszystko się wyjaśni. Byłem pare dni temu z muszką w ok. Sanoka i widziałem pare ładnych "oczek". Złowiłem 4 lipki po ok. 25 cm, wynik mógł być znacznie wyższy gdyż przez ok. 2 godziny nie mogłem się wstrzelić w muchę. Przesiałem pół pudełka róznego rodzaju muszek- od jęteczek o rozmiarze od 16 do 22 i malutkich chruścików i nic. Pod sam wieczór zdesperowany założyłem jętke na haku 10-12 i odziwo to poskutkowało.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

W dniu dzisiejszym postanowiłem wrocić do mojej nowej miejscówki na Sanie, która we wtorek obdarzyła mnie ładnym boleniem. Dzisiaj było jeszcze piekniej- po 20 minutach biczowania wody poczułem duży opór na wędce. Pomyślałem, że to zawad, rozpocząłem więc procedurę odczepiania. Po chwili zawad ruszył w dół rzeki, ale i wtedy nie byłem pewien, że to ryba. Dopiero kilkanaście metrów od brzegu rozpoczęła się jazda i zobaczyłem swojego pieknego przeciwnika. Po kilku próbach w końcu znalazł się na brzegu. Muszę powiedzieć, że branie było bardzo dziwne, bez charakterystycznego kopa, stąd moja początkowa niepewność co do dużego oporu na kiju. Po krótkiej sesji zdjęciowej boleń odpłyną na zasłużony odpoczynek, należał sie mu, bo walczył naprawdę dzielnie. Gorzej ze mną, trochę się przemoczyłem, zawiało mnie i teraz sie wygrzewam, ale czuję w kościach, ze czeka mnie kilkudniowy rozbrat z wędką. Boleń mierzył 74 cm i uderzył na woblera Salmo.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Pikny bolek Panie @Lama, pikny...

Moderator Avatar Andre
    Mieszka w
    RLA

Domyślnie

Podzielam zdanie @Dziencioła i gratuluję.

Mieszka w
    Humniskach

Domyślnie

uuuu bolek jak marzenie, gratulacje. nie jednemu się taki marzy...

Wpisów
    3

Domyślnie

grstulscje większy od mojego z Wisłoki

Uprawnienia