Strona 65 z 254 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 975 z 3805
Like Tree1446Lubi

Temat: Wisłok

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Dziś przydługawy spacer zacząłem nad oczyszczalnią ścieków naprzeciwko PTHW a zakończyłem powyżej mostu kolejowego w Rzeszowie, efekt to mały szczupak koło 40cm oraz 7 kleni, jednak też wielkością nie rozpieszczały

Największy z dzisiejszych łakomczuchów
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane 02-05-2011 o 22:34

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Zachęcony porannym słoneczkiem wybrałem się do Trzebowniska za szczupakiem. Celem było nie tyle złowienie rybki, co przetestowanie nowego sprzętu i własnych struganek. Jak na moje oko "martwa rzeka", nic sie nie działo

Mieszka w
    Boguchwała

Domyślnie

Boguchwała wczoraj i dziś efekty mizerne

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Panowie, w tamtym roku zainteresował mnie ten rejon Wisłoka (nie wiek jak nazwać tą zatokę), w słoneczny dzien stojąc na skarpie widziałem jak duze drapiezniki ganiały drobnicę. Czy ktoś tam łapał? nie wiecie jaka jest tam głębokość i czy na federa są jekieś efekty?

http://images50.fotosik.pl/842/b5b26bb00eb6bc49med.jpg

Pozdrawiam.

Mieszka w
    Boguchwała
    Wpisów
    4

Domyślnie

Głębokość w zatoce to 1m wody. Drapieżnik to raczej boleń lub szczupły, gdyż tylko one się tam zapuszczają. Na feeder to bym się tam nie wybierał bo 1m mułu pod wodą
    Dajmy rybom szansę na przeżycie kolejnego dnia!!!
    Chcąc coś zmienić, zacznijmy od siebie...

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

szkoda z tym mułem bo zachecająco wyglądają miejscówki, stanowiska zauważyłem ze są porobione i widąc było że ktoś łowił, ale może na spławik. Dzieki za info mapet77

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Dzisiaj postanowiłem wraz z kolegami odwiedzić górny odcinek Wisłoka. Podczas całego dnia była fajna zabawa z kleniami. Ukoronowaniem całej wyprawy okazał się mój życiowy pstrąg o długości 45 cm. Wziął na woblera powierzchniowego P.Andrzeja Lipińskiego. Ryba ta była moim marzeniem od wielu miesięcy. Spędzenie wiele godzin nad wodą oraz strugi wylanego potu opłaciły się. Złowiłem w swoim życiu wiele dużych ryb ale chyba żadna nie dała mi tyle satysfakcji co ta. Walka z nią to było coś pięknego. Odwzajemniłem się jej za to zwracając jej wolność
    Piotr Madura lubi to.

Mieszka w
    Rzeszów/Rymanów Zdr/GBR

Domyślnie

rybka piękna, nie da się ukryć, a ten odcinek na którym łowiłeś to może powyżej zalewu w sieniawie, czyli wisłok 1 ?

ja byłem też nad wisłokiem odcinek (Czudec -Strzyżów), woda trochę mętna, na spining nic nie brało, zaczołem na spławik łowić, i złowiłem jednego klenia który ważył 1,6kg, ogólonie słabo

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

No to łowiliśmy niedaleko od siebie, tylko ja trochę wyżej.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Wisłok odc. lwowski-kolejowy - 3h biczowania wody 3 pstrągi w tym 1 spięty przy brzegu.

Woda drastycznie spadła, pokazały się przebiegi dna stanowisk.

Rybę było widać, rzucałem wszystkim co miałem w pudełku w kleniska ze 60pare cm i nic! Nawet mniejsze olewały przynęty przepływające 3cm od pyska!

Ehh kolejna lekcja pokory..

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Dziś z kolega Dzięciołem zrobiliśmy Wisłokowy zwiad rybka nie zbyt chciała współpracować ale coś brało drobne klenie,okonie pstrążek pod 30 cm grubszy kleń też się pokazał ale albo nie mógł trafić w wobka albo odprowadzał. W sumie wyciągnęliśmy po 5 szt rybek Największa rybka wyprawy jazik Dzięciołka na 48 cm

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Heh..dziś na rzeszowskim odcinku 2 małe kleniki i coś mi spadło za kolejowym, ale też wielkie nie było..

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Cytat Napisał lama Zobacz post
    Dzisiaj postanowiłem wraz z kolegami odwiedzić górny odcinek Wisłoka. Podczas całego dnia była fajna zabawa z kleniami. Ukoronowaniem całej wyprawy okazał się mój życiowy pstrąg o długości 45 cm. Wziął na woblera powierzchniowego P.Andrzeja Lipińskiego. Ryba ta była moim marzeniem od wielu miesięcy. Spędzenie wiele godzin nad wodą oraz strugi wylanego potu opłaciły się. Złowiłem w swoim życiu wiele dużych ryb ale chyba żadna nie dała mi tyle satysfakcji co ta. Walka z nią to było coś pięknego. Odwzajemniłem się jej za to zwracając jej wolność
    Bardzo ładna fota i pstrągal do tego lux

Domyślnie

ja dziś byłem 2,5 h i wzieła mi cholera ;d 1 branie 1 wyjscie z wody i żadnej ryby

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Cytat Napisał Danin Zobacz post
    Wisłok odc. lwowski-kolejowy - 3h biczowania wody 3 pstrągi w tym 1 spięty przy brzegu.

Woda drastycznie spadła, pokazały się przebiegi dna stanowisk.

Rybę było widać, rzucałem wszystkim co miałem w pudełku w kleniska ze 60pare cm i nic! Nawet mniejsze olewały przynęty przepływające 3cm od pyska!

Ehh kolejna lekcja pokory..
    Ja się tak zastanawiam czy to przyjemność jest łowienia pstrągów na miejskim odcinku zwłaszcza od Lwowskiego do powiedzmy Załęskiego??Nie że bym kogoś ganił można łowić w betonie potem kawałek opaski ale czy to jest przyjemność dreptać kawałek brzegu po butelkach i podpaskach?Taka jest prawda.Nie pamiętam ile lat temu ale było to dawno a zmierzając do sedna łowiliśmy przy kanale Lwowskim,już nie istniejącym.Chłopacy a tak na prawde to przewodził im ukrainiec vel Saszka, (byłem wtedy,małym szczylem mieli wędzarnie z beki po jakimś oleju i co złowili to szło do wędzarni tzn.krąpiki,płoteczki małe leszczyki.Jeżeli ktoś jeszcze ze starszej daty pamięta to na olszynkach na przeciwko bazaru łowili sandacze na ukleje i to nie byle jakie ale wszystko to historia już...