Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 70
Like Tree1Lubi

Temat: Zalew Brzóza Królewska

PSW Team Avatar wifer
    Mieszka w
    Leżajsk

Domyślnie Zalew Brzóza Królewska

Ze zdziwieniem zauważyłem że do tej pory nikt nie wspomniał o tym zalewie. Fakt- zarośnięty. Ale parę dni temu niektórzy mieli całkiem niezłe efekty (karpie i amury) i pewnie były to ostatnie takie połowy bo jak już zapewne poczytaliście jacyś mądrzy młodzieńcy zdewastowali tamę. Może naoglądali się za dużo filmów a może była to robota przemyślana. Na razie nikt się do czynu nie przyznaje a relacje miejscowych są sprzeczne. Osoby (prawne) odpowiedzialne, jakoś wiele problemem się nie przejmują a to również daje do myślenia. Może w tym miejscu planuje się TESCO? tam też można dostać ciekawe ryby.

VIP Avatar Stanisław Mączka
    Mieszka w
    Leżajsk

Domyślnie Odp: Brzóza Królewska

Tak naprawdę to żadna "nasza" budowla wodna nie jest zabezpieczona dostatecznie przed chuliganami.
    Sami to zapewne znacie: stoją znaki drogowe latami i nagle ... poukręcane, wyrwane, zniszczone...
    Osobiśie nie wierzę, że ktoąś tego nie widział. Wysłałem Ci na pocztę prośbę o zdjęcie IMG_0028 w dużej rozdzielczości, wydrukuję je i dam na Pollicję. Powoli dojdą do tego kto na nim jest i co wiedzą na ten temat.
    Stanisław "Esox" Mączka

Mieszka w
    Ożanna

No na pewno nikt winny sam się nie zgłosi. Ciężko bedzie chyba dopaść gości. Ale próbować można. Ale swoją drogą mieli pomysł. Wodę spuścić z zalewu. Są prze hu..... Zeby ty nie zajechali na Ozanne.

PSW Team Avatar wifer
    Mieszka w
    Leżajsk

Nie nam osądzać. Co się stało to się nie odstanie. Możemy natomiast uświadomić szkody jakie powstają na skutek nieprzemyślanych decyzji często podejmowanych z pozycji mikro. Konsekwencje tego ponosimy my wszyscy i nie tylko wędkarze. Również mieszkańcy, którzy stracą ewentualne przychody z turystów a także sami letnicy korzystający z zalewu jako sposobu na rekreację. Po kilku gorących dniach padłe żyjątka wystarczająco zasmrodzą wodę na tyle, że tylko "odważni" zdecydują się tam wejść. Zyski natomiast mogą z tego mieć lekarze i aptekarze, bo kto wie co się teraz w tej wodzie zalęgnie.
    W każdym razie zostałem upoważniony ogłosić, że od dzisiaj przestał obowiązywać zakaz wędkowania.
    Woda podobno już przybrała normalny poziom. Tylko czy warto tam teraz jechać?

krs
    krs jest nieaktywny
    Admin Avatar krs
    Wpisów
    3

Na bezrybiu i rak ryba , dzisiejszy przyłów z B.K. ;D
    Załączone obrazki Załączone obrazki

PSW Team Avatar wifer
    Mieszka w
    Leżajsk

Jak w zuchowej piosence:
    ...raku, raku, raże, raże (to po raczemu)
    rumbaj dija rumbaj da,
    niech nam żyją dziś wędkarze
    rumbaj dija rumbaj da"...

Mieszka w
    Przeworsk

Dziś będąc na zakupach w znanym wszystkim Auchanie udałem się do kącika z prasą. Pierwszą gazetą która wpadła mi w ręce był Wędkarski Świat. Dążąc do sedna sprawy na jednej ze stron był opis właśnie łowiska Brzóza Królewska Opisane jako świetne łowisko dla spinningistów wczesną jesienią ...
    C&R

krs
    krs jest nieaktywny
    Admin Avatar krs
    Wpisów
    3

Wiem że to nie do końca legalne zrób fotkę tego artykułu i wrzuć na forum

Mieszka w
    Przeworsk

Niestety nie nabyłem tej gazety. Może przy najbliższej okazji..
    C&R

Mieszka w
    Łańcut

tez widziałem ten artykuł ale Krzychu co w tym nie legalnego ze opisują łowiska ? chyba ze masz na myśli skopiowanie tego na forum ? jak zakupie to postaram się zeskanować i wrzucić.
    Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.

Mieszka w
    Bratkowice

Czy ten opis był umieszczony w samym środku numeru w katalogu łowisk? Ostatnio pojawiały się tam recenzje Mateusza Pożogi(chyba tak się nazywa) różnych łowisk w okolicach Rzeszowa. Na pewno były stawy Trzciana tzw Dyndy, Strug, Wisłok w Terliczce, chyba Lipie, dokładnie nie wiem co, bo przestałem kupować Wędkarski Świat. Szczerze powiedziawszy to wg mnie te opisy były dość przeciętne, ale w sumie nie spodziewałem się niczego lepszego po 16-latku.
    „Cokolwiek zrobisz, będziesz żałował” - Demostenes

krs
    krs jest nieaktywny
    Admin Avatar krs
    Wpisów
    3

tez widziałem ten artykuł ale Krzychu co w tym nie legalnego ze opisują łowiska ? chyba ze masz na myśli skopiowanie tego na forum ? jak zakupie to postaram się zeskanować i wrzucić.
    Tak skopiowanie tego na forum , sam opis łowiska jest jak najbardziej legalny ))

Mieszka w
    Łańcut

no tak właśnie myślałem ale jeśli umieścimy źródło skąd jest ten artykuł to chyba będzie legalnie chociaż do końca nie jestem pewien postaram się jutro kupić i wstawić jeśli skaner nie odmówi mi posłuszeństwa a jak z rybkami ostatnio na Brzózie ?
    Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.

Moderator globalny Avatar Siksa
    Mieszka w
    Rzeszów

Czy ten opis był umieszczony w samym środku numeru w katalogu łowisk? Ostatnio pojawiały się tam recenzje Mateusza Pożogi(chyba tak się nazywa) różnych łowisk w okolicach Rzeszowa. Na pewno były stawy Trzciana tzw Dyndy, Strug, Wisłok w Terliczce, chyba Lipie, dokładnie nie wiem co, bo przestałem kupować Wędkarski Świat. Szczerze powiedziawszy to wg mnie te opisy były dość przeciętne, ale w sumie nie spodziewałem się niczego lepszego po 16-latku.
    Nie Pożogi a Porady i chłopak ma już pewno z 18 lat. Reszta się zgadza.

PSW Team Avatar wifer
    Mieszka w
    Leżajsk

Zalew w Brzózie to ładna i ciekawa woda więc nic dziwnego że ktoś o tym napisał. Szkoda tylko że tak zaniedbana. Nie czytałem tego artykułu ale myślę że spóźniony o dobrą dekadę bo obecnie są tam tylko małże i raki. Jeżeli nie ma plagiatu to nie widzę w tym żadnej sensacji. Opisy tego zbiornika na przełomie lat już kilka razy gościły w prasie nie tylko wędkarskiej. Kiedyś np. czytałem o Brzózie w Kurierze.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni