Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Temat: Jezioro Rogóżno k. Łańcuta

Domyślnie Jezioro Rogóżno k. Łańcuta

Witam w tym tygodniu planuje się tam wybrać może ktoś z forumowiczów był tam parę razy i może powiedzieć coś o tym zbiorniku rybie itp. A tu link dla ciekawych :http://www.pzw.org.pl/j.rogozno/ PS: Panie Adminie jeżeli nie będzie zainteresowanych można usunąć ;p
    Admin ma zawsze racje!

Moderator globalny Avatar rapala
    Mieszka w
    Rzeszów/Trzebownisko
    Wpisów
    8

Domyślnie

@Tomasz,czegoś tu nie rozumiem,w temacie podałeś "Jezioro Rogóżno Na Podkarpaciu" a z linku poniżej wynika że jest to jezioro w okręgu lubelskim.Jeziorko bardzo ciekawe,niemniej jednak ponad 200km od Rzeszowa.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Mieszka w
    łańcut

Domyślnie

Cytat Napisał rapala Zobacz post
    @Tomasz,czegoś tu nie rozumiem,w temacie podałeś "Jezioro Rogóżno Na Podkarpaciu" a z linku poniżej wynika że jest to jezioro w okręgu lubelskim.Jeziorko bardzo ciekawe,niemniej jednak ponad 200km od Rzeszowa.
    no dokładnie pisałem to już w poście Tama + Rajszula - Żołynia że to jezioro to woj. lubelskie, w rogóżnie koło Łańcuta jest jezioro zwane "święte" które co roku w okresie letnim wysycha, tu jest parę zdjęć http://www.gminalancut.pl/asp/pl_sta...y&tytul=Zalewy
    pozdrawiam
    Kamil

Domyślnie

Kurde a myślałem że to jezioro znajduje się koło Rogóżna na Podkarpaciu mam na myśli te jezioro w woj. Lubelskim (chyba dobrze napisałem) szkoda... Kamil a masz jakieś informacje na temat tego jeziora u nas na Podkarpaciu czy jest tam jakaś ryba ?? Aby móc tam powędkować wystarczy tylko karta ??
    Ostatnio edytowane 14-07-2010 o 10:44
    Admin ma zawsze racje!

Domyślnie

Byłem tam ostatnio sprawdzić jak tam jest .Żeby tam powędkować trzeba zapłacić 20 zł od wędki. Można łowić tylko w dzień. Nie wiem jak tam z ryba jest. Ale byłem u wędkarzy którzy tam łowili to złowili kila karpi i karasi. (nie wiem jakie duże) .

Domyślnie

Aha dzięki bo wiem od znajomego że nawet duże są tam ryby ale chciał bym aby ktoś to potwierdził ;p
    Admin ma zawsze racje!

Mieszka w
    łańcut

Domyślnie

Cytat Napisał ZinmeR Zobacz post
    Byłem tam ostatnio sprawdzić jak tam jest .Żeby tam powędkować trzeba zapłacić 20 zł od wędki. Można łowić tylko w dzień. Nie wiem jak tam z ryba jest. Ale byłem u wędkarzy którzy tam łowili to złowili kila karpi i karasi. (nie wiem jakie duże) .
    które jezioro masz na myśli? to w Rogóźnie koło Łańcuta czy to w woj. lubelskim?
    pozdrawiam
    Kamil

Domyślnie

Kamil a masz jakieś informacje na temat tego jeziora u nas na Podkarpaciu czy jest tam jakaś ryba ?? Czy warto tam jechać ??
    Admin ma zawsze racje!

Mieszka w
    łańcut

Domyślnie

Cytat Napisał Tomasz Zobacz post
    Kamil a masz jakieś informacje na temat tego jeziora u nas na Podkarpaciu czy jest tam jakaś ryba ?? Czy warto tam jechać ??
    no właśnie nie wiem nic o tym jeziorku, bliżej weekendu tam zaglądnę i popytam co tam jest, dam znać na forum
    pozdrawiam
    Kamil

Moderator globalny Avatar rapala
    Mieszka w
    Rzeszów/Trzebownisko
    Wpisów
    8

Domyślnie

20 zł.od wedkiTo wolałbym już wyskoczyć do np.Rudy Różanieckiej
    http://www.lowiska.pl/index.php?poka...&id_lowiska=51,przepiękna okolica,cisza i spokój,
    albo do Grębowa
    http://www.przystanek-stawy.pl/

Smile

Cytat Napisał kamil Zobacz post
    które jezioro masz na myśli? to w Rogóźnie koło Łańcuta czy to w woj. lubelskim?
    . to koło Łańcuta

Cool

no właśnie nie wiem nic o tym jeziorku, bliżej weekendu tam zaglądnę i popytam co tam jest, dam znać na forum
    Witam no i co Kamil byłeś nad tym jeziorkiem?? Ja tam byłem co wiedziałem to wiedziałem i nic się nie dowiedziałem jest tylko postawiona tabliczka z wiadomościami dla wędkarzy.A co do wysychania to kiedyś robili tam ispy dla wędkarzy i po zatykało źródełka i trochę poziom wody spad a co do wysychania to prędzej Wisłok wyschnie niż te jeziorko ;p Daj znać jak się czegoś dowiesz... bo mam ochotę tam powędkować ;]
    Admin ma zawsze racje!

Mieszka w
    łańcut

Domyślnie

Cytat Napisał Tomasz Zobacz post
    Witam no i co Kamil byłeś nad tym jeziorkiem?? Ja tam byłem co wiedziałem to wiedziałem i nic się nie dowiedziałem jest tylko postawiona tabliczka z wiadomościami dla wędkarzy.A co do wysychania to kiedyś robili tam ispy dla wędkarzy i po zatykało źródełka i trochę poziom wody spad a co do wysychania to prędzej Wisłok wyschnie niż te jeziorko ;p Daj znać jak się czegoś dowiesz... bo mam ochotę tam powędkować ;]
    tak jak pisał ZinmeR jest tam karp ale jak duży to nie wiem, karaś, szczupak, podobno też amur ale z tego co rozmawiałem z mieszkańcem wsi to nikt go tam jeszcze nie złapał, jeziorko nie jest za duże wiec chyba dużych potworów tam niema no ale może warto się tam wybrać
    pozdrawiam
    Kamil

Mieszka w
    łańcut

Domyślnie

dowiedziałem się coś więcej na temat tego jeziorka w Rogóżnie więc tak:

Święte Jezioro w Rogóżnie - akwen o powierzchni 10ha, opiekunem jeziora jest Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego i Ochrony Środowiska Naturalnego Św. Jeziora w Rogóżnie, zarybiane jest karpiem, amurem, szczupakiem, sumem i karasiem, można zabrać stamtąd dziennie dwie ryby obojętnie jakie, opłata wynosi 20 zł od wędki, zapłacić można w sklepie przy E4 w Rogóżnie sklep czynny od 7-18, zakaz połowu na spinning
    Ostatnio edytowane 20-07-2010 o 12:35
    pozdrawiam
    Kamil

Mieszka w
    Mielec
    Wpisów
    1

Domyślnie

zakaz połowu na spinning

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni