Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 94
Like Tree11Lubi

Temat: Serwis, naprawa kołowrotków

Mieszka w
    Rakszawa

Domyślnie

Cytat Napisał rapala Zobacz post
    Czy ktoś z Rzeszowa lub okolicy,wybiera się ze swoimi kołowrotkami w najbliższym czasie do pana Przemka?Miałbym dwa do przesmarowania.
    Rapala w czwartek jadę do Tarnowa. Jutro mogę po południu odebrać od Ciebie młynki dla Przemka. Punkt kontaktowy to zaprzyjaźniona stacja benzynowa. A za tydz. Ci je odbiorę Co czwartek tamtędy przejeżdżam. Ustal z Przemkiem szczegóły ja mogę pomóc w logistyce
    Ps. Masz zapchaną skrzynkę

Moderator globalny Avatar rapala
    Mieszka w
    Rzeszów/Trzebownisko
    Wpisów
    8

Domyślnie

Właśnie zauważyłem,już wyczyszczona...Masz u mnie pół zgrzewy pianki,jutro zadzwonię do pana Przemysława,reszta na priv.
    Zdanie wyrażone dzisiaj może różnić się od tego ,które wyrażę jutro i nie może być użyte przeciwko mnie w późniejszym terminie.Zastrzegam sobie prawo do zmiany zdania bez podania określonych powodów.

Mieszka w
    Dębica
    Wpisów
    49

Domyślnie Samodzielna konserwacja

Niektóre kołowrotki z tylnym hamullcem w moim przypadku m.in. Shimano Stradic i Twin Power wymagają specjalistycznych narzędzi, dzięki którym można je rozebrać, sprawdzić luzy, dokładnie wyczyścić i nasmarować. Próby rozebrania przy pomocy wkrętaków czy kombinerek kończą się uszkodzeniem kręciołka, a na pewno jego obudowy. Mimo, że niektóre posiadają otwór na płycie bocznej do konserwacji, a w zestawie z kręciołkiem otrzymujemy także dobrej klasy oliwkę to smarowanie oliwką przez w/w. otwór powoduje rozrzedzenie i usunięcie smaru przez oliwę właśnie. Kołowrotek pozbawiony smaru z pewnością nie posłuży nam długo. Oliwa nadaje się tylko pod rolkę prowadzącą żyłkę na oś kołowrotka oraz korbkę. Elementy wewnętrzne (przekładnie) to tylko specjalistyczny smar. Dlatego naprawdę warto poświęcić kilka złotych by nasze kręciołki nie zawiodły nas w najważniejszym momencie. Pozdr.......
    Życie jest wystarczająco skomplikowane, by komplikować je jeszcze bardziej. Art-ski

Mieszka w
    Bieszczady

Domyślnie

Poszukuje części do taniego kołowrotka,ale nie zawodnego-Mikado Diamond 208.Konkretnie chodzi mi o rolkę i łożysko do niej,lub odkupie cały jeżeli ktoś taki posiada.

Mieszka w
    Okolice Leżajska

Domyślnie

Witam, wczoraj przy karpiowaniu, rozsypał mi się kołowrotek.
    Kołowrotek nad wodą po raz piąty... Karta gwarancyjna zagubiona.
    Kołowrotek to Okuma Tactic BF 545i
    Padł ponieważ, zapomniałem zwolnić wolny bieg gdy zacinałem... Czy to jest normalne, czy trafiłem na kiepski kołowrotek ?

Teraz nie zwija żyłki i przeskakuje.. Ciężko zwinąć sam koszyk, gdy jest brak jakiegokolwiek oporu, dopiero wtedy można zwinąć żyłkę.
    Co poszło waszym zdaniem ? Myślicie, że warto naprawiać ? Za kołowrotek dałem około 200zł z wysyłką i jest bardzo mało używany.

Mieszka w
    Zarzyna

Domyślnie

Jak zgubiłeś kartę i/lub rachunek to nie pozostaje Ci nic innego jak wziąć śrubokręt i zobaczyć co się stało. Miałem kilka przykrych wypadków ze sprzętem i już jakiś czas temu przyznałem, że nie stać mnie na tanie rzeczy.

Mieszka w
    KROSNO

Domyślnie

Odebrałem wczoraj dwa kręciołki od Przemka.Miałem Shimano Exage High Speed i starego Dragona.Po dwóch latach użytkowania Exage-a,a szczególnie po ostatniej zimie wydawało mi się ,że czas jego dobiegł końcaSpore luzy i latało wszystko;jak żyd po pustym sklepie.Dostałem z powrotem kręcioł bez luzów a hula jak szalony.Polecam serwis u Przemka;zna się na tym jak mało kto,a fachowcy z markowych serwisów mogą się szkolić w zakresie serwisu i podejścia do klienta.Dzięki

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Witam, ma ktoś pomysł jak ściągnąć łożyska w kołowrotku o ruchomej szpuli. Wszystko jest tak spasowane że nie idąc metodą tzw. na chama nie idzie tego wyciągnąć. Istnieje jakiś ściągacz do łożysk tak małych? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?
    Koledzy pomożecie?
    www.zduntech.pl
    tel. 731 311 111

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Daj fotki jak możesz, może przyjdzie jakiś pomysł do głowy.

Domyślnie Jaxon

Potrzebuję rolkę do kolowrotka JAXON SPHERUS SX 300 jeśli ktoś posiada namiary gdzie można coś takiego dostać to stawiam

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Wrzucam fotki. Problem dalej nie rozwiązany.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ Pliku: jpg k11.jpg (93.5 KB, 63 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg k21.jpg (76.7 KB, 61 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg k22.jpg (55.6 KB, 54 wyświetleń)
    www.zduntech.pl
    tel. 731 311 111

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Może na gorąco - palnikiem rozgrzej, części są z różnych materiałów to różnie będą się rozszerzać.

Mieszka w
    Leżajsk

Domyślnie Kołowrotek

Posiadam kołowrotek firmy konger(nie pamietam nazwy) i mam taki problem,mianowicie gdy wczoraj przewijałem plecionke z jednej szpuli na 2 okazało się że więcej plecionki nakłada na górę niż na dół.Na samym dole gdyby nie moja interwencja było by widać żyłke(podkład).
    I co teraz? ;c

Mieszka w
    W-wa/Rz-w

Domyślnie

Kilka podkładek powinno pomóc. Ja kiedyś miałem podobno problem - sciągnałem szpule, odkręciłem jedną nakrętke -podłozyłem 2 podkładki i było po problemi. Przy czym u mnie problem nie był chyba aż tak głęboki./ Mi nierówno nawijało około 5-7 mm zyłki/
    Gabryś
    ><((((*>

Najbardziej martwi mnie to, że po mojej śmierci, moja kobieta sprzeda cały mój sprzęt, w cenach, po których powiedziałem jej, że go kupiłem …

Kontakt - szybki - najlepiej tel. 509-957-757 lub @ g.kozdras@gmail.com

Domyślnie

Witam, potrzebuje kontakt do Pana Przemka z Dębicy, mam problemy z kabłąkiem przy swoim mlynku, a mianowicie nie działa z pewnym oporem co pogarsza komfort lowienia.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni