Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 180
Like Tree20Lubi

Temat: Składki Okręgowe i Porozumienia

Mieszka w
    Trzciana k/ Rzeszowa

Domyślnie

Cytat Napisał kafel Zobacz post
    Właśnie opłaciłem Okręg Rzeszowski, przy okazji dowiedziałem się że jestem ubezpieczony na wypadek - wypadku na rybach
    Czyli ile za luksus moczenia kija w Rzeszowie i okolicy ?
    mobile 606670119

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

na okrągło 240,-
    www.zduntech.pl
    tel. 731 311 111

Mieszka w
    Nowa Dęba

Domyślnie

Cytat Napisał Michał82 Zobacz post

W okręgu Tarnobrzeg całość koło 300zł deklaracja na same zbiorniki koło 200zł. Z czego wyjęty jest zbiornik Wilcza Wola - zbiorniki dość mocno oddalone od siebie. Teraz jak bym chciał połowić w Nisku na Warchołach - zbiornik mam najbliżej i tylko w sumie on mnie interesuje muszę wyłożyć te 200zł ..No i rozterka co robić o ile w Przemyskim poradzę sobie bez PZW bo mam sporo fajnej komercji i mam ten komfort że mogę sobie na nią pozwolić to w Tarnobrzeskim nie mam jakiejś wielkiej alternatywy i niestety pewnie będę musiał wyłożyć dwie stówki aby móc kilka razy wyskoczyć na jeden zbiornik ...
    Michał, zbiorniki w tbg to 160 zł i na prawdę nie wiem za co ale mniejsza o to.

Najbardziej boli niewiedza osób do tego zobowiazanych ile muszę zapłacić za wody w okolicy jako członek innego okregu. Kasa jest brana, a nic nie można się konkretnego dowiedzieć. Gadka jest taka, że nasz okreg (tbg) jest cudowny ale nie można się dogadać z innymi okregami odnośnie porozumień, bo wszyscy chcą tu łowić ale nie mają co zaoferować okregowi tbg. Mało tego wmawiaja Ci, że jesteś członkiem tbg i tu zapłacisz. A jak mówisz, że nie to gadka dalej jest taka, że i tak zapłacisz i nie ma się co spieszyć z opłatami. Jeśli takie rozumowanie panuje w całym okręgu i zachwyt nad rybnością naszych wód postępuje wprost proporcjonalnie do ich rzeczywistego uszczuplania to gratuluję polityki.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
    Dzisiaj lepszy niż wczoraj
    Dzisiaj gorszy niż jutro...

Mieszka w
    Nisko

Domyślnie

Cytat Napisał MilanND Zobacz post
    Michał, zbiorniki w tbg to 160 zł i na prawdę nie wiem za co ale mniejsza o to.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
    Tak, dodałem do tego jeszcze członkowską wiec ponad 200 zł. Ogólnie patrząc to okręg Tarnobrzeg nieźle się ceni za wody które nam oferuje.
    Co do uzyskania informacji to niestety ale się przyzwyczaiłem, nikt nic nie wie i ogólnie czeski film. Gdy pytałem rok temu o porozumienie z okręgiem Przemyśl nikt nic nie wiedział, dopiero po napisaniu maila do prezesa pzw w Przemyślu uzyskałem info co i jak. Nawet podczas kontroli strażnik nie zwrócił uwagi ze musze dopłacić do zbiorników. Interesował go tylko rejestr i jak sam powiedział "w biurze wszystkiego się dowiem... ".Dla mnie to żenada, zresztą nie po raz pierwszy.
    Ostatnio edytowane 08-01-2014 o 09:22

Domyślnie oplaty

Mam pytanie...Czy jesli zapłace narazie tylko czlonkowską na przemysl i opłace wody w rzeszowie..to moge wędkować?póżniej do kiedy musze dokonac opłaty na wody przemyskie???jest jakis termin....? czy będe miał wtedy porozumienie z krosnem?

Domyślnie

A ja mam takie pytanko co wy panowie myślicie o tej sprawie "zakaz zabierania leszcza do odwołania", to dotyczy całego okręgu tarnobrzeskiego ....

Mieszka w
    Strzyżów nad Wisłokiem

Domyślnie

Cytat Napisał seba77 Zobacz post
    Mam pytanie...Czy jesli zapłace narazie tylko czlonkowską na przemysl i opłace wody w rzeszowie..to moge wędkować?póżniej do kiedy musze dokonac opłaty na wody przemyskie???jest jakis termin....? czy będe miał wtedy porozumienie z krosnem?
    Oplate członkowską dokonujesz w danym okręgu do którego należysz, czyli placąc członka w Przemyślu płacisz wody przemyskie(nizine i górskie lub to albo to nie wiem jak tam jest) plus porozumienia , a wody Rzeszowa to juz we własnym zakresie sobie opłacasz dodatkowo. Nie ma chyba opcji przynależności członka do 2 okręgów , nawet nie wiem czy jest taka opcja

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Do dwóch okręgów faktycznie nie można należeć, ale możesz sobie opłacić członkowską w Przemyślu i wody Rzeszowa i móc łowić(na wodach Rz-wa), wody Przemyśla możesz opłacić w dowolnym momencie roku lub w ogóle jak będziesz miał kaprys

Mieszka w
    Nisko

Domyślnie

Cytat Napisał seba77 Zobacz post
    Mogę się mylić, ale chyba nie ma opcji opłacenia samej składki członkowskiej ...

Moderator globalny Avatar rapala
    Mieszka w
    Rzeszów/Trzebownisko
    Wpisów
    8

Domyślnie

Moim zdaniem jest.Choćby dlatego aby potem móc korzystać z opłat okresowych dla zrzeszonych ,na różnych łowiskach.
    Zdanie wyrażone dzisiaj może różnić się od tego ,które wyrażę jutro i nie może być użyte przeciwko mnie w późniejszym terminie.Zastrzegam sobie prawo do zmiany zdania bez podania określonych powodów.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Znajomy w 2013 opłacił najpierw składkę członkowską na Przemyśl oraz wody Rzeszowa, a składkę na wody Przemyśla opłacił później, nie było też problemu z wybraniem porozumienia na Krosno.

Mieszka w
    Nisko

Domyślnie

@rapala faktycznie, o tym nie pomyślałem.

Domyślnie

Cytat Napisał kafel Zobacz post
    na okrągło 240,-

A ja zapłaciłem 247zł.

Mieszka w
    Przemyśl

Domyślnie

Ja wczoraj pytałem w Przemyślu i składka wynosi 204 zł. chyba ich coś piecze
    Fakt że zaczynam od nowa z wędkowaniem ale chyba skupie się na razie na dzikich stawach a mam ich 3 w okolicy a przede wszystkim Starzawa, cały dzień za 15 zł to dobra perspektywa, szczególnie że codziennie praca więc i tak rzadko będę mógł posiedzieć z kijem nad wodą

Mieszka w
    Tyczyn

Domyślnie

Dzisiaj wstąpiłem do Dynowa i zrobiłem opłaty na okręg Przemyśl.
    Członkowska + wody górskie = 274 zł
    A w Rzeszowie, skasowali mnie na 165 zł. Razem 439 zł
    Być zwyciężonym i nie ulec , to zwycięstwo, być zwycięzcą i spocząć na laurach, to klęska.

Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia