Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 70
Like Tree5Lubi

Temat: Sprzęt wędkarski z Lidla

Mieszka w
    Łańcut

Domyślnie Sprzęt wędkarski z Lidla

tak jak w temacie od 6 kwietnia będzie w ofercie lidl'a sprzet wedkarski Gazetka promocjyjna lidl'a co o nie których rzeczach myślicie ? warto czy nie warto piszcie
    Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.

krs
    krs jest nieaktywny
    Admin Avatar krs
    Wpisów
    3

Domyślnie

Cytat Napisał MunieK Zobacz post
    Gazetka promocjyjna lidl'a[/URL] co o nie których rzeczach myślicie ? warto czy nie warto piszcie
    noooo z tą Panią z gazetki to by było warto...

Moderator globalny Avatar rapala
    Mieszka w
    Rzeszów/Trzebownisko
    Wpisów
    8

Domyślnie

Moim zdaniem nie ma co sobie tym głowy zawracać,od dawna wyznaję zasadę że "co tanie to drogie"
    MunieK, załóżmy że kupujesz kołowrotek za 24,99- (prawdopodobnie przekładnie z plastiku bo z takimi też się już spotkałem) i zacinasz rybę "życia"(nigdy nic nie wiadomo),podczas holu kołowrotek się rozsypuje a ty tracisz rybę co wtedy myślisz o sprzęcie z Lidla?
    Jedyne co bym może kupił to świetliki z założeniem że 2/3 "odpali"

Mieszka w
    Tyczyn

Domyślnie

Jestem tego samego zdania co kolega rapala.Już nie raz się naciąłem na niby promocje,niby okazie, a potem długo tego żałowałem.Lepiej jest nieraz dołożyć parę złotych i kupić sprzęt sprawdzony, niż potem mieć pretensje ale chyba tylko do siebie.

Mieszka w
    Łańcut

Domyślnie

akurat kołowrotków nie brałem pod uwagę bo w tej kwestii wiem jak sprawa wygląda. co do świetlików to chyba kupie i przetestuje i jeszcze zwróciła moja uwagę ta podpórka rozkładana teleskopowa. ale wiecie zawsze można zobaczyć to w sklepie i podjąć ryzyko kto nie ryzykuje to nie żyje
    Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Ta podpórka jest naprawdę przydatna i dobra , polecam. Sprawdza się na kamienistym lub stromym brzegu,

PSW Team Avatar wifer
    Mieszka w
    Leżajsk

Domyślnie

... a poza tym ile już takich podpórek zostało na brzegach? Moich chyba 6. Więc tego nigdy nie za dużo. A co do tych kołowrotków to czasem można trafić dobry egzemplarz ale trzeba mieć szczęście. No i nie polecam nic z etykietką Robinson wszystko jedno z jakiego sklepu i z jakich promocji.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Gdybym miał wybrać coś z tej oferty kupiłbym ten stojak i świetliki nic więcej.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Cytat Napisał wifer Zobacz post
    No i nie polecam nic z etykietką Robinson wszystko jedno z jakiego sklepu i z jakich promocji.
    Dlaczego nie polecasz ?

Mieszka w
    Pustków

Domyślnie Sprzet wedkarski z lidla

Witam mine zainteresowaly kalosze wedkarskie reszta dziadostwo swietlikow dawno nieuzywam zrobilem swoje swietliki swieca caly sezon co do kolowrotkow JAXONa mam 4szt chdza bez zarzutu

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Cytat Napisał ukleja Zobacz post
    zrobilem swoje swietliki swieca caly sezon chdza bez zarzutu
    Może mógłbyś napisać jak zrobiłeś te świetliki ?

Mieszka w
    Rzeszów
    Wpisów
    4

Domyślnie

Hehe a ja kupie te spodniobuty ciekaw jestem ile wytrzymaja

Mieszka w
    Pustków

Domyślnie Sprzet wedkarski z Lidla

Moje swietliki to diody led z zapalniczek , troszeczke koszulki termokurczliwej kawalek sztywnej rureczki moze byc wypisany wklad z dlugopisu ,diode maluje tak zeby zostal maly punkt i swieci jak chce 3godz albo cala noci jest na kilkanascie zasiadek nocnych. A swietliki wystarczaja na jedna noc mozna mrozic to beda na nastepna zasiadke ale jusz tak nie swieca

Mieszka w
    Łańcut

Domyślnie

Cytat Napisał ukleja Zobacz post
    Moje swietliki to diody led z zapalniczek , troszeczke koszulki termokurczliwej kawalek sztywnej rureczki moze byc wypisany wklad z dlugopisu ,diode maluje tak zeby zostal maly punkt i swieci jak chce 3godz albo cala noci jest na kilkanascie zasiadek nocnych. A swietliki wystarczaja na jedna noc mozna mrozic to beda na nastepna zasiadke ale jusz tak nie swieca
    kolego jakbys mial czas i mozliwosci to wrzuc fotke twojego swietlika

Mieszka w
    Pustków

Domyślnie Sprzet wedkarski z Lidla

Niemam takich mozliwosci zrobienia fotki , a budowa jest prosta troszeczke majsterkowania ,1 trzeba wyciagnac diode z baterjami z zapalniczki, 2 kupic izolacje termokurczliwa 8mm w lub zwykla tasma izolacyjna kawaleczek wypisanego wkladu od dlugopisu to wszystko montujemy(trzeba zostawic ta blaszke odpowiednio przyciac zeby byl obieg z tym krotszym koncem diody) to wszystko montujemy i na koniec na szczytowke montujemy kto ma jaki sposob albo w gotowce albo izolacja tak samo jak sklepowe swietliki Ja montuje to od 3 latek na federka (przedostatnia przelotka) i na teleskopa i sie dobrze sprawuje czasami siedze 3lub 4 godzinki w nocy nad Wislokom to mi wystarcza na caly sezon Jak sie bateryjki wyczerpia montujemy nowe Milego majsterkowania JAK PATRZE NA AKCESORJA WEDKARSKIE TO NIEZLE ZNAS ZDZIERAJA

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni