Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19
Like Tree1Lubi

Temat: Wypoczynek..

Thumbs up Wypoczynek..

Witam ; )

Poszukuje ciekawego miejsca na wypoczynek z rodziną , myśle o łowieniu ryb , kąpielisku i czynnym wypoczynku

Zna ktoś takie miejsce ?

Mieszka w
    Rzeszów
    www.zduntech.pl
    tel. 731 311 111

Mieszka w
    KROSNO
    Wpisów
    2

Domyślnie

Kolego polecam Bieszczdy:-)) Masz Zalew Soliński i pikne góry!!:-)) W necie napewno znajdziesz jakieś zakwaterowanie!!

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Polecam Czarną Łańcucką, pewna kobieta ma tam 14 hektarów ogrodzonego terenu na których są 3-4 domki i kilka stawów w których pływają ładne rybki. Domki z wyposażoną kuchnia tak więc żadnych klamotów nie trzeba brać. Niestety nie mam do niej kontatku. Zdjęcie z tego miejsca mam w swoim albumie pt Cisza i spokój. Naprawdę gorąco polecam!

Mieszka w
    Łukawiec

Domyślnie

Cytat Napisał ryba7 Zobacz post
    Polecam Czarną Łańcucką,...
    Chyba chodzi o to: Leśna Zagroda - Czarna.

Byłem tam raz zobaczyć w tamtym roku. Bardzo przyjemne miejsce do imprezowania (grill, ognisko, itp.)
    Co do wędkowania to było dodatkowo płatne i tylko dla wynajmujących domek (chyba że się coś zmieniło).
    Jaka tam ryba pływa to niewiem. Trzeba dzwonić i dopytywać.

Mieszka w
    TBG-Mielec

Domyślnie

Jeśli wypoczynek z rodziną,czysta woda,pływanie,jakieś tam rybki polecam Jezioro Białe /Okuninka.Byłem pierwszy raz tam i odrazu mi się spodobało,łagodne zejscie do wody,woda kryształ,dno twarde-piasek schodzi stopniowo,plaże-jest gdzie rozłożyć kocyk,wypożyczalnie sprzętu wodnego,pomosty.Byłem bez pontonu,ale z pomostu udało sie złapać szczupaczka 47cm i jakieś okonie,w tym roku też tam wracam zabierając ponton,silnik,sonar.

Mieszka w
    namiocie
    Wpisów
    7

Domyślnie

Dokładnie Jezioro Białe super czyste. Rodzinka na pewno będzie zadowolona, woda dla dzieciaków odpowiednia. Ratownicy na kąpieliskach. Wg. mnie woda na drapieżnika cudowna.

Mieszka w
    Złotniki

Domyślnie

Zgadzam się z wami że woda fajna tylko te tłumy

Domyślnie Jezioro Białe

Witam moja rodzinka też poleca to miejsce i ja również w tym roku wybieram się tam na wypoczynek

Mieszka w
    TBG-Mielec

Domyślnie

To może sie spotkamy...w planach wakacyjnych mam jeszcze w tym roku za Lub.jezioro Piaseczno,Krasne,lubię czysta wodę i klimat,gdy ciągnę woblera w toni np. Rapale Magnumi widzę go na paru metrach.Ryby to nie wszystko.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Cytat Napisał majster222 Zobacz post
    Chyba chodzi o to: Leśna Zagroda - Czarna.

Byłem tam raz zobaczyć w tamtym roku. Bardzo przyjemne miejsce do imprezowania (grill, ognisko, itp.)
    Co do wędkowania to było dodatkowo płatne i tylko dla wynajmujących domek (chyba że się coś zmieniło).
    Jaka tam ryba pływa to niewiem. Trzeba dzwonić i dopytywać.

Dokładnie o to mi chodziło a co do ryb to są tam łaadne karpie i karasie, lin, dużo płoci i szczupak. Właścicielka twierdziła że 2 lata temu wpuściła tam kilka sztuk jesiotra Na zbiorniku jest zakaz spiningowania a opłata za wędkowanie to 20zł doba ale tylko dla wynajmujących domki.

Mieszka w
    okolice Olsztyna

Domyślnie

A jakie ceny za domek?

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie

Zadzwoń i zapytaj bo nie pamiętam dokładnie ale coś koło 40zł od głowy.

Mieszka w
    Zarzyna

Domyślnie

Panowie macie jakieś sprawdzone domki/kwatery nad Białym ? Myślę raczej o leżeniu brzuchem do góry niż o wędkowaniu; luksusów nie potrzebuję, ot jak będzie lodóweczka na napoje to będzie git W grę wchodzą też inne spokojniejsze miejsca tamtego regionu.

Domyślnie

Ma ktoś jakieś ciekawe domki nad soliną tzn sprawdzone blisko woda aby można było wypocząć z dziećmi i coś tam połowić?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia