Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 99

Temat: Serwis, naprawa kołowrotków

Domyślnie Serwis, naprawa kołowrotków

Witam
    Chciałem się zapytać czy orientuje się ktoś gdzie można oddać kołowrotki do serwisu, chodzi głównie o wymiane sprężyn odbijających kabłąk, oraz przesmarowanie kołowrotków. U P. Kosiorowskiego kołowrotki leżą już miesiąc i po dzisiejszej rozmowie telefonicznej stwierdził ze miesiąc mogą jeszcze poleżeć. Sam za to nie chce się brać bo kręcioły, które kiedykolwiek rozbierałem już nigdy nie były takie same A może któryś z forumowiczów zajmuje się takimi sprawami?

Mieszka w
    Rzeszów/Rymanów Zdr/GBR

Domyślnie

Ja też szukam kogoś takiego, zakupiłem jakiś czas temu krencioł Okuma Electra i coś ciężko chodzi i czasami skrzypi, może jakaś mała usterka tylko jest, a 200 zł zainwestowałem w niego, i też pytam jak kolega post wyżej, może ktoś na forum zajmuje się takimi rzeczami, dodam, że tylko osoby z Rzeszowa bo zawozić gdzieś dalej to już jest nieopłacalne, pomoże ktoś?

Domyślnie

Cytat Napisał donkaletone Zobacz post
    kołowrotki leżą już miesiąc i po dzisiejszej rozmowie telefonicznej stwierdził ze miesiąc mogą jeszcze poleżeć.
    Prawdopodobnie osoba zajmująca się serwisem znajduję się w szpitalu i dlatego są takie akcje.
    tel. 696 047 114

Domyślnie

Cytat Napisał Dzienciol Zobacz post
    Prawdopodobnie osoba zajmująca się serwisem znajduję się w szpitalu i dlatego są takie akcje.
    Potwierdzam ostatnio p. Kosiorowski mówił że gośc ma problemy ze zdrowiem i w szpitalu jest. I serwis nie funkcjonuje narazie

Domyślnie

Tak, mnie również o tym poinformował, dlatego szukam szybszej alternatywy

Domyślnie serwis

Panowie jeżeli macie ochotę odwiedzić Dębicę to polecam sklep wędkarski na Rzeszowskiej
    naprzeciwko restauracji Wiluszówka.Pan Marek to typowa ,,złota rączka''.
    Zajmuje się naprawą sprzętu wędkarskiego

Domyślnie

Cytat Napisał Grzelo40+ Zobacz post
    Panowie jeżeli macie ochotę odwiedzić Dębicę to polecam sklep wędkarski na Rzeszowskiej.Pan Marek to typowa ,,złota rączka''.
    Potwierdzam i zachęcam do korzystania i nie dlatego że to kolega, tylko dlatego że uczciwy i stara się zaradzić wszystkiemu. Regeneruje także złamane wędziska, wymienia przelotki, dorabia części i akcesoria wędkarski, itp. A co najważniejsze konserwacje i naprawy dokonuje dość szybko.
    Życie jest wystarczająco skomplikowane, by komplikować je jeszcze bardziej. Art-ski

Domyślnie Jest jeszcze lepszy fachowiec w D-cy !

Witam wszystkich.
    Mamy lepszego szpenia Paniei Panowie w D-cy.
    Wiem że naprawia kołowrotki ale czy wędki nie wiem.
    Remontuje nawet bardziej skomplikowane wolnobiegowce. Znajomemu jak wyremontował Zebco to lepiej chodzi jak nowy. A żeby było ciekawiej w/w fachowiec z Rzeszowskiej niemógł sobie z nim poradzić i jeszcze ze złamaną stopką mu oddał !!! . Nic do chłopa nie mam ale słyszałem że nie ze wszystkim podoła.
    Co do kontaktu to wiem że chyba na Cmentarnej w wędkarskim trzeba pytać.
    A jeśli chodzi o sprzęt to najlepiej kupić w sklepie a nie na bazarach . Lidlach i czy innym szajsie.
    5 lat gwarancji na kołowrotki ( Okuma ) 2 lata ( Fux ) i wtedy nie ma kłopotów.
    Pozdrawiam.

Domyślnie

Może zdradzi kolega nazwisko fachowca.
    Gdzie patyki tam wyniki

Domyślnie Mam nr telefonu tylko

Tylko tyle albo aż tyle.
    501 595 606 . Ma na imię Przemek . Dowiedziałem się że ściaga oryginalne części do japończyków z jakiegoś sklepu importującego z Japoni bezpośrednio.
    Resztę pytajcie jego osobiście. Nie nabijam już więcej bo pomyślą że reklamę jemu robię .
    Pozdrówki

Domyślnie Świetny fachowiec!

Cytat Napisał Moczykij Zobacz post
    Witam wszystkich.
    Mamy lepszego szpenia Paniei Panowie w D-cy.
    Wiem że naprawia kołowrotki ale czy wędki nie wiem.
    Wędek nie naprawia tylko kołowrotki. Pisząc pochlebną opinię dla Marka nie znałem jeszcze Przemka. Obecnie już się znamy i zadbał o dwa moje kręciołki (po konserwacji i skasowaniu luzów pracują zdecydowanie lepiej). Zabrał się też za mój (zniszczony przez kol. wędkarza wolnobieg). Marek poddał się po próbach założenia sprężyny. Przemyk rozkręcił kolowrotek na czynniki pierwsze i okazało się, że jest uszkodzony dość skomplikowany mechanizm wolnego biegu. Pracujemy nad dorobieniem części. Przemyk to pasjonat skomplikowanych mechanizmów, wszelkie usterki i skomplikowane naprawy traktuje jako osobiste wezwanie (moja opinia). Pomaga mu w tym jego inżyniersko-techniczne wykształcenie. Ze spokojem polecam jego usługi.
    Życie jest wystarczająco skomplikowane, by komplikować je jeszcze bardziej. Art-ski

Domyślnie

No ja tez poznałem Przemka pracujemy razem
    Gdzie patyki tam wyniki

Domyślnie

Jaki ten świat jest mały.

Nie ma potrzeby cytować poprzedniego posta!
    Ostatnio edytowane 09-08-2012 o 16:36

Domyślnie

Cytat Napisał Moczykij Zobacz post
    Tylko tyle albo aż tyle.
    501 595 606 . Ma na imię Przemek . Dowiedziałem się że ściaga oryginalne części do japończyków z jakiegoś sklepu importującego z Japoni bezpośrednio.
    Resztę pytajcie jego osobiście. Nie nabijam już więcej bo pomyślą że reklamę jemu robię .
    Pozdrówki
    Napiszę krótko, ale treściwie - pana Przemka powinno się beatyfikować - ponieważ jest jedynym mi znanym cudotwórcą - odrestaurował mojego starego japońca Super Aero GTM "3000" - gdyby nie poprzedni "fachowiec" (partacz - który źle złożył i nasmarował kołowrotek, przez co zużyły się lekko niektóre elementy), to kołowrotek pracował by jak nóweczka - ale i tak jest super - polecam wszystkim tego człowieka z czystym sumieniem !!
    Gdy tylko w Polsce obejmę władzę,
    szereg surowych ustaw wprowadzę:
    za brzanobójstwo, za pstrągobicie,
    będę odbierał mienie i życie...

Domyślnie

Naprawdę świat jest mały.Ja tez znam Przemka,dziś w pracy mówił mi że,miał przyjemnośc naprawiać
    Twoje kręciołki art-ski