Strona 1 z 288 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 4311

Temat: Wisłok

Domyślnie Wisłok

Byłem sobie ze spinem na Wisłoku i było bardzo miło. Śmigałem wyżej mostu kolejowego w Rzeszowie i chwilke pod mostem lwowskim. Udało się wyjąć kilka drobnych kleników i dwa jazie.
    Największy dzisiejszy "okaz" miał 39cm.
    [img width=150 height=113]http://images46.fotosik.pl/100/be51bbf9c1ae238fm.jpg[/img]

Moderator globalny Avatar Siksa
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Wisłok 2009

Gratuluje ładnych jaśków. Jeśli to nie tajemnica to brały koło kolejowego czy lwowskiego? Odpowiedz może być na priva.

Krzychu, otwórz wątek Wisłok 2009

Domyślnie Wisłok 2009

Jaśki brały ok 150m nad kolejowym (20m wyżej progu) na "wolnej wodzie". Brania z dna, ale i smużaki też były atakowane. Zdała egzamin biało-czerwona obrotówka nr 1 i ciemne smużaki 3cm.
    tel. 696 047 114

Domyślnie Wisłok 2009

Właśnie wróciłem z krótkiego zwiadu rowerowego- tym razem z wędką. Zaliczyłem jednego małego klenika, drugi podobny mi spadł.
    Najciekawszym miejscem okazało sie odwiedzone na końcu ujscie małej rzeczki. Miałem tam dwa brania- po jednym z nich około 40 cm kleń "przewalił" się po powierzchni. Niech żałuje- powisiał by sobie w galerii. Przy tym ujściu do wieczora widać było uciekająca przy powierzchni drobnicę-ja tam jeszcze zaglądne.

Ładniutki jazin Dzienciole.

Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: Wisłok 2009

Dzisiaj na Wisłoku w Rzeszowie złowiłem 40cm klenia, wymiarowego pstrąga, okonia, ok 25cm brzane za grzbiecik (walczyła jak szalona) i agresywną ukleje ;D Dwie ok 40cm ryby spadły w trakcie holu. Wiem już gdzie są ryby, teraz będzie z górki No i jestem w plecy 2 woby.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Fajne rybki.
    Ale się porobiło,pstrągi w rzeszowskim Wisłoku.

Pewnie ten sam co mój też złowiłem dziś 40- ke klenika tylko że na spławik z chlebkiem.

Mieszka w
    Rzeszów

Swojego złowiłem kilkadziesiąt metrów niżej i tyleż samo minut wcześniej niż ty swego. Ten zarośnięty spinningista po drugiej stronie to byłem ja ;D Połowiliście coś jazi?

Zbyszku, największy pstrąg jakiego widziałem na Wisłoku w Rzeszowie miał ok 55cm i podgryzał kumplowi dużego twistera

no własnie tak sie zastanawialiśmy z dzienciołem czy to ty. ja tylko splawik miałem tak że kleniki mi brały takie od 25 -35cm no i ta milutka 40 ka. a dziencioł kombinował cos na spining wiec jego pytaj. po 14 tej brania ustały.

Jaź się pokazywał, ale jakoś przywalić nie chciał. Kleń aktywny i można połapać, ale i tak na chleb o wiele lepsze efekty i większe biorą. Właśnie jade pomachać spinem. Może się jakiś ładny byczek trafi.
    tel. 696 047 114

Ja wlasnie wrocilem z kumplem z wisloka ale niestety o kiju od 6 do 10 nic nie upolowalem. Bylismy koło coczyszczalni i przed mostem załeskim. Przenioslem sie na zwirownie i tam siadły 2 szczupce ok 40cm i okon ok 30cm na obrotowke 6g. Bylo widac aktywnosc szczupaka bo co jakis czas podnosil drobnice.

Dzisiejszy wypad bardzo udany. Na spina mierne wyniki, bo tylko 3 klenie ok 30cm i okonek na 25cm. Zamiana spina na spławiczek i efekty o niebo lepsze. Bardzo ładnie brały kleniki 30-40cm a największy miał 44cm. Przynęta to chleb a łowiłem nad kolejowym. Nie wiem ile ich złowiłem, ale na pewno ponad 20 sztuk i wszystkie praktycznie z jednego miejsca. Te na foto nie wiem ile mają, ale wybrałem najlepsze zdjęcia. Większość jest coś prześwietlona i nawet nie wiem dlaczego.
    [img width=150 height=113]http://images37.fotosik.pl/97/61db989dac9bc128m.jpg[/img]
    [img width=150 height=113]http://images50.fotosik.pl/102/128a5f9e80a9c70em.jpg[/img]
    tel. 696 047 114

Mieszka w
    Rzeszów

Rybcia z drugiego zdjęcia to jaź

Rybcia z drugiego zdjęcia to jaź
    Ha ha ha faktycznie, no tak, bo zdjęcia pomyliłem przy wstawianiu. Miał być klenik.

W Wisloku znow płynie kawa po poniedzialkowej wyprawie na haku siadła tylko kilkunasto-cm brzanka! na rosówke z gruntu (z tego co wyczytałem w atlasie bo nie moglem na poczatek zlokalizowac gatunku). Poza tym cisza.