Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Sypać, sypać, sypać. Z mojego podwórka - sypie co drugi dzień, przerwa dwa- trzy dni i siadam na miejscówkę. Ostatnio poszło trochę tego towaru z Optimal Baits no ale kasowo $$$$ to nie wygląda dobrze. Efekty widzę w porównaniu jakbym łowił na nieprzygotowanym łowisku, czy poleciał na jedną nocke. Sypać pany
 3. Ciężko było , ale coś udało się wypracować
 4. domek1995

  Koniec PzW

  Umowy na dzierżawę tych rzek są do 2026-2027 roku więc ja bym się na nic nie napalał.
 5. MarcinV

  Koniec PzW

  Ale to juz Pewne, ze Wody Polskie przejma Wisłok, San, Wisłoke?
 6. Piotr Madura

  Koniec PzW

  Tak? Co do wieku nie będę się wypowiadał, aczkolwiek od lat uczestniczę w akcjach zbierania śmieci z brzegów zbiorników wodnych i mam pewne rozeznanie na ten temat... Najwięcej śmieci zostaje po zasiadkach, zwłaszcza tych dłuższych - częstokroć całe worki, spakowane i rzucone w krzaki. Spotkałem młodych śmiecących nas wodą i starych... jedna specyficzna prawidłowość - największy bałagan zostawiali po sobie "mięsiarze", ludzie, którzy beretowali wszystko jak leci. Przedmiotowe traktowanie przyrody dotyczy równie bardzo kwestii postrzegania ryb jako żywego białka (nie chodzi o zabieranie ryb w ogóle, tylko sposób podejścia) i otoczenia brzegów jako magazynu na śmieci.
 7. Last week
 8. Slawo62

  Koniec PzW

  Młodzi ryby też zabierają, choć to moim zdaniem nie grzech, natomiast zaśmiecanie brzegów, to domena głównie młodych!!!!!!!!!!!
 9. W dzisiejszym filmie relacja ze Spinningowego Pucharu Koła PZW Azoty Tarnów. Zawody zgromadziły nad wodą prawie 70 wędkarzy, którzy w doskonałej, koleżeńskiej atmosferze rywalizowali szukając ryb drapieżnych zarówno na wodach stojących jak i płynącym nieopodal Dunajcu. Polecam zwłaszcza obejrzenie wywiadów ze zwycięzcami - dają do myślenia i wpisują się w treść starej, wędkarskiej mądrości, w myśl której znajomość wody popłaca.
 10. Są, nawet sporo. Chodzą nad Wisłokiem butelki zbierają i ludzi kierownikami nazywają 😁
 11. Czy w mieście Rzeszowie tzw. stolycy "innowacji" są jacyś zawodowi ekolodzy?
 12. Przejeżdżałem dzisiaj koło zalewu w Brzózie, woda mocno opuszczona, chyba znowu jakieś remonty, w niedalekim Leżajsku na Florydzie wody brak, w kole z wód poza sanem została do łowienia Ożanna
 13. Kolega dopiero się obudził bo artykuł jest z 6 września
 14. Co ci się znowu nie podoba? Odmulać źle, nie odmulać też źle co za kraj i ludzie…
 15. Przez takie durne wpisy nie jeden mały szczupak pojechał do domu ....bo głęboko połknął..... Moje tajne łowisko, przeciesz jest wątek......ale zdjecia oglądne ! Pozdrawiam!
 16. Pochwal się zdjęciami pisać każdy może
 17. st że człowiek chce się pochwalić swoimi osiągnięciami na bardzo trudnej lecz urokliwej wodzie a tu się wylewa taka fala żółci
 18. Zwiększyłem maksymalną rozdzielczość zdjęcia publikowanego na forum z 1024x768 do 1920x1080 czyli standardowe FullHD, trzeba iść z duchem czasu Podniesie to znacząco jakość zdjęć wyświetlanych na forum.
 19. Witam szukam chętnej osoby do teamu na zawody WKS w ten weekend na zalewie Rzeszowskim Sobota, Niedziela. Posiadam cały sprzęt pływający więc na priv.
 20. Akumulator pierwsze godziny na wodzie ma za sobą, zamontowałem eleganckie kolorowe klemy, mogłem też doładować po zakupie, w stresie echo pokazywało 11V, ale dało radę dopłynąć do brzegu Po roku używania napisze jak się sprawuje.
 21. Wrzucił bym linka do FB ale do otworzenia potrzeba zalogowania, na zdjęciach koledzy z koła wybierają łopatami rybki z błota, może przy okazji porobią jakie dołki
 22. Bierz łopatę i rób jakieś sandaczowe dołki
 23. a u mnie klenie ruszyły 50+
 24. Jeszcze jedna fotka, widok na „koryto”
 25. Klenie nie chcą gryźć wobków, więc odkopałem pudełko z gumami.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy