Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Marcin

  Na grzyby

  Coś jest w lasach
 3. bananek

  Tarnawka

  Bardziej są to tołpygi wygrzewające się niż amury
 4. Ładny, ale do zdjęcia mogłeś go umyć
 5. W końcu jakaś ciekawa miejscówka na dzikim odcinku. Na lewo wypłycenie do 1.5m na wprost 3m. Ciekawe co tam siedzi, najważniejsze że dziki urokliwy odcinek. VID_20190906_180712.mp4
 6. LuJu

  Tarnawka

  Okolica rzeczywiście piękna, a temu specjaliście co tam zawlókł amury (i postawił tabliczki o zakazie jego odłowu) powinni kazać osobiście zjeść je wszystkie na surowo, razem z głową i ościami . Nie wiem kto dopuszcza do zarybień obcym i inwazyjnym gatunkiem, który ma tak drastyczny i negatywny wpływ na środowisko...
 7. Tak moja pomyłka namiot 900 zł
 8. Yesterday
 9. Jak w temacie, kupię szpulę dedykowaną lub z jakiegoś innego modelu, która podejdzie.
 10. Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale mam pytanie czy jest na podkarpaciu osoba która mogłaby wymienić fachowo przelotki w wędce i ewentualnie przerobić rękojeść? Najlepiej w Krośnie lub okolicach.
 11. Ryobi Zauber jak najbardziej polecam ,kozacki młynek ,bez problemu sobie radzi z ciężką orką
 12. Chyba się kolego pomyliłeś i miałeś zamiar napisać : Obniżka ceny namiotu 900zł.
 13. Wydzieliłem posty z wątku nt zakupów do tego wątku, żeby nie było off topic to do 300zł kupisz Ryobi Zaubera lub pochodne, tłuke te młynki od ponad 10 lat, za te pieniądze nic tylko brać Minusem jest jak na te czasy waga do ul średnio sie nadają.
 14. Witam. Coś się dzieje na Sieniawie. Ktoś był w ostatnim czasie bo ja z braku czasu nie byłem już z miesiąc. Jaki stan wody.
 15. Też mam do lekkiego łowienia daiwa ninja 2500 jestem z tego kołowrotka bardzo zadowolony też mogę go polecić. Mam jednak pewne obawy czy przy ciężkim oraniu ten kołowrotek by długo wytrzymał jak założyłem szczupakową obrotówkę to zaczął wydawać jakiś dźwięki u mnie ninia wytrzyma długo bo lekko nią łowie do szczupaków używam Team Dragon FD930iZ na nim cięższe przynęty nie robią wrażenia.
 16. Dokładnie. Ja ninje 2500 katuje 4 rok,ale już ostatni. Więcej już nie pociągnie 😁. Ale na wiosnę będzie nowy,taki sam.
 17. Za 200 pln kupisz daiwa ninja w tej cenie mlynek bardzo dobry. Krece nim juz 3 lub 4 lata na ciezko i jeszcze zyje
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy