Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Panowie powiem tyle że nie polecam, straszna lipa po dwóch wypadach rzepa się odkleiła nawet nie będę reklamował bo zrobią to co ja czyli podkleją.
 3. Today
 4. kicek

  Wisłok

  http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/149210130 Raczej niska.
 5. Jaką woda powyżej Rzeszowa? Był ktoś?
 6. 1) Tołpyga to w sumie OK, szkodliwa ryba, widziałem ich tam ok 11 2) Sum, hmm jeśli tam jest taki sum to nic dziwnego, że w ostatnich latach coraz mniej ryby tam było. Prezes koła które opiekuje się tym łowiskiem sam mówił, że muszą zapolować na suma bo im niszczy łowisko 3) Karpie to akurat kiepsko, że dostały w łeb. Szkoda, bo miejsce jest najlepszym łowiskiem w pobliżu Rzeszowa, z urozmaiconym dnem i wieloma gatunkami ryb. Powinno być łowiskiem czysto sportowym.
 7. Złowili ostatnio kilka karpi w przedziale 6-11 kg i suma na ok 180 cm, tołpygę 44 kg na spina. Wszystko w łeb. Karpie podobno na zupę.
 8. Yesterday
 9. Ktoś z forumowiczów pracuje w ośrodku wypoczynkowym nad zalewem myczkowskim ? Rozmawiałem dzisiaj z kimś na myczkowcach, mówił że pracuje w ośrodku wypoczynkowym i często łowi na Solinie.
 10. Damian Ł.

  Lipie

  No, prędzej byś upilnował muchę, żeby nie siadała na...(wiadomo czym). Niemniej jednak takie ilości "towaru", które są wprowadzane przez wędkarzy "na wstępie" (nie ważne, czy ryby żerują, czy nie) przyprawiają o zawrót głowy. Tak sobie myślę, że gdybym przy nęceniu wstępnym "wprowadził" w łowisko z 5 litrów białych robaków + litr ciętych rosówek, to nawet na branie krąpia musiałbym czekać minimum 8 godzin... - taka mała "prowokacja" i dotyczy absurdów w nęceniu mniejszych ryb (leszcz, lin) - ale jak ktoś się realizuje w nęceniu a nie łowieniu, to i tak zostanie przy swoim.
 11. Elegancko umowa podpisana https://rzeszow-news.pl/odmulanie-zalewu-umowa-z-wykonawca-podpisana-w-otoczeniu-politykow-pis/
 12. Wędka przez chwilę przetestowana w warunkach łowiska, okazało się że mimo wszystko jest za mocarna jak na moje potrzeby, to raczej "sandaczówka/szczupakówka" na lekko, do tego za długa, coś co odkryłem już dawno czyli wszystko co powyżej 2,10 na łódke jest średnio używalne dalej jest dla mnie aktualne w sumie wiele nie napiszę bo rzuciłem może 5 razy nawet rybka siadła. Kijek poszedł na wymiane, będzie teraz na tapecie 2,10m 1-7g
 13. Zakupiłem na tzw. próbę cienką plecionkę jak w temacie o oznaczeniu PE #0.5. Jest to ponoć odnowiona Super PE x8, którą miałem okazje używać parę sezonów do której zastrzeżeń większych nie miałem była to bardzo dobra 8 splotowa linka za rozsądne pieniądze. Siglon ponoć ma być jeszcze lepszy i jeszcze wytrzymalszy Sama nazwa Siglon dobrze się kojarzy, to stara i sprawdzona marka, pamiętam słynne żyłki Balzera z początku lat 90, co to była za jakość, w porównaniu z PRLowską Stilonką kosmos, cena też była kosmiczna, jak widać Siglon wiecznie żywy Sama plecionka bardzo cienka, a można jeszcze kupić PE 0.4 i 0.3, dla mnie cieniej to już przesada, używałem poprzednią super PE 0.6 i różnica jest wyraźna. Ciekawy jestem jak sprawdzi się nad wodą. Używa ktoś?
 14. U mnie kilka kleni największy na oko 40+ i Bolek na brombe :)
 15. Marcin

  Na grzyby

  Z racji że Wisłok ma kolor szamba pojechałem zobaczyć za grzybem.Nadziei po tych suszach nie miałem a tu miła niespodzianka
 16. Last week
 17. tak szczerze to lipie moim zdaniem już w marcu zostało dobrze zasypane zakaz całkowitego nęcenia tylko pva ,,,choć na 100% pewności nie mam
 18. Damian Ł.

  Lipie

  Zakwit wody idzie pełną parą, a panowie spodujący, zarówno sobie, jak i rybom nie żałują (spodują "do spodu") - zdaję sobie sprawę, że "zakwit" niekoniecznie jest związany z nęceniem, ale w związku z pogorszeniem się jakości wody w tym okresie - może opiekun łowiska wprowadzi jakieś limity odnośnie nęcenia ?
 19. Nowa cena 115 zł (odbiór osobisty) lub 125 zł - z wysyłką.
 20. Spróbuj na wątróbkę ładne klenie tam są
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy