Skocz do zawartości

Wędkarska Giełda


Regulamin

1. Dział Wędkarska Giełda jest miejscem publikowania ogłoszeń Sprzedaży oraz Kupna/Zamiany/Oddania sprzętu wędkarskiego.
2. Ogłoszenia sprzedaży mogą publikować użytkownicy z minimum 10 postami na koncie, ogłoszenia Kupię/Zamienię/Oddam wszyscy zarejestrowaniu użytkownicy portalu. Publikowanie ofert komercyjnych przez firmy i osoby prowadzące działalność zarobkową tylko za zgodą Administratora.
3. Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać opis, stan przedmiotu (nowy/używany) oraz cenę.
4. Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać faktyczne zdjęcie oferowanego przedmiotu. Ogłoszenia nie spełniające tego wymogu będą edytowane a ich treść będzie widoczna po opublikowaniu aktualnych zdjęć oferowanych przedmiotów.
5. Ogłoszenia nie mogą posiadać formy aukcji lub licytacji a cena podana przez użytkownika jest ceną sprzedaży, ogłoszenia zawierające linki do zewnętrznych serwisów aukcyjnych, ogłoszeniowych lub portali wędkarskich będą usuwane, dotyczy to również działu "Ogłoszenia nie związane z wędkarstwem".
6. Pytania odnoście ofert powinny być kierowane do sprzedającego poprzez PW lub na podany w ogłoszeniu nr telefonu.
7. Ogłoszenia kupna powinny zawierać informację odnośnie stanu (nowe/używane) oraz  deklarowaną cenę zakupu.
8. Aktualizacja ogłoszenia musi zawierać informację o obniżeniu lub podniesieniu ceny.
9. Po zakończeniu transakcji należy zamknąć ogłoszenie dodając posta o treści "nieaktualne" lub korzystając z opcji "Zgłoś ten post" podając powód zamknięcia.
10. Ogłoszenia aktualne będą wyświetlane przez 2 miesiące od daty publikacji, po tym terminie będą przenoszone do archiwum.
11. Podkarpacki Serwis Wędkarski nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz zawierane transakcje.

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.