Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich,

na chwilę obecną, nie podawając za wiele szczegółów, potrzeba zrobić zestawienie wszystkich potencjalnych kandydatów do uczestnictwa w Społecznej Straży Rybackiej. Pozostawcie namiary na skrzynkę odbiorczą tutaj na forum żeby nie upubliczniać innym tychże danych. Jak wspominano wcześniej - informacje narazie nie zostaną udostępnione nikomu odnośnie tego tematu. O następstwach będą już informowani tylko wybrani kandydaci w stosownym czasie. Dziękuję, pozdrawiam wszystkich zainteresowanych, chcących zrobić coś dobrego jako ochotnicy.

Posted
8 godzin temu, ssr napisał:

O następstwach będą już informowani tylko wybrani kandydaci w stosownym czasie. 

Cóż za tajemniczy wpis ... :ph34r:

 

A będziecie typować/wybierać "wybranych kandydatów" na podstawie avatara, ilości postów, ich merytoryczności, odwiedzanych akwenów czy powiązań kto kogo ma w obserwowanych użytkownikach?

Poproście jeszcze o wysłanie na skrzynkę skanu dowodu i zgody na zaciągniecie pożyczki w Providencie :)

 

Nie dziwi mnie że tego typu akcje nie odnoszą sukcesów, skoro tak się rozpoczynają. Cytując klasyka "ot i nastał koniec na samym początku"

 

Posted
15 minutes ago, Gabriel said:

Cóż za tajemniczy wpis ... :ph34r:

 

A będziecie typować/wybierać "wybranych kandydatów" na podstawie avatara, ilości postów, ich merytoryczności, odwiedzanych akwenów czy powiązań kto kogo ma w obserwowanych użytkownikach?

Poproście jeszcze o wysłanie na skrzynkę skanu dowodu i zgody na zaciągniecie pożyczki w Providencie :)

 

Nie dziwi mnie że tego typu akcje nie odnoszą sukcesów, skoro tak się rozpoczynają. Cytując klasyka "ot i nastał koniec na samym początku"

 

Ciekawy monolog. Proszę kontynuować.

Posted
17 minutes ago, adamus78 said:

A od kiedy rekrutacje do SSR robi się poprzez forum?

Cóż w tym złego? Zasięg większy.

Posted

Pytanie kim jesteś,że prosisz o takie dane.Każdy klub PZW w swoich strukturach ma strażników SSR, jeśli masz ochotę to spokojnie można się zapisać,na pewno prezes będzie zadowolony.

Posted
Godzinę temu, ssr napisał:

Cóż w tym złego? Zasięg większy.

Może warto by się było przedstawić? taki nick każdy może sobie ustawić, nawet oszust...

Posted
5 minutes ago, adamus78 said:

Może warto by się było przedstawić? taki nick każdy może sobie ustawić, nawet oszust...

Równie dobrze oszust może kryć się pod nickiem adamus78. Panowie próbują za wszelką cenę ustalić skąd inicjator jest, ale spokojnie - o wszystkim na dniach dowiecie się. Póki co, proszę zamknąć temat aby zapobiec niepotrzebnemu spamowi, który tutaj występuje. Został on stworzony do zebrania kandydatów aby zostawili chociażby samego e-mail do ewentualnego kontaktu. Ale jak widać, zleciał się naród, któremu wiecznie nic nikomu nie pasuje. Współczuję waszemu sposobu myślenia. Na inne posty już nie odpowiadam.

Posted

Kolego musisz zapoznać się z zasadami  działania SSR, nie próbuj" wynajdować koła na nowo". Napisz coś osobie i o co dokładnie ci chodzi.

Posted
42 minuty temu, ssr napisał:

Równie dobrze oszust może kryć się pod nickiem adamus78. Panowie próbują za wszelką cenę ustalić skąd inicjator jest, ale spokojnie - o wszystkim na dniach dowiecie się. Póki co, proszę zamknąć temat aby zapobiec niepotrzebnemu spamowi, który tutaj występuje. Został on stworzony do zebrania kandydatów aby zostawili chociażby samego e-mail do ewentualnego kontaktu. Ale jak widać, zleciał się naród, któremu wiecznie nic nikomu nie pasuje. Współczuję waszemu sposobu myślenia. Na inne posty już nie odpowiadam.

Chyba tobie nic nie pasuje, o moim sposobie myślenie to nic nie wiesz, a wymuszanie adresów email jest conajmniej dziwne. Bez odbioru.

Posted

Jak ktoś chce działać w straży to nie problem, wystarczy chcieć i się trochę zaangażować 

IMG_20260403_165027_edit_2242330133508359~2.jpg

Posted
45 minutes ago, adamus78 said:

Chyba tobie nic nie pasuje, o moim sposobie myślenie to nic nie wiesz, a wymuszanie adresów email jest conajmniej dziwne. Bez odbioru.

Dziwnie to jest twoje rozumowanie. Wymuszanie? Nie rozumiesz co oznacza to słowo. Widać to myślenie i wiele pozostawiasz do życzenia. Over.

Posted
30 minutes ago, papltr said:

Jak ktoś chce działać w straży to nie problem, wystarczy chcieć i się trochę zaangażować 

IMG_20260403_165027_edit_2242330133508359~2.jpg

Pierwsza pozytywna osoba.

Posted

Kolego ssr, myślę, że temat już wyczerpałeś. Gównoburze tu na forum nie są wskazane.

Posted
24 minutes ago, piter said:

Kolego ssr, myślę, że temat już wyczerpałeś. Gównoburze tu na forum nie są wskazane.

Ty też wyczerpałeś temat swoimi głupimi postami na które nie odpisywałem aż do tego momentu. Chłopie, nie mów innym co mają robić. A teraz marszem do prezesa na donosik.

Posted
2 minutes ago, adamus78 said:

@ssr miałeś już na posty nie odpowiadać.

A ty to niby bez odbioru.

Posted
5 minut temu, ssr napisał:

A ty to niby bez odbioru.

 

Ujawnij się anonimowy strażoku 😂🙂

Posted
52 minutes ago, TOmaSZ said:

 

Ujawnij się anonimowy strażoku 😂🙂

Dobra, ale proszę schować pistolety na kulki przyjacielu z SSR. : D

Posted

@ssr dziwny jest Twój wpis pod tematem. Na mój rozum i sądzę, że wielu forumowiczów zalatuje tutaj wyłudzeniem danych osobowych. Dlaczego to taka tajemnica ze szczegółami? Przecież jeśli ktoś ma ochotę wstąpić do SSR to wystarczy zgłosić się do koła, do którego się należy. Tłumaczenie, że ogłoszenie przez internet to większy zasięg jest słabe. Cytuję "o następstwach będą już informowani tylko wybrani kandydaci w stosownym czasie". Czyli wtedy jak przyjdą wezwania z policji czy do zapłaty z sądu? Lepiej było napisać, że koło "x"  poszukuje strażników SSR. 

Posted
13 hours ago, ORINOKO said:

@ssr dziwny jest Twój wpis pod tematem. Na mój rozum i sądzę, że wielu forumowiczów zalatuje tutaj wyłudzeniem danych osobowych. Dlaczego to taka tajemnica ze szczegółami? Przecież jeśli ktoś ma ochotę wstąpić do SSR to wystarczy zgłosić się do koła, do którego się należy. Tłumaczenie, że ogłoszenie przez internet to większy zasięg jest słabe. Cytuję "o następstwach będą już informowani tylko wybrani kandydaci w stosownym czasie". Czyli wtedy jak przyjdą wezwania z policji czy do zapłaty z sądu? Lepiej było napisać, że koło "x"  poszukuje strażników SSR. 

Nie wystarczy zgłosić się do koła, bo to tak nie działa. Twoje rozumowanie jest słabe i mocno zamknięte w swojej sferze. Mam ubaw z was, bo zachowujecie się jakby to proszono dane wskazujące typu imię, nazwisko, PESEL, numer buta. Jest wyraźnie napisane aby podać tylko namiary, czyli np. sam e-mail lub numer telefonu żeby się złapać potem. Forum przepełnione jest naprawdę dziwnymi ludźmi.

Posted
10 hours ago, seba77 said:

Chat gpt...

Te 77 w nicku to IQ być może?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy