Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Oj widzę, że temat Myczkowce umarł. Nikt już nie łowi na tej wodzie.
 3. Witam, po zapłacie zezwolenia tutaj https://zezwolenia.pzw.rzeszow.pl i wydrukowaniu tego co przyjdzie na maila mogę już legalnie jechać na ryby? Prowadzi się jakiś rejestr połowów? Ostatni sezon jaki płaciłem rejestru już nie było.
 4. Witam, sprzedam kij do feedera Daiwa procaster feeder 360 cm ciężą wyrzutu do 150 gram. Feeder używany bardzo sporadycznie. Stan praktycznie idealny. Do feedera dodaje wszystko to co było w komplecie czyli zestaw szczytówek oraz pokrowiec. Oferta dotyczy tylko samego kija bez kołowrotka a podana cena 170 zł jest do lekkiej negocjacji. Preferuje odbiór osobisty. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem. Zapraszam do kontaktu.
 5. Ocenić pracę Zarządów okręgów oraz poznać prawdę o działaniach, finansach, ile ludzie pracujący tam FAKTYCZNIE PRACUJĄ godzin dziennie, miesięcznie, Ile zarabiają, jakie bonusy oremue otrzymują,ile czasu przebywają na urlopiach, zasiłkach chorobowych i innych, można w 2 sposoby. Temat dotyczy także strażników PSR. Napisać wniosek o dostęp do informacji publicznej do Wojewody, jeśli jemu podlega ta instutucja lub do związku PZW. Utworzenie elektronicznej ogólnodostępnej bazy faktur, wpływów i kosztów działalności Okręgów. Wrpowadzenie rocznej inwentaryzacji sprzętu, kiedy jaki został zakupiony, ile lat służy, kiedy został serwisowany oraz w jaki sposób został wyrejestrowany ze środków trwałych. Pozwoli to wyeliminować zakup sprzętu z publicznych pieniędzy do użytku własnego, oraz kontrolować dbałość o sprzęt aby maksymalnie wykorzystać jego żywotność. Wystąpić należy jako strona zainteresowana w sprawie, Jako wędkarze i płatnicy podatków na ochronę środowiska przeznaczane są pieniądze z budżetu Państwa. Inny sposób to nagrywanie, śledzenie, podkładsnie podsłuchów, rejstracja z ukrytych kamer, fotopułapki itp. Technologia i technologiczne gadżety pozwalają na wiele. Ten sam sposób można zastosować w żwirowni TARGAPOL w Uluczu i innych które od lat działają na szkodę. Kazda żwirownia sprzedaje kruszywa,piaski po części bez Faktur, nie płacąc należnych podatków. Jeśli oni nam taką dobroć prezentują niszcząc rzeki, to można im pomóc zakończyć działalność, chociaż nie leży to w mojej naturze komuś szkodzić , ale środiwisko naturalne to najwyższa wartość i sprawa priorytetowa. Szkodzą nam podwójnie, niszczą rzeki i nie płacą podatków z ktorych następnie budiwane są np drogi a jeszcze te drogi niszczą, wywożąc dobro wyrwane ziemi często przeładowanymi samochodami. Jeśli polska prokuratura otrzyma nagrania i cały materiał udokumentowany co się faktycznie dzieje, będzie wówczas miala obowiązek postawić zarzuty. Moje kilkuletnie obserwacje nasuneły wnioski, że ludzie zarzadzsjący to często starzy komuniści, SB ki, Milicjanci, którzy stosują zasadę kolesiostwa, nieróbstwa i czerpania profitów. Trzeba skończyć p******enie z tymi wszystkimi którzy odbierają nam możliwość życia nad pięknymi, czystymi, rybnymi rzekami oraz jeziorami i działają na szkodę za nasze pieniądze. Byle nie za późno...
 6. Panowie jaka woda na sanie w okolicy Dynowa?
 7. Wwf już jakiś czas prowadzi akcję ochrony rzek. https://straznicy.wwf.pl/o-projekcie/
 8. Yesterday
 9. Kolejny udany wypad. Kilka ryb 40+, parę mniejszych, a najbardziej cieszy życiówka 48 cm
 10. A bardzo ładnie. Kij fajny, jedyny minus to to co się wydaje byc wizualnym plusem czyli drewienko; po kilku rybach sliskie jak cholera i trzeba uważać Kręcioł jest ok jak za 150zł ale drugi raz bym nie wziął bo trochę topornie kręci a mam inny za 100 i jest o niebo lepszy.
 11. Czas na rozstrzygnięcie pierwszego w tym roku konkursu, spośród wielu zdjęć opublikowanych w miesiącu maju wybraliśmy fotografię kol. @domek1995 z pięknym okoniem. Gratulujemy zwycięzcy i zapraszamy wszystkich do zamieszczania zdjęć złowionych ryb, dziękujemy również BRC za ufundowanie nagrody, którą jest 8 splotowa japońska plecionka Xzoga A8.
 12. bobo

  Zanieczyszczenia wód

  Jeżeli w wyniku zatrucia rzeki zaczęły by chorować ryby , które następnie zostały by zjedzone przez np kormorany , które to prosić Boga by zaczęły zdychać ,zobaczylibyście jaki podniósłby się lament i jęk obrońców środowiska , na brzegach Wisłoka nie było by miejsca żeby pomieścić wozy transmisyjne wszystkich stacji telewizyjnych , mówiono by o tym w kampani prezydenckiej że trzeba dbać o czystość rzeki żeby ptaki nie ginęły. Niestety ryby nie mają takiego statusu jak : ptaki , żaby , wilki , kornik wpierdalający drzewa w polskich lasach i wszystko inne co ma kły i zakrzywiony dziób a ryby są tylko po to zeby były pokarmem dla tutaj wcześniej wymienionych i nie wymienionych drapieżników . Ale te bydlaki zatruwające wodę ( nie obrażając bydła ) zapominają albo są takimi debilami że nie mają świadomości że później sami tę wodę wypiją , ale moim zdaniem gorsi są ci co powinni ścigać do skutku takich skurwieli , zwłaszcza że prawo i środki do tego mają po swojej stronie a niestety albo odwracają głowę albo napychane maja kieszenie od trucicieli i jak mówi stare przysłowie pluj k.....ie w twarz a ona mówi ze deszcz pada . to pewnie spadł taki czarny deszcz i zabarwił tak wodę W mieście takim jak Rzeszów które jest na drugim miejscu w Polsce pod względem rozwoju powinno znaleść sie sprawców i przykładnie ukarać i podać to do publicznej informacji , ale jak będzie wiadomo juz teraz , jutro nikt o tym nie bedzie pamiętał. A gdzie nasz kochany związek ? któremu to wlano do wody którą dzierżawi , wie ktoś gdzie oni są ? , czy w ogóle o tym wiedzą ? Nikomu prócz wędkarzy chyba to nie przeszkadza , takie mam wrażenie a wędkarz wiadomo poszedł na ryby zeby się nachlać , i stoi tam w gumiakach z petem w mordzie i gapi się w spławik , chyba tak nas widzą, czy się mylę ? Po co więc drzeć dziób , że tam ktoś coś wlał do wody przecież to samo spłynie , więc chyba nie bedzie problemu .
 13. Witam. Jak wygląda sytuacja na Myczkowcach. Czy Solina puszcza dwie turbiny? Czy ryba aktywna?
 14. Last week
 15. Nie...tu nigdy nie będzie okej... miałem być już za granicą w kwietniu ale wirus pokrzyżował mi plany.
 16. robin

  Zanieczyszczenia wód

  I uważasz, że wtedy będzie już ok jak wyjedziesz? Dziwne myślenie, "nie widzę to problemu nie ma".
 17. Co za ścierwa!! Na szczęście za kilka tygodni będę już za granicą...
 18. ryba7

  Zanieczyszczenia wód

  https://nowiny24.pl/ekologiczna-katastrofa-w-rzeszowie-ktos-puscil-scieki-przemyslowe-do-wisloka-wideo/ar/c1-15008143
 19. Ja się wybrałem i nie żałuję. Trafiło się 2 ładne okazy i nieudany atak bolenia
 20. "Organizacja ekologiczna WWF Polska od kilkunastu dni alarmowała, że tsunami wywołane zaplanowanym na piątek zrzutem zniszczy narybek cennych gatunków ryb w Starym Sanie i zrujnuje wiosenny sezon wędkarski." https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-udana-interwencja-rmf-fm-i-ekologow-w-obronie-mlodych-ryb-w-,nId,4535758. Jestem zaskoczony bo mieszkam w bloku, a czasem pukają wolontariusze WWF, ale zamykałem szybciej niż otwierałem z przekonaniem że naciągacze, albo zbierają na jakieś Pandy w Azji. Teraz pewnie będzie inaczej...
 21. Zrzutu jednak nie będzie. PGE odstąpiła od tego wyszukanego pomysłu Czyli jednak się da cosik wskórać.
 22. Czy ktoś mógłby nagrać film jak się to odbywa?
 23. Gdzie już tabuny będą czekać z reklamówkami i jęzorem na brodzie!!
 24. A sorry nie doczytałem że chodzi Ci o PZW Przemyśl, podeślę Ci na priv jedną lokalizację.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy