Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Dzięki zaraz zadzwonię i zapytam czy jest szansa .
 3. Na Okulickiego 18 montują instalację gazowe firmy STAG dodatkowo mechanika samochodowa, pracuję obok i z drobnymi rzeczami i nie tylko zawsze im zostawiam w czasie pracy i zrobione od reki.
 4. Od kilku lat obserwuje wyplycanie się tego odcinka. Wydaje mi się że w tym roku będzie podobnie. Fakt, rzeka piękna i dzika. Z rybostanu na tym odcinku na spina: kleń okoń bolen. W dolkach trafisz szczupaka, i sumka. Jednak z głębszymi miejscami jest trudno.
 5. Tak wiem ale nikt nie ma czasu przed połową maja .:( Nawet kanał jak by był to samemu by wymienił :)
 6. Pierwszy lepszy warsztat Ci to zrobi
 7. Koledzy mam pytanie na szybko . Zna ktoś lub czy się ktoś z kolegów podejmie , wymiany przewodów hamulcowych sztywnych w golfie III . Na szybko chce wymienić (Wszystkie)
 8. Yesterday
 9. Sezon uważam za otwarty . 12,10 15,22,16,40 No i oczywiście pudła w domu:)
 10. Jest jeszcze Harius w Przemyślu, handlują fajnym sprzętem
 11. Dzięki za propozycje. Odwiedzę Vision i Głowatkę, tylko z Krakowa to już w sumie niedaleko do Bogdana Gawlika do Bielska :D, ale z drugiej strony 500km (w dwie strony) żeby kupić gacie... hmmm... A co do Bartka Rapieja, jeśli ktoś używał Trapera, może jakiegoś konkretnego modelu, to będę wdzięczny za info. Dzięki jeszcze raz.
 12. Dzieje się coś z gruntu w Mielcu?
 13. Podobnie sytuacja wygląda z pstrągiem na Stępince,kiedyś pstrągów od groma i zero bobrów,teraz tama za tamą pstrąga zero.
 14. Wydłubać na pewno idzie, ja obławiam swoje wieloletnie odcinki i niestety słabe efekty, a sposoby miałem praktycznie pewne na pstrąga. W rzeczce tarliskowej niestety bobry narobiły tam i niestety pstrąg już tam nie pójdzie, a były lata że można było sitkiem małe pstrągi nabierać.
 15. Popytałem sąsiada który ma firmę ogrodniczą - świadczy usługi pielęgnacji ogrodów, zakładania ich, ścinki drzewa na zlecenie, robił też utrzymanie zieleni dla miasta. I jedyny który poleca to serwis na Warszawskiej, róg wyzwolenia - Centrum maszyn. https://kosiarki-rzeszow.pl/kontakt/ Maja podobno naprawdę ogarnięty serwis sprzętu niezależnie od marki, wypożyczalnie, duży wybór nowego sprzętu, chce sie im cos zrobić wiecej jak tylko wymienić częśc na nowa i maja rozsądne ceny.
 16. Dziękuje za propozycje. Niestety pływać niczym nie można. Ale okazuje sie na miejscu Pan Ryba wypożycza deepera pro, tak że spokojnie ogarnę temat jak tylko będę miał chwile czasu.
 17. Jeżeli opłacę PZW Rzeszów to gdzie polecacie uderzyć nad San. Kiedyś, gdy byłem u rodziny podjechałem nad san. Obserwowałem przez lornetkę co dzieje się na powierzchni i zakochałem się w tej rzece. Bardzo ciekawe wypowiedzi znalazłem w tym serwisie, na którym się udzielacie (kilka osób w szczególności). Głównie spinninguję i preferuję C&R pełną gębą. San jest dla mnie jedną z najbardziej tajemniczych i pięknych rzek jakie widziałem. Stąd pomysł, żem tam uderzyć.
 18. czyli 3 częściowy dziękuje za odpowiedz
 19. Wyjazd do rodziny i zastanawiam się czy warto brać spinningi.
 20. Co Cie skłoniło jechać 300km właśnie na San w Krzeszowie. Woda jest tam bardzo płytka a z rybostanem słabo...
 21. Tak to wygląda od strony kołowrotka: Linka główna: w tym przypadku plecionka. Strzałówka: kilka metrów (fluorocarbon, bądź jakaś linka mono). Przypon końcowy: (plecionka, lub fluorocarbon) zakończony haczykiem.
 22. W Krakowie masz jeszcze Głowatkę więc możesz zrobić wycieczkę i odwiedzić dwa sklepy.
 23. Jak 200KM to chyba najlepiej Vision w Krakowie. Bartek Rapiej w Dynowie powinien też mieć dobry wybór produktów Trapera.
 24. Last week
 25. Cześć takie szybkie pytanie wiem , że jest tu dużo specjalistów więc pytam. Ostatnio założyłem sobie plecionkę na kołowrotek , ale z racji, że nie chce tracić całkowitej amortyzacji tak jak jest to przy plecionce chce założyć przypon strzałowy żeby była jakaś amortyzacja, lecz nie wiem jak dokładnie zestaw leci dalej. Chodzi mi o to czy jak przywiąze juz do żyłki głownej(plecionka) przypon strzałowy to od razu do końcówki strzalowki przywiązuje haczyk czy dopiero robie sobie przypon z plecionki i przywiązuje do strzałówki tworząc taki jakby odcinek amortyzacyjny?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy