Jump to content

Leaderboard

 1. Piotr Madura

  Piotr Madura

  Użytkownicy


  • Likes

   81

  • Content Count

   664


 2. marekn

  marekn

  Użytkownicy


  • Likes

   35

  • Content Count

   1,227


 3. rrthc

  rrthc

  Użytkownicy


  • Likes

   34

  • Content Count

   557


 4. krs

  krs

  Admin


  • Likes

   31

  • Content Count

   2,862Popular Content

Showing most liked content since 04/20/2019 in all areas

 1. 28 likes
  Pogoda nie zachęcała, jednak było warto zmoknąć i ubłocić się po kolana - 44 i 45 cm
 2. 22 likes
  W sezon wchodzę tak jak lubię, czyli razem z drzwiami
 3. 20 likes
  Połowiłem sporo kleni na muszkę, a tu największy taki świąteczny piędziesiątak☺
 4. 17 likes
 5. 16 likes
  Pierwsza konkretna rybka 😎
 6. 16 likes
  Wyścigowy w deszczu
 7. 16 likes
  Z wczoraj - rozpoczęcie sezonu szczupakowego. Pozdrowienia dla Kolegi @geogps którego udało się spotkać nad wodą
 8. 16 likes
  Świąteczne Klenie
 9. 15 likes
  Migawka z ostatnich spacerów:
 10. 14 likes
  Dzisiaj udało się złowić parę miarowych kropasków i kilka małych kleni do 30 cm
 11. 14 likes
  Dzisiejszy średniaczek, cieszy bo z wody która podobno jest bezrybna
 12. 14 likes
  1,5godzinny wyskok z rana
 13. 14 likes
  Witam! Dzisiejszy "Buszujący w Wisłokowej Kawie" pozdrawiam
 14. 14 likes
  Jako że jestem świeżak w tym temacie, boluś na streamera świetna sprawa!! niestety kilka rybek wygrało bitwe ze mną ale rogal jest
 15. 12 likes
  Sreberko...
 16. 12 likes
  Jeden z ładniejszych z wczoraj
 17. 12 likes
 18. 11 likes
  Dozbrajanie się... Woblery Rzeszowskie - znakomite narzędzia do połowu rzecznych drapieżników. Ich autorem jest nasz forumowy Kolega @Leszek. Polecam gorąco!
 19. 11 likes
  I zbierać
 20. 10 likes
  Dzisiaj 5 sztuk w pół godziny, wszystkie podobne, cieszy że jeszcze są Przynęta 8cm kopyto.
 21. 10 likes
  Co chodzi o mnie to super. Ciągle w deszczu i błocie ale warto było. Okonie łowione w środę były pełne ikry i mlecza A z niedzieli już puste. Niestety słabe foty ale warunki też nie były najlepsze.
 22. 10 likes
 23. 9 likes
  I znów rzeczka i sukces.
 24. 9 likes
  Zieleń i srebro. W tym dziś gustowaly.
 25. 9 likes
  Coś nad wodą się dzieje
 26. 9 likes
  Amator "złotej czwórki"
 27. 8 likes
  Ahoj! Niebawem (21 maja) będę miał przyjemność prowadzić w Rzeszowskim Domu Kultury filia Drabinianka warsztaty wędkarskie dotyczące spinningu. Warsztaty docelowo będą skierowane do osób początkujących, bądź średnio zaawansowanych, które chciałyby podnieść swoje wędkarskie kwalifikacje, tak aby nad wodą czuć się pewniej szukając rybek rekreacyjnie czy stawiając pierwsze kroki w zawodach wędkarskich. Warsztaty będą miały formę prezentacji, dyskusji i demonstracji niektórych ciekawych patentów. W późniejszym terminie już nieoficjalnie możemy się umówić nad wodą, żeby w terenie pokazać praktyczne kwestie rzeczy o których będzie mowa. Jeżeli na Naszym Forum znajdą się osoby zainteresowane warsztatami proszę o wypowiedzi dotyczące problemów/zagadnień/pomysłów których rozwinięcia chcieliby na spotkaniu. Niebawem opublikuję więcej informacji. Już teraz zapraszam Was serdecznie!
 28. 8 likes
  Biorą, biorą 😀
 29. 7 likes
  Amator złota. Ryby dosyć aktywne, jednak rozmiar bez szału. Jeden w miarę przyzwoity zgodził się zapozować.
 30. 7 likes
  Mała rzeczka i taki oto szczupak - około 55-60.
 31. 7 likes
  Chyba przestane wchodzić na temat Lipie, na całym forum próżno szukać tak toksycznego tematu. A mi się to nie podoba, a mi to, a mi to, a to gałęzie w wodzie, a to gałęzie na lądzie, a to same karpie, a to nie ma gdzie za szczupakiem pochodzić, a to chce zjeść karpia, a to no kill. OGARNIJCIE SIĘ! Wybetonujcie cały zbiornik i będzie wszystkim pasować... Kompletnie nie rozumiem tego ciągłego narzekania, mi jak się woda nie podoba to nad nią nie jadę, a jak mam uwagi to zgłaszam do koła które się tym opiekuje, bo oni wkładają w to swój czas i swoje pieniądze.
 32. 7 likes
  Zdrowych spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych wszystkim użytkownikom Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego składa administracja portalu.
 33. 7 likes
  Witam! Zaczynają gryźć... pozdrawiam
 34. 6 likes
  Garść strzebelek, jeszcze dzień, dwa i woda będzie taka, że można je będzie ustawić, o ile znowu nie wleje.
 35. 5 likes
  Wniosek z tych obserwacji jest prosty - Przyroda sama pozbywa się tego co dla niej zbędne i szkodliwe - w tym wypadku karpi. Ale człowiek jest "mądrzejszy" - nadal będzie na siłę wprowadzał gatunek, który swoją atrakcyjnością wędkarską ma katastrofalny wpływ na sam zbiornik i pozostałe gatunki ryb - bo czy ktoś jest mi w stanie udowodnić, że corocznie kilkadziesiąt czy kilkaset kilogramów gnijącego w wodzie mięsa wpływa na podniesienie atrakcyjności łowiska ?...
 36. 5 likes
  Po "wielkich trudach" skończyłem parę "błyskotek", może teraz coś drgnie . Tyle tylko, że na razie nie mogę ich ustawić, bo rzeki są u mnie, delikatnie mówiąc, nieszczególne, a przed chwilą dodatkowo padał śnieg.
 37. 5 likes
  Na nimfkę, pokusił się☺
 38. 4 likes
  Bardzo mi miło. Ma Chlopak gest - przyznacie. Szczerze mówiąc aż mnie zatkało Po rozmowie z Piotrkiem wiem, że potrzebuje on czegoś ciut cięższego. Odbijam zatem piłeczkę i w ramach niespodzianki leci mój St. Croix. Łowił ładne ryby - zrób tak żeby łowił dalej 
 39. 4 likes
  Oj tam, nie wyrzuci Cię bo wędkę masz ode mnie w prezencie. Nie chodzi mi o kasę. Szanuję wędkarzy którzy propagują zasadę C&R, z takimi wędkuję i z takimi chcę mieć kontakt. Angażujesz się propagowanie wędkarstwa i na naszym Forum jesteś aktywny, więc jak i mucha lata Ci koło nosa to próbuj. Temat do zamknięcia.
 40. 4 likes
  Wszystkim kochanym ciociom i wujkom którzy zechcieli w tym roku wesprzeć naszą walkę o zdrowie Antośka 1% swojego podatku, bardzo serdecznie dziękujemy Oby to dobro wróciło do Was wielokrotnie, . Przypomnimy się tradycyjnie za rok Tymczasem udało się zrobić takie foto z podziękowaniem, trochę kiepskie ponieważ model jest baaaardzo ruchliwy
 41. 4 likes
 42. 4 likes
  Kolego tu chodziło ile paszy wsypał przez całą majówkę
 43. 4 likes
  Co tu taka cisza ?Majówka. Ogólnie 157kg.
 44. 4 likes
  Zamiast Jaskow, mikrusy
 45. 4 likes
  Kolega @pajak przed chwilą przysłał :-) Nie tylko kropki lubią kropki :-)
 46. 4 likes
  Jeziora na pewno nie wykończyły sumy...Jezioro wykończyło przede wszystkim obniżenie lustra wody o kilka metrów i odcięcie przystępujących do tarła ryb od tarlisk w górze zbiornika. Normalnie 20-30 lat temu cofka zbiornika zaczynała się w okolicach mostu w Pastwiskach. Np. sieje na spinning łowiłem na tzw. patelni, duuużo powyżej mostu. Okonie, szczupaki, a nawet sandacze w tzw. łozinach. Gdzie teraz jest cofka jeziora? Zostały pionowe, skaliste brzegi, praktycznie bez trzcinowisk itp. Niski poziom wody to też automatycznie o wiele większa presja wędkarska na zbiorniku. Sumy coś tam na pewno zjadły, ale nie na tyle, żeby wykończyć zbiornik....
 47. 3 likes
  Ostatni mohikanin
 48. 3 likes
  Jasiek i pistolet.
 49. 3 likes
  Puchar Szczupaka Komorów nad Dunajcem organizowany przez http://www.pzwazoty.pl/ Szczupaki 62 i 52. Ten 62 dał trzecie miejsce na 73 uczestników (liczył się największy szczupak w klasyfikacji).
 50. 3 likes
  Popołudnie ze spinningiem zaowocował paroma ładnymi rybkami w przedziale 20- 39 cm. Sorki za jakość foto kom.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy