Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing most liked content on 07/18/2017 in all areas

 1. Nadszedł Lipiec okres na który wyczekuje praktycznie od Sierpnia Kilka "rybek" z ostatnich 2 tygodni Na tego najwiekszego czekałem 3 lata... Mierzy 216cm i waży 58kg. Wiara, upór i wytrwałość przy tych rybach to podstawa... @Oktawian Jeszcze raz dzieki za towarzystwo nad wodą i zrobienie tych zdjęć.
  18 likes
 2. 5 likes
 3. Ankieta na rybe lipca raczej zbędna
  3 likes
 4. Dziś w końcu półtorej godzinki z wędką w ręku, na czystej wodzie. Kleniom najbardziej smakował chruścik domkowy, własnej produkcji.
  2 likes
 5. Po niemal tygodniu oczekiwania po zagubionym priorytecie. Jest!
  1 like
 6. Normalnie nie bylbym soba gdybym z wisienka na klenia nie wyszedl 40+ z samego wieczora. ps Wisnie 7pln za kg czyli nadal tansze od peletu
  1 like
 7. 1 like
 8. A niby dla czego w stawie ma nie byc trawska ? To przeciez naturalne schronienie dla ryb Zreszta stawy zarastaja przez zbyt duza ilosc azotu ktore tworza zarloczne karpie . Oczywiscie uwazam ze bardzo fajnie ze jest taki staw jak 2-ka z duzym karpiem . ale po co zarybiac ta ryba wszystkie stawy w naszym okregu przeciez teraz ten gatunek jest gatunkiem dominujacym . chyba zgodzicie sie ze karp zaczyna sie od 5kg . nie lepij podzielic lowiska na karpiowe no kill z duzymi sztukami oraz na te z duza iloscia drapieznika i polska biala ryba liny , leszcze ,karasie , oraz wz
  1 like
 9. Mam spory zapas takich gum w różnych rozmiarach i kolorach odlewanych przez "naszych" rękodzielników z jerka na formach ze wschodu. Bardzo fajne gumki na okonie. Próbuję je też na pstrągach ale jak na razie tylko jeden niewielki na koncie. Na larwę w rozmiarze 6cm miałem też dwa szczupaki (ok 50-60 cm), niestety na miękkim, okoniowym patyku słabo rybki wcięte spadły. Polecam zbrojenie w czeburaszkę choć na główce też są skuteczne. Okonie chętnie podnoszą leżącą na dnie.
  1 like
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy