Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 29.10.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 polubień
  W takim razie, dla ożywienia tematu i ja coś dodam od siebie. 3 dni spędzone na Lipiu, udało się wyjąć dwie ryby - 11 i 11,7 kg. Co prawda do największych jesiennych koni nie udało się dobrać, ale w takim zimnie i wietrze, cieszą i te dwa rodzynki. Jeden z nich złowiony nad ranem, jeszcze po ciemku, dlatego od razu po ważeniu wrócił do wody, nawet nie chciało mi się marznąć Wyrazy uznania należą się CarpPubowi, bo dzięki ich staraniom mamy jedyną w miarę ogarniętą stricte karpiową wodę PZW w okolicy. Czysto, a i miejscówki, szczególnie te do ósemki wyglądają na prawdę zacnie, ładnie utwardzone. Cieszy też fakt, że 3ciego dnia przywitaliśmy kontrolę PSR, chyba pierwszą tego roku, na którą trafiłem:) Jak średnio lubię ta wodę, z powodu panującej tam atmosfery, tak pod względem przygotowania wody i miejscówek nie można powiedzieć złego słowa.
 2. 5 polubień
  Nagroda pocieszenia za dobę spędzoną w trudnych warunkach
 3. 3 polubienia
  Ooo to, to Lucek, a jaka frajda !!!
 4. 2 polubienia
  W ubiegłym tygodniu można było połowić lipieni . W Ten weekend pogoda nie rozpieszcza, był ktoś wczoraj lub dzisiaj, jakieś efekty?
 5. 1 polubienie
  No to Lucek w przyszłym roku eliminacje do czołówki , powodzenia.
 6. 1 polubienie
  Gratuluję wyników, szczególnie że zdaję sobie sprawę ile to trzeba poświęcić czasu i kasy na te zawody.
 7. 1 polubienie
  Swoje kilery są najlepsze
 8. 1 polubienie
  Na tego woblera troling bo żeby nim spinningować trzeba by było mieć łapę jak Pudzianowski
 9. 1 polubienie
  Skończcie już pier****ć jak dziewczynki i podeślij cię lepiej zdjęcia z miejscówkami BTW. Wszystkim wrażliwym przypominam, że w sprzedaży mam ciągle kocyki i podusie dla rybek którym jest niewygodnie poza wodą:)
 10. 1 polubienie
  Chyba już ostatnie w tym sezonie. Bardzo udany dzień nad wodą.
 11. 1 polubienie
  Tutaj filmik o łowieniu brzan na Sanie -
 12. 1 polubienie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.