Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 03.07.2018 we wszystkich miejscach

 1. 3 polubienia
  Dziś udany wypad. Trzy liny wyjęte, jeden się wyczepił, wzdręga jak lin i i ataki szczupaka na wyjmowane wzdręgi i liny - szczupak spory, nie chciał puścić jednej wzdręgi ale w końcu puścił.
 2. 3 polubienia
  Ogólnopolskie zawody Kleń Wisłoka dopisały, mimo trąconej wody ryba współpracowała
 3. 1 polubienie
  I tak nie ma bo zostały same karpie ....
 4. 1 polubienie
  A może załatwisz kilkadziesiąt aut ze żwirem za kilkadziesiąt tysięcy złotych, potem zwołasz 10 chłopa, którzy łopatami przez tydzień w czynie społecznym będą rozgarniać żwir do dziur dookoła zbiornika w drogę której nie są właścicielem. A miejscówki były w części lub w całości robione za prywatną kasę. Zresztą są tu bardziej kompetentni ludzi w tym temacie.Jak coś źle napisałem niech mnie poprawią.
 5. 1 polubienie
  Pewnie leży na niej jak nie biorą
 6. 1 polubienie
  Chyba tak ale zastanawiam się po co ci mata z muchówką
 7. 1 polubienie
 8. 1 polubienie
  Też zacząłem sezon!. Krótka wyprawa, bo nie było więcej czasu, przyniosła kardynała +/-50cm. Nie mierzyłem, ale po holu, który chwilkę trwał, nie było na to czasu. Kilka szybkich zdjęć i ryba wróciła do wody . Przed braniem stałem nad nim z pół godziny, co jakiś czas zbierał z powierzchni, ale moje muchy kompletnie olewał. Jednak w końcu nie wytrzymał i zgarnął chrusta kolegi z forum, @luk_hna .
 9. 1 polubienie
  Taka niespodzianka poniżej Hoczewki dobre 50 + dał popalić mojej 3#
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.