Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 06.07.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 polubienia
 2. 2 polubienia
  Dziś cztery liny, trzy się dały sfotografować.
 3. 1 polubienie
  Pływałem łódką po Strzegocicach i powiem Ci że ładnie wszystko pokazywał ale jaka to wersja to nie wiem bo sprzęt kumpla.Tylko bateria do takiego łowienia słaba
 4. 1 polubienie
  Jeśli chodzi o deepera to za około 600 zł mogę załatwić
 5. 1 polubienie
  Piotr kolega ma używanego deepera na sprzedaż za 800zł z akcesoriami. Echo użyte może 4 razy. Interesuje Cię? Mogę podpytać czy jeszcze go ma.
 6. 1 polubienie
  A może załatwisz kilkadziesiąt aut ze żwirem za kilkadziesiąt tysięcy złotych, potem zwołasz 10 chłopa, którzy łopatami przez tydzień w czynie społecznym będą rozgarniać żwir do dziur dookoła zbiornika w drogę której nie są właścicielem. A miejscówki były w części lub w całości robione za prywatną kasę. Zresztą są tu bardziej kompetentni ludzi w tym temacie.Jak coś źle napisałem niech mnie poprawią.
 7. -5 polubień
  @geoTen w kurtce ..tylko miało być pewnie 105 ..a nie 5 ....
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.