Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 22.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 polubienie
  Zapodałem nowy temat. Może się przyjmie. Być może jest ktoś, kto nie chce z różnych przyczyn podawać swojego tajnego łowiska, a chciałby się pochwalić wynikami, lub jakimiś spostrzeżeniami. Zatem zaczynamy. Dzisiaj nad wodą żywego ducha, czyżby wszyscy już zakonserwowali sprzęt.Myślę że jeszcze jest kilku zapaleńców takich jak ja, i walczą ze swoimi słabościami. Dzisiaj pięknie współpracował okoń. W trakcie jednego holowania, nagle jakiś potwór zaatakował mojego okonia i zdarł mi go z haka wraz z gumką. Wyholowałem też jakiś nowy gatunek jeszcze nie rozpoznany.
 2. 1 polubienie
  Nowy nabytek wędka na blanku Phenix Elixir FX711-2, 210 cm , cw 1-7g, zamieniłem Mosquito do 3,5g na nieco mniej subtelną wędkę, te 1g to raczej tylko na papierze ale od 3 do 7g fajnie pracuje.
 3. 1 polubienie
  Tak brały oksy z brzegu i kaczory z pontonu
 4. 1 polubienie
  I mamy za oknem zimę . Coś tam się dzisiaj wydłubało z tej wody
 5. 1 polubienie
  Miały brać okonie,a brały świnki. Łącznie prawie przez cały dzień spinningowa udało się wyłowić 3 szt świnek i jednego okonika
 6. 1 polubienie
  Woblery nabierają barw, po lakierze. Lepsze zdjęcie i lepsze woblery, 3 losowe. Teraz czas na stery i ustawienie , oraz weryfikacje przez ryby.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.