Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 11/22/2018 in all areas

 1. 1 like
  Zapodałem nowy temat. Może się przyjmie. Być może jest ktoś, kto nie chce z różnych przyczyn podawać swojego tajnego łowiska, a chciałby się pochwalić wynikami, lub jakimiś spostrzeżeniami. Zatem zaczynamy. Dzisiaj nad wodą żywego ducha, czyżby wszyscy już zakonserwowali sprzęt.Myślę że jeszcze jest kilku zapaleńców takich jak ja, i walczą ze swoimi słabościami. Dzisiaj pięknie współpracował okoń. W trakcie jednego holowania, nagle jakiś potwór zaatakował mojego okonia i zdarł mi go z haka wraz z gumką. Wyholowałem też jakiś nowy gatunek jeszcze nie rozpoznany.
 2. 1 like
  Nowy nabytek wędka na blanku Phenix Elixir FX711-2, 210 cm , cw 1-7g, zamieniłem Mosquito do 3,5g na nieco mniej subtelną wędkę, te 1g to raczej tylko na papierze ale od 3 do 7g fajnie pracuje.
 3. 1 like
  Tak brały oksy z brzegu i kaczory z pontonu
 4. 1 like
  I mamy za oknem zimę . Coś tam się dzisiaj wydłubało z tej wody
 5. 1 like
  Miały brać okonie,a brały świnki. Łącznie prawie przez cały dzień spinningowa udało się wyłowić 3 szt świnek i jednego okonika
 6. 1 like
  Woblery nabierają barw, po lakierze. Lepsze zdjęcie i lepsze woblery, 3 losowe. Teraz czas na stery i ustawienie , oraz weryfikacje przez ryby.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy