Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 12/04/2018 in all areas

 1. 3 likes
  Podsumowujemy listopadową edycję "Ryby miesiąca", w miesiącu listopadzie postanowiliśmy wybrać zdjęcie kol. @kropek26 z okazałym szczupakiem. Zachęcamy wszystkich użytkowników do publikowania na forum zdjęć złowionych ryb, konkurs trwa do końca grudnia, dodatkowo w styczniu użytkownicy w ankiecie wybiorą Rybę roku PSW, zapraszamy i gratulujemy zwycięzcy. Dziękujemy również BRC za ufundowanie nagród
 2. 2 likes
  Panowie kto może i chce w przyszłości łowić na Sieniawie apeluje uratujmy to co jeszcze zostało. Wystarczy wiaderko,podbierak,wodery i coś do rozbijania lodu. Był dziś mój kolega i uratował koło 20 szt. lina wypuszczając do Wisłoka. Nie obawiamy się pod lodem zostało nie więcej jak 20 cm wody.
 3. 2 likes
  Najlepiej było by wydzierżawić Sieniawę, choć nie wiem jak to wygląda od strony prawnej. Przelicytować pzw raczej nie było by trudno.. Jak ktoś ma grubsze siano to nie dość, że może stworzyć kapitalne łowisko to przy okazji może zarobić. Sam spokojnie dałbym za dniówkę 5 dych mając pewność, że w łowisku są grube ryby. Jakby to wypaliło to można by iść w tym kierunku i zrobić coś podobnego jak w anglii, gdzie wiele wód jest klubowych. Tam się płaci, ale wie się za co. To mógłby być początek końca pzw, ale raczej jeszcze trochę poczekamy na taki ruch.
 4. 1 like
  Pewnie nie prędko to się stanie o ile wogule ktoś taki się znajdzie. Dla mnie ogulnie największą porażką ostatnich lat Sieniawy jest stan wody lub jego brak.Rozumiem trzymanie rezerwy przeciw powodziowej, ale aż takiej?. Żeby zdychały ryby które są z naszych składek !!!.
 5. 1 like
  Żaden karpiarz nie odniesie się do pytania powyżej. ? Bo zamierzam każdego suma którego zlowie wpuszczać na Lipie
 6. 1 like
  Popieram. Tego postkomunistyczneg betonu nie da się zmienić. To trzeba zburzyć, zaorać, i większość dotychczasowych działaczy nie dopuszczać w pobliże.
 7. 1 like
  Powiem krótko PZW nie da się zreformować to,to trzeba zlikwidować, nie ma innego wyjścia .
 8. 1 like
  Przyszło kilka drobiazgów, szczupakowe gumy Pig Shad Junior 15cm, manns predator 3" w kolorze motoroil, manns maximus oraz kilka główek gamakatsu.
 9. 1 like
 10. 1 like
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy