Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 04.12.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 polubienia
  Podsumowujemy listopadową edycję "Ryby miesiąca", w miesiącu listopadzie postanowiliśmy wybrać zdjęcie kol. @kropek26 z okazałym szczupakiem. Zachęcamy wszystkich użytkowników do publikowania na forum zdjęć złowionych ryb, konkurs trwa do końca grudnia, dodatkowo w styczniu użytkownicy w ankiecie wybiorą Rybę roku PSW, zapraszamy i gratulujemy zwycięzcy. Dziękujemy również BRC za ufundowanie nagród
 2. 2 polubienia
  Panowie kto może i chce w przyszłości łowić na Sieniawie apeluje uratujmy to co jeszcze zostało. Wystarczy wiaderko,podbierak,wodery i coś do rozbijania lodu. Był dziś mój kolega i uratował koło 20 szt. lina wypuszczając do Wisłoka. Nie obawiamy się pod lodem zostało nie więcej jak 20 cm wody.
 3. 2 polubienia
  Najlepiej było by wydzierżawić Sieniawę, choć nie wiem jak to wygląda od strony prawnej. Przelicytować pzw raczej nie było by trudno.. Jak ktoś ma grubsze siano to nie dość, że może stworzyć kapitalne łowisko to przy okazji może zarobić. Sam spokojnie dałbym za dniówkę 5 dych mając pewność, że w łowisku są grube ryby. Jakby to wypaliło to można by iść w tym kierunku i zrobić coś podobnego jak w anglii, gdzie wiele wód jest klubowych. Tam się płaci, ale wie się za co. To mógłby być początek końca pzw, ale raczej jeszcze trochę poczekamy na taki ruch.
 4. 1 polubienie
  Pewnie nie prędko to się stanie o ile wogule ktoś taki się znajdzie. Dla mnie ogulnie największą porażką ostatnich lat Sieniawy jest stan wody lub jego brak.Rozumiem trzymanie rezerwy przeciw powodziowej, ale aż takiej?. Żeby zdychały ryby które są z naszych składek !!!.
 5. 1 polubienie
  Żaden karpiarz nie odniesie się do pytania powyżej. ? Bo zamierzam każdego suma którego zlowie wpuszczać na Lipie
 6. 1 polubienie
  Popieram. Tego postkomunistyczneg betonu nie da się zmienić. To trzeba zburzyć, zaorać, i większość dotychczasowych działaczy nie dopuszczać w pobliże.
 7. 1 polubienie
  Powiem krótko PZW nie da się zreformować to,to trzeba zlikwidować, nie ma innego wyjścia .
 8. 1 polubienie
  Przyszło kilka drobiazgów, szczupakowe gumy Pig Shad Junior 15cm, manns predator 3" w kolorze motoroil, manns maximus oraz kilka główek gamakatsu.
 9. 1 polubienie
 10. 1 polubienie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.