Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 01/07/2019 in all areas

 1. 2 likes
  Taka klamre do paska sobie sprawiłem, coś trzeba zrzucić po swietach wiec pasek sie przyda
 2. 1 like
  Gdyby nie drogie paliwo to wiele by osób opłacało inny okręg.Jeśli ktoś robi bardzo dużo kilometrów na ryby to rocznie wyjdzie nie zła sumka. Składka nie jest droga w porównaniu z innymi hobby.Inna sprawa zakupoholizm w tym temacie.. Większym problemem jest koszt paliwa w Polsce niż opłacenie 3stówek na cały rok. Z mojej strony największym problemem jest mała liczba kontroli a wiadome co za tym idzie....Zawsze każdemu coś nie będzie pasowało i niestety trzeba z czegoś rezygnować. Życie to jeden wielki kompromis
 3. 1 like
  Z tego co mi wiadomo to chodziło o 90zl. Co roku na forum są żale, że składka znowu poszła o ok 10zl w górę. Także śmiało można założyć, że te 90zl to gra warta świeczki. W sąsiednim wątku jest nawet chwalone, że Tarnobrzeg pilnuje Szymanowic. A Szymanowice zapewne nigdy nie wrócą do rybnosci sprzed 10 lat, gdzie łowiono hurtowo szczupaki powyżej metra.
 4. 1 like
  Panowie - koledzy przeczytajcie i zastanówcie się! Kolega @rafaello pamięta jak tam gdzieś w Kole PZW 23 lata temu nawywijali z fakturą. Zrezygnował i pewno więcej w tamta stronę nie patrzy. Nie wiem dokładnie jaka jest różnica w opłatach Rzeszów a Tarnobrzeg, ale, z tego co tu czytam, wnioskuję, że Tarnobrzeg ma więcej i za mniej do zaoferowania niż Rzeszów. A Rzeszów to dno i tym podobne. Dla różnicy paru zł. już jesteście w stanie zapomnieć co jeszcze parę lat temu tutaj pisaliście na temat Okręgu Tarnobrzeg za dewastację Wilczej Woli.
 5. 1 like
  Bo prezes boi się, że ludzie zaczną opłacać składki członkowskie w Tarnowie, a korzystać z wód Rzeszowa na mocy porozumienia. Zapewne Tarnów ma porozumienia z innymi Okręgami, co pogorszyłoby tylko sytuację Rzeszowa. W Rzeszowie została zlikwidowana opłata dodatkowa na zbiorniki, bo ludzie ich nie opłacali. Teraz ta opłata jest połączona i wszyscy płacą. Kilka lat temu Okręg Rzeszów wypowiedział wszystkie porozumienia, bo ludzie płacili w Tarnobrzegu. A płacili ponieważ wychodziło taniej i lepiej. Wy dalej się łudzicie, że Okręgowi Rzeszów zależy na wygodzie wędkarzy? Zależy im na waszych opłatach członkowskich. Stąd nie ma porozumień, bo Rzeszów nie jest w stanie zaproponować atrakcyjnych wód, a równocześnie boi się odpływu wędkarzy do innych Okręgów.
 6. 1 like
  troszkę lata troszkę boleni i piękna królowa Wisła 😍😍
 7. 1 like
  Od razu dam taką podpowiedź jeśli chodzi o Penny. Po odkręceniu całkowitym pokrętła hamulca znajduje się tam smar i on z czasem się wyciera i wtedy wówczas podczas wyciągania żyłki ze szpuli mogą wydobywać się dosyć głośne piski więc proszę nie myśleć, ze to mechanizm lecz należy dołożyć smaru trochę na tą gumę znajdującą się na pokrętle hamulca i wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Znajomy również miał taką sytuację w modelu PENN BATTLE II 8000 LC .
 8. 1 like
  Witam! Sylwestrowa Mamuśka Ps. Połamania w Nowym Roku. pozdrawiam
 9. 1 like
  Jak wigilia taki cały rok.Ciężko było, ale udało się coś w tą wigilię złowić
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy