Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 07.01.2019 we wszystkich miejscach

 1. 2 polubienia
  Taka klamre do paska sobie sprawiłem, coś trzeba zrzucić po swietach wiec pasek sie przyda
 2. 1 polubienie
  Gdyby nie drogie paliwo to wiele by osób opłacało inny okręg.Jeśli ktoś robi bardzo dużo kilometrów na ryby to rocznie wyjdzie nie zła sumka. Składka nie jest droga w porównaniu z innymi hobby.Inna sprawa zakupoholizm w tym temacie.. Większym problemem jest koszt paliwa w Polsce niż opłacenie 3stówek na cały rok. Z mojej strony największym problemem jest mała liczba kontroli a wiadome co za tym idzie....Zawsze każdemu coś nie będzie pasowało i niestety trzeba z czegoś rezygnować. Życie to jeden wielki kompromis
 3. 1 polubienie
  Z tego co mi wiadomo to chodziło o 90zl. Co roku na forum są żale, że składka znowu poszła o ok 10zl w górę. Także śmiało można założyć, że te 90zl to gra warta świeczki. W sąsiednim wątku jest nawet chwalone, że Tarnobrzeg pilnuje Szymanowic. A Szymanowice zapewne nigdy nie wrócą do rybnosci sprzed 10 lat, gdzie łowiono hurtowo szczupaki powyżej metra.
 4. 1 polubienie
  Panowie - koledzy przeczytajcie i zastanówcie się! Kolega @rafaello pamięta jak tam gdzieś w Kole PZW 23 lata temu nawywijali z fakturą. Zrezygnował i pewno więcej w tamta stronę nie patrzy. Nie wiem dokładnie jaka jest różnica w opłatach Rzeszów a Tarnobrzeg, ale, z tego co tu czytam, wnioskuję, że Tarnobrzeg ma więcej i za mniej do zaoferowania niż Rzeszów. A Rzeszów to dno i tym podobne. Dla różnicy paru zł. już jesteście w stanie zapomnieć co jeszcze parę lat temu tutaj pisaliście na temat Okręgu Tarnobrzeg za dewastację Wilczej Woli.
 5. 1 polubienie
  Bo prezes boi się, że ludzie zaczną opłacać składki członkowskie w Tarnowie, a korzystać z wód Rzeszowa na mocy porozumienia. Zapewne Tarnów ma porozumienia z innymi Okręgami, co pogorszyłoby tylko sytuację Rzeszowa. W Rzeszowie została zlikwidowana opłata dodatkowa na zbiorniki, bo ludzie ich nie opłacali. Teraz ta opłata jest połączona i wszyscy płacą. Kilka lat temu Okręg Rzeszów wypowiedział wszystkie porozumienia, bo ludzie płacili w Tarnobrzegu. A płacili ponieważ wychodziło taniej i lepiej. Wy dalej się łudzicie, że Okręgowi Rzeszów zależy na wygodzie wędkarzy? Zależy im na waszych opłatach członkowskich. Stąd nie ma porozumień, bo Rzeszów nie jest w stanie zaproponować atrakcyjnych wód, a równocześnie boi się odpływu wędkarzy do innych Okręgów.
 6. 1 polubienie
  troszkę lata troszkę boleni i piękna królowa Wisła 😍😍
 7. 1 polubienie
  Od razu dam taką podpowiedź jeśli chodzi o Penny. Po odkręceniu całkowitym pokrętła hamulca znajduje się tam smar i on z czasem się wyciera i wtedy wówczas podczas wyciągania żyłki ze szpuli mogą wydobywać się dosyć głośne piski więc proszę nie myśleć, ze to mechanizm lecz należy dołożyć smaru trochę na tą gumę znajdującą się na pokrętle hamulca i wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Znajomy również miał taką sytuację w modelu PENN BATTLE II 8000 LC .
 8. 1 polubienie
  Witam! Sylwestrowa Mamuśka Ps. Połamania w Nowym Roku. pozdrawiam
 9. 1 polubienie
  Jak wigilia taki cały rok.Ciężko było, ale udało się coś w tą wigilię złowić
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.