Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 09.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

  1. 3 punkty
    Takie zalewowe wspominki, bo za oknem średnio...
  2. 3 punkty
    Zobacz Kolego w Okręgu Zamość - tam to wprowadzono w zeszłym roku bodajże. Wczoraj studiowałem ich tabelę opłat i fakt, że trzeba poczytać by dobrze wybrać. Z tego co pamiętam, a co mnie interesuje, składka "No kill" na wody górskie jest teraz wyceniona na 120 zł. Można? Inni (zarządy okręgów) muszą jeszcze do tego dorosnąć, choć łatwo nie będzie. Myślę, że lepiej mieć 120 zł za kogoś, kto potencjalnie przypilnuje rzeki i nie wyje jej mieszkańców, niż np. ucieknie z opłatami gdzie indziej.
  3. 1 punkt
    Dzień dobry, Sprzedam zestawy chrabąszczy jak na zdjęciach. Zestaw obejmuje 5 sztuk. Cena za zestaw wynosi 30zł, należy doliczyć przesyłkę w cenie 6zł, możliwy odbiór osobisty w Rzeszowie. Kontakt: [email protected] tel kom 695 020 882
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.