Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing most liked content on 10/20/2019 in all areas

 1. Weekendowa mieszanka
  5 likes
 2. Taka rodzinka z dzisiejszego włuczenia się po lesie
  5 likes
 3. Miały brać karpie. Kilka karpików bylo i taki przyłów. 92. Cm
  5 likes
 4. 4 likes
 5. Rydzyk tez czasem kojarzy się pozytywnie
  3 likes
 6. Taka ciekawostka przyrodnicza, dzisiejszy wypad na okonie z brzegu z lekką wędką przez 2 godziny bez rezultatu, cieniutka plecionka, cienki FC , mniejsze przynęty i zero kontaktu. Po zmianie zestawu na "szczupakowy "cast z konkretnym sznurem i grubym przyponem, siadają na Relaxa 4 - 3 okonie w 5ciu rzutach.
  2 likes
 7. Zdecydowanie 6. Jak zakręcisz w sklepie jednym i drugim to od razu twój wybór padnie na 6
  1 like
 8. Okume 8K to odradzam bo to jest bardzo toporny i olbrzymi kołowrotek. Z tych dwóch co podałeś to osobiście wybrałbym Quick 5 - lepsza szpula do rzutu i lepszy nawój - to na pewno. Ja osobiście celował bym w Quick 6 . Kręcąc tym kołowrotkiem na prawdę zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Poszukaj a może uda się znaleźć w podobnych pieniążkach bądź delikatnie zwiększyć budżet o kilka zł , ale być zadowolonym bo serio ten kołowrotek wyszedł mega fajnie. Samo to, że te kołowrotki są produkowane w fabryce PENN to też wiele daję na ich korzyść
  1 like
 9. Też stałem przed tym wyborem miesiąc temu, wybór padł na foxa dlatego że był w karinie. Ogólnie kołowrotek ładnie spasowany dosyć dobrze nawija żyłke (w jednym musiałem podkładkę wyjąć bo był stożek, ale po tej operacji wszystko pięknie). Co do foxa to jedynym minusem dla niektórych może być brak szybkiego hamulca, mi nie przeszkadza. Mam je spasowane z Prologicami C1 10' i łowi mi się dużo wygodniej niż w połączeniu z dam Z-base. A co do okumy 8k to kołowrotek spoko ale krowa ogromna, jeżeli nie będziesz łowił z wywózki to uważam że nie ma sensu ich kupować.
  1 like
 10. kilka weekendowych kleników z jesiennego Sanu.
  1 like
 11. Myślisz o większej ilości kiełbasy?czy gazie pieprzowym
  1 like
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy