Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 01/23/2020 in all areas

 1. 7 likes
  W miesiącu grudniu naszym zdaniem najlepszą fotografią złowionej ryby może pochwalić się kol. @Piotr Madura . Gratulujemy zwycięzcy, nagroda zostanie przesłana do wybranego punktu "Ruchu", dziękujemy również sponsorowi "Best Rods Center" z Rzeszowa za ich ufundowanie. Konkurs na tym etapie kończymy, teraz czas na ankietę i wybór najlepszej fotografii 2019r. Niewykluczone że wybierzemy dodatkowo jeszcze jedną fotkę z pierwszej połowy ubiegłego roku, ale o tym napiszę niebawem. Dziękuje wszystkim za udział w konkursie, edycja 2020 ruszy zapewne po zamknięciu ankiety, którą w ciągu tygodnia postaram się opublikować.
 2. 3 likes
  Pięknie dziękuję za uznanie i życzę Wam wszystkim wędkarskich wrażeń w równie malowniczych okolicznościach.
 3. 2 likes
  Gadane mają to akurat średnio słabo moim zdaniem, niemniej większość z nas ma chyba podobne odczucia. Ja w tym roku w końcu rezygnuję z opłat na wody rzeszowskie i jestem z tej decyzji szczere usatysfakcjonowany. Patrząc w politykę zarybień i działań Okręgu Rzeszowskiego jako spinningista czuję się po prostu pominięty. Gdybym był łowcą karpi kroczków, byłbym za to w siódmym niebie. Taki model wędkarstwa pozwoliliśmy wykreować instytucji, która nas jakoby reprezentuje. I ja też pozwalałem tej sytuacji kwitnąć sentymentalnie płacąc rokrocznie składki pomimo narzekania na kiepściznę w wodzie.
 4. 2 likes
  Dziki leśny strumyk, podarował mi pierwszego w życiu pstrąga, a rozmiar to już rzecz mniej ważna 😁😁
 5. 1 like
  A właśnie odnośnie zarybień czy ktoś może się orientuje czy wody w okolicach Rzeszowa z Wisłokiem łącznie nie były zarybiane 30 cm szczupakiem? Coś dużo ich łowie ostatnio, jeśli było zarybienie to fajnie , a jeśli same się tak ładnie rozmnażają to życzę im żeby do metra urosły, w sumie życzę jednym i drugim
 6. 1 like
  Nie mam gadane ale oni mają:
 7. 1 like
  Uzdrojenie na okonki, jak widać, działa 😁😁😁
 8. 1 like
 9. 1 like
  Pamiętajcie. Jest gorzej niż wczoraj, ale lepiej niż jutro.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy