Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 05/07/2020 in all areas

 1. 7 likes
  W wyniku głosowania w ankiecie na Rybę Roku 2019 użytkownicy Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego wybrali fotografię kol. @SHIT_TLER z okazałą brzaną. Gratulujemy zwycięzcy, dziękujemy wszystkim użytkownikom za publikację zdjęć oraz tradycyjnie już zachęcamy do publikowania na naszym forum zdjęć złowionych ryb. Nagrodami dla zwycięzcy są komplet wędkarski Rapala oraz koszulka, nagrody zostaną przesłane do wskazanego punktu. Sponsorem nagród w konkursie jest Best Rods Center.
 2. 5 likes
  Tak optymistycznego początku sezonu to się nie spodziewałem. Wyszedłem z nastawieniem na spacer z wędką i kawą, może jakimś małym szczupaczkiem, a tu miła niespodzianka. W ciągu niecałych 3 godzin udało mi się złowić (na tego samego woblera) kilka szczupaków, bolenia, klenia, jazia, kilka okoni i kilka sandaczyków. Także pobiłem swój rekord w ilości gatunków jednego dnia (oczywiście na spining). Może nie były to rekordy, ale jak na "spacer" to nie najgorzej. Także majóweczka odhaczona. Teraz spokojnie mogę zacząć polowanie za grubym zwierzem.
 3. 2 likes
 4. 1 like
 5. 1 like
  Była i telewizja i lokalne / ogólnokrajowa gazeta - co prawda w innym miejscu. Odpowiedzialny Burmistrz bo nie pilnuje co do rzeki wpływa i nie chce znaleźć winnego. I dalej g..... Co do oczyszczalni to 2 razy w ciągu 15 lat skutecznie złapałem - doprowadziłem do ukarania lub nastraszyłem poważnie. Łatwo nie jest, ale działam dalej .
 6. 1 like
  Godzinka z tenkara😉
 7. 1 like
  Z dzisiaj...
 8. 1 like
  Jadę w trasę do Wrocławia, godzina 4:21 nad ranem, okolice Opola, w radio leci RMF FM i nagle prowadzący opowiada o tym, jak to dwóch naszych rodaków złapało we Francji gigantycznego, ponad dwu metrowego suma.. albinosa Fejm się zgadza kolego @NUNEK
 9. 1 like
  Może się przyda Jaź http://narybki.net/as/344.jpg Płoć http://narybki.net/as/345.jpg Wzdręga http://narybki.net/as/346.jpg W realu ciężko odróżnić
 10. 1 like
  Do tej pory kupowałem na ali same drobiazgi, czas zaryzykować i zakupić jakąś wykałaczkę. Dzisiaj dotarła do mnie castingowa wersja lekkiego kija o ciekawej nazwie Kuying Teton TTC662, którą opiszę w innym wątku. Wędka wysłana z Chin 6 grudnia dzisiaj 12go jest jest na miejscu, leciała kurierem Fedex, zaliczyła 2 miasta w Chinach, Japonię, Francję, Warszawę żeby po 6 dniach dotrzeć w jednym a dokładnie w dwóch kawałkach na Podkarpacie wynik 6 dni myślę całkiem zadowalający. Przesyłka dobrze zabezpieczona, tuba co prawda tekturowa ale wędka dodatkowo zawinięta dość mocno w folię bombelkową.
 11. 1 like
  Twoje upały idą do nas. Mogliby też jeszcze trochę tych zębatych przerzucić.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy