Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing most liked content on 05/19/2021 in all areas

 1. Na suchara I spotkanie niezamierzone, oboje udawaliśmy że się nie widzimy
  12 likes
 2. Pozdrawiam sympatycznych Panów z Psr 😉
  10 likes
 3. Z dedykacją dla tych, którzy mają wątpliwości, czy no kill jest w porządku. Pierwszy raz strimer, za drugim razem sucha mucha.
  7 likes
 4. Trza korzystać puki pogoda
  2 likes
 5. Super udany dzień mnóstwo brań i może nie największych ale przyzwoitych zębaczy 50-60cm 😉
  2 likes
 6. Ahoj! W ramach realizacji postanowienia noworocznego, jak również w ramach prezentu od siebie i dla siebie z okazji trzydziestych urodzin oraz jubileuszu dwudziestolecia mojego wędkarstwa startuję z własnym kanałem na YouTube. Kanałem o tematyce, rzecz jasna, wędkarskiej. Wśród pojawiających się treści już niebawem znajdziecie relacje z wypraw nad wodę, recenzje, testy i porównania sprzętu, filmy instruktażowe, przybliżające nowoczesne metody spinningowe oraz materiały przedstawiające niebanalnych wędkarzy. Poniżej znajdziecie zapowiedź kanału, natomiast premiera pierwszego odcinka odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 20:00. Serdecznie zapraszam do oglądania, subskrybowania, komentowania i udostępniania. Z góry pięknie dziękuję za Wasze sugestie i wsparcie. Na koniec mogę obiecać Wam wodę, duuużo wody. Ryb obiecać nie mogę, bo zauważyłem, że boją się kamery. Dla wszystkich Koleżanek i Kolegów Wędkarzy serdeczne pozdrowienia: połamania kija! Zapraszam również na profil kanału na portalu Facebook: I na Instagramie:
  1 like
 7. @tomipasuje, dzięki za pomysły! Powiedz mi proszę jaka jest Twoja ulubiona metoda wędkarska i dlaczego jest to TROLLING? Przepraszam za offtop, ale czytając tego Kolegę kusi napisać, oj kusi Gratulacje @halfdanTheBlack i obyś złowił swojego pstrąga jeszcze wiele razy! Milknę, dobrej nocy!
  1 like
 8. Proponuję "upierdliwiec".
  1 like
 9. Bardzo lubię ten zbiornik. Jest mega mega wymagający. Często miewam chwile zwątpienia po paru godzinnym biczowaniu.... ale potrafi też zaskoczyć pięknymi okazami i to takimi o których już zapomniałem ,że tam żyją i mają się znakomicie. Reasumując każdą wodę trzeba wychodzić i trafić na ten dzień.
  1 like
 10. Wisłok to strasznie trudna rzeka można ale to wymaga mnóstwa czasu Są rekordy Polski w iększości gatunków ale to skąplikowane łowienie Zaczepy prąd wody metoda łowienia , przynęta , grubość zyłki , miejsce
  1 like
 11. Zaprzeczenie w jednej wypowiedzi, właśnie łowię od drewnianej przez białą flotę, wzw jawor do zatopionego lasu i ,,głęboki'' werlas od centralnej strony. Więc z prawie całą Twoją wypowiedzią się nie zgadzam bo łowie na tym terenie od zawsze, i jedyne z czym się zgodzę to że nie było od Jaworu zarybień od lat. Niemniej jednak tam są ciężkie warunki do wędkowania i właśnie umiejętności są potrzebne. Więc jeżeli akurat Tobie tam nie bierze to polecam pływać, łowić, ćwiczyć i doskonalić umiejętności bo ryb na Solinie jest pełno
  1 like
 12. Wspolny wekeend z kumplami.
  1 like
 13. niestety na Ujazd,Siepietnicę i Wróblową nie można przez e-pozwolenia On-line w PZW Krosno tylko łowiska : Temeszów, Trzciana, Hoczewka i Szczawne-Rzepedź
  1 like
 14. 1 like
 15. Wreszcie coś się udało trafić. 55 cm, Aglia 2.
  1 like
 16. Dzisiaj dzień konia, kilka 80+ w tym jeden konkretny rodzynek 😉
  1 like
 17. Te spławiki są gratis i cena za resztę to 55 zł
  1 like
 18. Dobrze że Luci kręci coraz krótsze i coraz gorsze odcinki to u mnie konfliktów nie będzie Piotr, trzymam kciuki za prawdziwy, sensowny kanał wędkarski z naszych okolic!
  1 like
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy