Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing most liked content on 05/25/2021 in all areas

 1. Szczupaki mnie narazie nie lubią , to poszedłem na bolenie . Dziś 1-1 , jeden spadł .
  5 likes
 2. Krótki wypad przy niesprzyjającej pogodzie
  3 likes
 3. Wspolny wekeend z kumplami.
  3 likes
 4. Bardzo proszę o zdjęcie suma z Soliny. Jeszcze nigdy takiego nie widziałem, a powinno być ich wszędzie mnóstwo jak tyle suma jest w zbiorniku.
  2 likes
 5. Witam. Na jasielskim OS znalazłem pudełko z woblerami. Chetnie oddam właścicielowi po wcześniejszym określeniu jakie wobki znajdowały się w pudełku.
  2 likes
 6. Taki już lepszy oksik z kanałku...42-43 cm...
  1 like
 7. Przyzwyczajanie ryb do miejsca i karmy nie jest niczym nowym ani odkrywczym. Ale na boga, interpunkcja i składnia zdań również. Oczy kłują jak się czyta ;). Bez urazy oczywiście.
  1 like
 8. Zarybianie Soliny to jest farsa . 2 tony szczupaka na taki zbiornik - w ubiegłym roku nie wykonali planu i w kołach o tym nie wiedza. Zarybianie wygląda tak, że dwóch pracowników na starym silniku elektrycznym płynie kilkaset metrów i puszcza ryby. Ja się im nawet nie dziwie jak można 2 gości obarczyć taka potrzebna akcja. Powinno być kilka łódek i ryby porozwozić gdzie sie da. Ostanie 2 lata nie zarybiano centralnego zbiornika ani drewniana i Jawora szczupakiem. Ryb jest mniej niż 15 lat wstecz bo wpuszczono dwa inwazyjne gatunki bolenia i suma. To co boleń wyprawia na górze sum na dole. Sum
  1 like
 9. Co za rok! Widać ślady na głowie i przy płetwie grzbietowej czyżby bo kormoranach? Pięknie walczył wrócił do wody. 65cm
  1 like
 10. Puchar Trzech Rzek - pierwsze zawody cyklu spinningowego grand prix koła PZW nr 30 "Kleń" Strzyżów. Nie było łatwo, ale znaleźli się zawodnicy, którzy odnaleźli drogę do pięknych ryb. Zazwyczaj wiodła kilometrami brzegów rzek, przez pokrzywy, trawy, zarośla, skradając się, cały czas w ruchu, pozostając czujnym, rzucając z zegarmistrzowską precyzją. Chcesz wiedzieć jak łowią najlepsi? Sprawdzaj kanał YouTube Z Wędkarskiego Pudełka już w najbliższy piątek o godzinie 20:00!
  1 like
 11. Rybki wielkością nie powalają, ale za to ładnie gryzą
  1 like
 12. Stare mety zawsze daja😎 PB oksa 47 cm i do tego kilka szczuplych😜
  1 like
 13. Jakiej firmy pellet używasz i jakie smaki?
  1 like
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy