Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 07/06/2020 in all areas

 1. 24 likes
  Trochę rybek z dzisiaj 😎 w tym rodzynek 56 cm na Największa Brombę Andrzeja Lipińskiego 💪🤟
 2. 20 likes
  Mój nowy PB - 58 cm na streamera
 3. 18 likes
  Poprawiłem rano miejscówkę z ostatniego wypadu. Tym razem znacznie lepiej. 18 kleni (45, 47, 49, 50cm) i 5 okoni
 4. 17 likes
 5. 17 likes
 6. 17 likes
  Żelastwo miedziane zawsze w modzie
 7. 16 likes
  Z osobnikiem ze zdjęcia znaliśmy się już jakiś czas. Przez kilka wyjazdów skutecznie grał mi na nosie, podnosząc mi ciśnienie. Dziś też mi podniósł, ale tak inaczej 😉😁. Wreszcie dał się uprosić i zapozował do kiepskich fotek 😁.
 8. 16 likes
  Witam! Dzisiaj Wisłok darzył, chociaż podwyższony i kawa z mlekiem ciągle płynie. pozdrawiam
 9. 15 likes
  Moja pierwsza tak piękna wzdręga 😉 spontaniczny spławiczek bez nęcenia.
 10. 14 likes
  Witam! Miały być Sandacze, a tu ... "Rekiny". pozdrawiam
 11. 12 likes
  Był jeszcze jeden większy od tych dwóch, lecz na fotkę się nie załapał bo mi bateryja padła
 12. 11 likes
  Czas na podsumowanie naszego cyklicznego konkursu "Ryby miesiąca". Spośród zdjęć zamieszczonych na forum w czerwcu postanowiliśmy nagrodzić fotografię kol. @Robertoo z okazałym pstrągiem. Nagrodą w konkursie jest japońska plecionka YGK ufundowana przez Best Rods Center z Rzeszowa. Gratulujemy, nagroda zostanie wysłana do wskazanego punktu RUCH.
 13. 11 likes
  Trzy w okolice 40cm i kilka mniejszych siadło
 14. 10 likes
  Z rana deszczowo ale morowo. Pierwszy wpadł 49 cm potem kilka małych następnie 37 cm i znowu kilka mniejszych. Razem zrobiliśmy wynik 18 sztuk. Brawo my 💪.
 15. 10 likes
  Ogólnie słabo, silny wiatr, ale jeden siadł 😉
 16. 10 likes
 17. 8 likes
  Pierwszy Lin w życiu. Jak na 2,5 latka gitara. Ile ja się musiałem poczekać na tego pierwszego... Gdyby nie te komary frajda byłaby jeszcze większą. Starsi (3 i 6 lat) też połapali kilka płotek
 18. 6 likes
  Dziś znów złota rybka.
 19. 6 likes
  Woda podniesiona i trącona . .
 20. 5 likes
  Woda kolego pawelgibadlo ma kolor płuczki , ten kolor to jest kolor ścieków ze żwirowni !!!!! Takie roztopiony cement co ci plecionkę, przelotki poniszczy a ryby z płetwą tłuszczową wydusi. Wielka woda kiedyś minie i wróci do koryta , nawet po wielkiej burzy woda się oczyści ale na Sanie na Sanie są żwirownie od Ulucza w dól rzeki i zadbają żeby kolor przypominał żur wojskowy. Tak jest i tym razem , te bydlaki wykorzystali oczywiście by swoje brudy wylać do wody powodziowej ale nie zwrócili uwagi , że woda już płynie czysta, duża ale czysta , dopływy już się oczyściły i tez płyną dzisiaj czyste , ale po co mają zwracać uwagę jak wędkarze tego nie widzą , co że popadało , tak popadało ale woda opadowa każdego dnia odpływa a rzeka powinna sie oczyszczać ale , no właśnie tu jest to ale Tu są panowie z pieniędzmi , którzy mogą wszystko i wszystkich , a całą resztę mogą olać zwłaszcza takich moczykiji jak my DLATEGO PYTAM OTWARCIE GDZIE JESTEŚCIE KOLEDZY Z DYNOWA MUSZKARZE I CAŁA RESZTA GDZIE SĄ WŁADZE ZWIĄZKU KTÓRY USTANOWIŁ NO KILL RYB ŁOSOWATYCH NA TYM ODCINKU SANU ? GDZIE JESTEŚCIE WSZYSCY, KTÓRZY TAM W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY MIESZKACIE I ŁOWICIE RYBY ? DLACZEGO WAM TO NIE PRZESZKADZA ? DLACZEGO TAK JEST ? DLACZEGO? Pisaliśmy o tym w czasie przymusowej kwarantanny ogólnokrajowej , co tam się dzieje szczerze myślałem że z Waszej strony coś drgnie , ze ktoś podniesie alarm ale nie leją nam ścieki do wody i nawet nikt koledze od kilku dni nie odpisze że tam tam kur....a znowu to samo GDZIE JEST AKCJA WŁADZ - BŁĘKITNA WSTĘGA SANU , I co mam wam napisać że ruszyłem dupę bo wszyscy inni mają wyjeban....... , tak ruszyłem dupę i w poniedziałek zawiadamiamy kogoś tam w rzeszowie tak małą literą pisze rzeszów bo ten bydlak co truje najbardziej jest z rzeszowa Zobaczymy a wy koledzy podnieście w końcu głowę i zobaczcie że to plują nam w twarz a nie że deszcz pada.
 21. 5 likes
  3h łowienia i wpadło kilkanaście leszczy ponad 40cm i karp 50cm. Wszystko wróciło do wody żeby miały co jeść te sumy na dwóch nogach których jest najwięcej na Solinie.
 22. 5 likes
  Z ostatniego weekendu. Widoki, pogoda i czas spędzony nad wodą mega zajebisty ale z rybami było gorzej.
 23. 5 likes
  Przy nastawieniu na te gatunki to nie ma problemu żeby połowić przeciętnej wielkości. Naprawdę trzeba dziadować i oszczędzać na sprzęcie i przynętach żeby nie brało nic. Osobiście jestem co tydzień na wodzie z nastawieniem na suma, znajomy na sandacza / okonia / szczupala i on łowi zawsze coś a ja czasami przylowy szczupakowo sandaczowe. Suma zero
 24. 5 likes
 25. 4 likes
 26. 4 likes
 27. 4 likes
  Chwila czasu i pojawiło się coś pod szczupaki i sandacze . Teraz testy testy na żywych organizmach tylko trochę ich mało . Na woblery uklejopodobne w czerwcu podczas ustawiania wpadła ładna brzana ale bez publikacji gdyż była "nielegalnie " złowiona .
 28. 4 likes
 29. 3 likes
  Lucjana piękne rybki, rybe miesiąca moim zdaniem masz w kieszeni 😀😀😀
 30. 3 likes
 31. 3 likes
 32. 2 likes
  Moja życiówka złowiona ok 1 rok temu (73 cm). Zamieszczam to dopiero teraz bo od niedawna jestem na tym forum.
 33. 2 likes
  Cd krok po kroku drugie dno ;-)
 34. 2 likes
  Witam, Z rybą nie jest najgorzej ja po niedzieli nie mogę narzekać złapałem kilkanaście ładnych okoni ( jak nigdy), dwa krótkie szczupaki oraz wymiarowego sandacza. Wszystkie ryby złowione na spining.
 35. 2 likes
  Witam Wszystkich po dłuższej nieobecności. Wypad w godzinach popołudniowych zaowocował w 8 kleni i kilkanaście okoni.
 36. 1 like
  Dużo leszcza płoci, ładny karaś, lin drobnica, bez wcześniejszego nęcenia mały karpik, na spina bardzo ładny jaź, okoń średni i szczupak w większości pistolet. Osobiście klenia nigdy nie złowiłem.
 37. 1 like
  No Lucjan rozkreca sie coraz mocniej...za kilka dni w Krosnie to sie odezwe...graty 🍺
 38. 1 like
  W weekend obok plaż to raczej będzie utrudnione, a zwłaszcza niedziela. Dużo turystów, kajaków rowerków, skuterów i łodzi sportowych.
 39. 1 like
  Klenie i jazie leszcze czasem karas lin . Ja lowilem tam glownie na method feeder klenie trafialy sie takie 40+ .
 40. 1 like
  Zależy gdzie patrzysz, Wisłok jest długi. Największe wahania powoduje zapora w Sieniawie, poza tym są wszystkie dopływy i zapora w Rzeszowie, która żyje swoim życiem.
 41. 1 like
  Dwa okonie z recyklingu odzyskane z gum bez ogonkow i pomalowane na kolanie markerem czekam na materialy juz w drodze .
 42. 1 like
  To zrób lepsze foto i napisz co to wogóle masz
 43. 1 like
  Niedziele z rodzinką spędziłem w tym miejscu. Autem pod samą rzekę podjedziesz. Można pospacerować. Na środku jest rynienka, kilka malutkich kleni udało się złowić i jednego pstrąga (wielkością także nie powalał), ale może dla tego, że były to godziny południowe. Może z samego rana byłoby lepiej. To raczej takie miejsce pod grila ale możesz spróbować.
 44. 1 like
  Nowy kijek z BRC na testach, napiszę o nim później, łowisko nie takie tajne
 45. 1 like
  Ja też bardzo wysoko
 46. 1 like
  To ja mam kawałek drogi prawie pisiont kilometrów.
 47. 1 like
  74cm Bolek. Oczywiście pływa dalej 😉
 48. 1 like
 49. 1 like
  Witam. Czy orientuje się ktoś jaka woda jest w ok. Wołkowyji po ostatnich opadach? Na pewno stan się podniósł ale mi chodzi konkretnie o kolor wody. Z góry dzięki za info i pozdrawiam
 50. 1 like
  Tą sprzedałem idzie zima biore się za następny wynalazek tym razem...a jak zkończę to się pochwalę na forum.Tą pierwszą kupiła kobieta na swój stawik do wędkowania i jest ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy