Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing most liked content since 07/20/2021 in all areas

 1. Dwie dzisiejsze torpedy 52 cm i 53 cm
  18 likes
 2. W zlewni popadało więc wszędzie może być lipa. Kilka ryb 50+ jeszcze sprzed burzowych dni.
  13 likes
 3. 12 likes
 4. Sandaczyk z dziś ☺️
  11 likes
 5. Witam! Wisłok kakaowy to wybrałem się dziś na moja tajną rzeczkę. Sporo Przedszkolnego Pstrąga no i spotkanie z Królem tej Rzeczki. pozdrawiam
  10 likes
 6. Krótki wypad z samego rana.
  8 likes
 7. Taki szybki wypad po pracy
  8 likes
 8. Profesor wśród dzisiejszej młodzieży
  7 likes
 9. Dwa niewielkie sumy jeszcze wpadły oprócz tego łobuza Na początku tak przymurował do dna że myślałem że to zaczep Co za dzień! Dużoooo brań!
  7 likes
 10. W dzisiejszym filmie mocna dawka emocji: nowy odcinek rzeki, na wędce silne ryby walczące w nurcie, a wszystko to w zapadających o zmierzchu ciemnościach. Lubię to, a Wy?
  4 likes
 11. Rzeki brudne ... Ale zabawa trwa 😁
  4 likes
 12. Narazie przerwa. Woda poszła w górę. Ale myślę że dwa dni i bd już ok pod warunkiem że nie będzie ulew.
  3 likes
 13. Woda się czyści, zależy więc gdzie chcesz łowić. Im wyżej, tym czystsza.
  2 likes
 14. Witam, Zastanawiam się kiedy skończy się moda na wędki... To co się dzieje na rynku wędkarskim to nie jest nawet zabawne. To jawne nabijanie klientów w balona. Boleniówki, sandaczówki, szczupakówki, okoniówki hmm zastanawiam się kiedy ludzie będą pytać o kiełbiówki czy jelcówki. Najbardziej podoba mi się ostatnimi czasy Pan Kolendowicz który na łodzi łowi miękkimi wędkami o długości 3 metry gdzie wszyscy twierdzą że sandacze powinno się łowić krótkimi szybkimi kijami haha. Ten gość łowi i to z dużym powodzeniem łamiąc wszystkie teorie Już pomijam fakt na modę nad naszymi niesamowicie rybnymi wodami szczególnie na Podkarpaciu. Pozdrawiam, Paweł 🤓
  2 likes
 15. Podsumowując miesiąc czerwiec informuję że wybrana została fotografia kol. @Andrzejm z ładnym boleniem, gratulujemy, nagrodą jest czapka Xzoga ufundowana przez BRC, która zostanie dostarczona do wskazanego punktu RUCH. Fotografia ta jak i pozostałe zwycięskie w konkurach miesięcznych weźmie udział w ankiecie na rybę roku gdzie do wygrania będzie m.in. kołowrotek marki MHX. Konkurs trwa, zachęcamy do publikowania zdjęć złowionych ryb.
  2 likes
 16. Woda jeszcze mocno kopnięta. Coś się pewnie poprawi do jutra, ale niewiele.
  1 like
 17. Rembisz ul.Wyzwolenia elektryk nie tani ale dobry.
  1 like
 18. Takie dzikuski są najfajniejsze. Graty
  1 like
 19. Na wysokości Niewistki, Wary lekko podniesiona brudna, prawie kawa z mlekiem.
  1 like
 20. W Rzeszowie brudny Sądzę ze początkiem przyszłego tygodnia bedzie do łowienia
  1 like
 21. 3h biczowania wody i zero...pare ataków bolenia woda jeszcze kawa.
  1 like
 22. 1 like
 23. Ktoś mi kiedyś powiedział jak ryb nie ma to przynajmniej fajnym sprzętem można się pojarać. Wróciłbym do czasów kiedy miałem robinsona kluskę do 30 gram z jakimś tanim jaxonem i łowiłem na niego wszystko od okoni , przez klenie po szczupaki i małe pudełko przynęt wystarczało. A teraz przynęt więcej niż ryb złowionych w sezonie. A żeby zostać w temacie , ja osobiście dobieram wędkę do stylu łowienia i do używanych przynęt, na chwilę obecną co dla niektórych mogę być odmieńcem bo bolenie, sandacze i szczupaki z brzegu łowię westinem w3 240 cm 15-40 ogarnia mi to wobki od 6 gram w górę, a i cannibal 12 cm na 20 g ołowiu daje się całkiem fajnie poprowadzić . Wcześniej miałem Lexe 10-30 też fajny kijek ale się popsuł. Myślę , że do samych boleni wystarczy w3 7-25 w wersji 270, jak ktoś lubi długie kije, dla mnie 240 to jest dość.
  1 like
 24. Od 2-3 dni błoto płynie .
  1 like
 25. Witam! Wisłok do łowienia, ale jak zwykle płynie kakao. Dzisiaj Brzany nie brały ale Klenie a i owszem. pozdrawiam
  1 like
 26. Tegoroczna edycja Kleniowego Pucharu Raby postawiła startujących przed nie lada wyzwaniem: rzeka pełna jest dobrze rokujących miejscówek, ale jak się okazało tego dnia klenie mało gdzie dawały się przechytrzyć. Kilka godzin tury upłynęło większości łowiących na stawaniu na głowie i kombinowaniu jak dobrać się do płochliwych i wybrednych ryb. Znalazł się też ktoś, kto w tę sytuację wpasował się idealnie i naprawdę solidnie połowił, z resztą zobaczcie sami!
  1 like
 27. Parę rybek przed burzą
  1 like
 28. Paręnaście kleni 40+ i dwie kluchy po 50 cm.Jedn mi czmychną z podbieraka jak chciałem mu zrobić fotę dobrze , że chociaż podczas holu dał sobie strzelić fotę.
  1 like
 29. 67 cm na strimera 😊
  1 like
 30. Domino albo Smoleń. Smoleń domek nad sama woda, z kominkiem, grillem, fajne miejsce na wyjazd z rodziną, dziećmi.
  1 like
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy