Jump to content

krs

Admin
 • Content Count

  2,982
 • Joined

 • Days Won

  44

krs last won the day on December 4

krs had the most liked content!

Community Reputation

858 Excellent

About krs

 • Rank
  Administrator

Recent Profile Visitors

3,751 profile views
 1. 40-50zł za takie szczypce to przesada, krótsze można kupić za niecałe 10zł, rozsądna cena za coś takiego to max 20zł
 2. o takie szczypce szukam, 10zł to dobra cena u chińczyka 30-40 zł najtaniej.
 3. Ciekawe informacje. Wiesz może na czym ma polegać ta dogrywka ? Bo tak na zdrowy rozum uchwałę walnego może zmienić tylko zebranie walne, ewentualnie może ją uwalić jakiś organ nadzorczy ale pewnie tylko w przypadku jeżeli są ku temu przesłanki np. uchwała jest niezgodna ze statutem lub prawem, tak to w każdym razie wygląda w innych instytucjach, nie wiem jak jest w PZW. Myślałem że jak jest uchwała podjęta zgodnie z prawem to trzeba ją zrealizować, bo w innym przypadku po co są te zebrania i podejmowane uchwały ? Może jest na sali prawnik obeznany w prawie związkowym i postara się to wyjaśnić ? Jeden no kill w kole nikomu by krzywdy nie zrobił, od czegoś trzeba zacząć
 4. Odświeżę wątek. Czy wiadomo coś na temat "no killa" na Zalewie Floryda w Leżajsku? Podobno była jakaś uchwała walnego w tej sprawie, piszę podobno bo nie byłem na zebraniu słyszałam tylko takie pogłoski, na stronie koła trudno znaleźć informacje na ten temat, może źle szukam to mnie poprawcie i podeślijcie linka. Jeżeli to prawda z tą uchwałą to czy w przyszłym roku należy spodziewać się że floryda będzie łowiskiem z zakazem zabierania ryb ?
 5. Miesiąc listopad za nami, czas wyłonić zwycięzcę w naszym cyklicznym konkursie na "Rybę Miesiąca". Decyzją jury wybrana została fotografia kol. @Zbigniew, opublikowana w wątku Dolny San. Dodatkowo chcielibyśmy podziękować koledze za aktywność na forum od początków jego istnienia. Nagrody w postaci plecionki oraz koszulki ufundowała firma Best Rods Center z Rzeszowa. Konkurs cały czas trwa, tradycyjnie zachęcamy do publikowania na forum zdjęć złowionych ryb . Jednocześnie chciałbym przypomnieć że nagrodzone fotografie wezmą udział w konkursie podsumowującym, gdzie w ankiecie użytkownicy portalu wybiorą najlepszą fotkę 2019r.
 6. Odświeżę wątek. Odzwyczaiłem się od mikro przynęt i ultra lekkiego zestawu, przy okazji poszukiwania grudniowego okonka z chińskim Tetonem w ręku na najmniejszą Tantę od FishUp'a siadły mi dwa karasie i tylko jeden okoń.
 7. Wydane 4$ poszły w kosz, długo mi to nadrzędzie nie posłużyło, akurat tego modelu z aliexpresa nie polecam, szrot, rozleciał się przy drugim wyjeździe, może trafiłem na felerny egzemplarz Chyba lepiej zainwestuje na przyszły sezon w dłuższe szczypce, minus to że są trochę drogie jak na aliexpress, koszy ok 40zł ,może ktoś ma namiary na tańsze, chodzi mi o długie szczypce coś koło 30cm. https://pl.aliexpress.com/item/32836402203.html
 8. Najcieńsza YGK Upgrade x8 to #0.6, do 10cm gumki na 10g głowce lepiej wsiąść coś w granicach #0.8 - #1.0, to cienkie plecionki grubemu okoniowi nie będą przeszkadzać Poniżej PE #0.6-0.5 będą to raczej "specjalistyczne" linki do połowu na najmniejsze przynęty, do podanych gramatur mogą być za słabe, szkoda odstrzelonych przynęt. Może Kastking z aliexpres ? Kupisz to za grosze, o moc bym sie nie przejmował, kawał sznurka, dostępna w każdym rozmiarze no może poza cienkimi do UL. Nie sprawdziła sie YGK ?
 9. Byłbym zapomniał, nagrodę w postaci japońskiej plecionki YGK ufundował Best Rods Center z Rzeszowa. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich użytkowników PSW do publikowania zdjęć złowionych ryb, konkurs cały czas trwa.
 10. Podsumowując miesiąc październik w konkursie "Ryba miesiąca" postanowiliśmy wybrać zdjęcie kol. @rrs1914 . Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy wszystkich użytkowników do publikowania zdjęć złowionych ryb, konkurs cały czas trwa. Więcej szczegółów na temat zasad w pierwszym poście tego wątku.
 11. Ponad dwa miesiące temu zamówione dopiero dzisiaj dotarły, gumki okoniowe, cenowo cos koło 6zł za opakowanie po 20 sztuk.
 12. Moim zdaniem YGK Upgrade x8 jest znacznie lepszą plecionką od Siglona 8 splotowego, chociażby sam kolor który w Siglonie zszedł mi w kilka wyjazdów, YGK tłukę długo i czegoś takiego nie zaobserwowałem, szkoda tylko że Upgrade nie robią cieńszej od PE #0.6.
 13. Miałem Siglona 8 splotowego PE #0.5 i moim zdaniem nie jest to linka tak dobra jak przednik Super PE, mam teraz nawiniętego 4 splotowego PE #0.3 i jak na razie jest w miarę dobrze, choć zdarzają się odstrzały co nie do końca wróży dobrze na przyszłość. Tutaj kilka zdań i fotek na temat nowego 8 splotowego Siglona od Sunline. https://www.fishing.org.pl/topic/7968-plecionka-sunline-siglon-pe-x8/
 14. Unitika PE #0.6 i Sunline Super PE #0.6 są bardzo podobne jeżeli chodzi o "grubość", tym bym się nie przejmował, pytanie jakimi przynętami zamierzasz rzucać jeżeli mikro przynętami typu 0,5-1g to ani Sunline ani Unitika #0.6 nie będą to najlepsze rozwiązania, ale już powiedzmy w granicach 3-5g jak najbardziej. Napisz do Roberta z @BRC powinien mieć w sprzedaży Unitikę, ma jeszcze mega cienkie zawodnicze pajęczynki PeeWee PE #0.3, porównaj, pytanie czy takiej mega cienkiej plecionki potrzebujesz.
 15. Odgrzebię wątek. Jeżeli będzie chętny do testowania to użyczę gratis połowy z 300m plecionki Ghotda z ali, idzie do mnie szpulka 300m 10lb. Opinie ma niezłe i ilość sprzedanych szpulek mówi samo za siebie warto się jej przyjrzeć. Poprzednio udostępniłem na testy Kastkinga 10lb i jeden z naszych użytkowników ładnie ją przetestował i opisał: https://www.fishing.org.pl/topic/6763-plecionka-kastking-superpower-braid/?do=findComment&comment=111096 tak więc odbyło by się to na podobnej zasadzie. Jak dotrze to dam tutaj znać, będzie chętny to prześle gratis na wskazany adres a jak nie nie sam ją poużywam i coś tam napiszę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy