Jump to content

krs

Admin
 • Content Count

  3,034
 • Joined

 • Days Won

  51

krs last won the day on September 17

krs had the most liked content!

Community Reputation

1,010 Excellent

2 Followers

About krs

 • Rank
  Administrator

Recent Profile Visitors

4,539 profile views
 1. Reg. pkt 8. Aktualizacja ogłoszenia musi zawierać informację o obniżeniu lub podniesieniu ceny.
 2. krs

  Kącik rowerowy

  Nowa zabawka na zimowe wieczory, zakup oczywiście pod Zwifta, do tego czujnik dongiel ant do macbooka i można szaleć na górskich podjazdach
 3. Spośród zdjęć zamieszczonych w sierpniu jury konkursu postanowiło nagrodzić fotografię kol. @browarek z ładną brzaną. Nagrodą jest japońska plecionka YGK ufundowana przez Best Rods Center z Rzeszowa. Gratulujemy, plecionka zostanie wysłana do wskazanego punktu RUCH. Zdjęcie to jak i pozostałe nagrodzone w tym roku wezmą udział w ankiecie, w której użytkownicy portalu wybiorą najlepszą fotografię w 2020r, gdzie nagrodą będzie m.in. kołowrotek marki MHX!
 4. A oto "poszerzone" nagrody na konkurs, które ufundowało BRC, zasada ich przyznawania będzie taka sama, zwycięzców w konkursach miesięcznych oraz wybór nagród dokonuje administracja portalu, kto wchodzi w jej skład zawsze do sprawdzenia pod zakładką forum->administracja Zwycięzcę w konkursie rocznym na najlepszą fotografię wybiorą jak w latach ubiegłych użytkownicy portalu w ankiecie.
 5. Przejeżdżałem dzisiaj koło zalewu, widok jak na załączonych obrazkach. Kilka postów temu pisałem o oczyszczaniu zbiornika czy jak to napisane jest na stronie gminy Kuryłówka "Przywrócenie różnorodności biologicznej w zbiorniku.." , miało to miejsce całkiem niedawno. Tutaj link do artykułu: http://www.kurylowka.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=19&sub=193&dzialy=19&akcja=artykul&artykul=1590 fragment tekstu opisującego tą inwestycje: "Efektem realizacji projektu będzie przywrócenie właściwego stanu ekologicznego zbiornika wodnego poprzez lik
 6. Podsumujmy lipiec w naszym cyklicznym konkursie "Ryba miesiąca". Zdaniem jury zwycięskim zdjęciem została fotka z pstrągiem kol. @ryba7. Gratulujemy. Decyzją kolegi nagroda w postaci japońskiej plecionki YGK zostanie ufundowana w przyszłym miesiącu kolejnemu zwycięzcy za co dziękujemy. Tradycyjnie zachęcamy wszystkich użytkowników do publikowania zdjęć złowionych ryb, konkurs cały czas trwa :)!
 7. Regulamin pkt 4. Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać faktyczne zdjęcie oferowanego przedmiotu. Ogłoszenia nie spełniające tego wymogu będą edytowane a ich treść będzie widoczna po opublikowaniu aktualnych zdjęć oferowanych przedmiotów.
 8. Znajomy złowił na Sanie w okolicach Leżajska taką oto rybkę, może specjaliści ocenią co to jest, na moje oko jakaś babka, zdjęcie może nie pierwszej jakości
 9. Poprawione, można dodawać filmy z youtuba.
 10. Jest mały problem z dodawaniem filmów z youtuba, pojawia się komunikat że adres jest niedozwolony, można to zignorować, system nie stworzy tylko podglądu, ale link można wstawić do wpisu, postaram się to poprawić.
 11. Kilka świetnych obrotówek marki Pontoon21, jak dla mnie najlepsze seryjne obrotówki na rynku jeżeli chodzi o prace i wykonanie, w dodatku łowne Minus to cena, kilka warto mieć w pudełku.
 12. Tłumaczenia poprawię w ciągu kilku dni.
 13. Dzisiaj będę podnosił silnik forum do najnowszej wersji , mogą wystąpić chwilowe problemy z działaniem serwisu za co przepraszam, będzie kilka nowości, zmianie ulegnie też wygląd strony.
 14. Tego typu pewnie końcem sezonu, ale już niedługo wjeżdżają do nas "grube" nagrody od BRC na konkurs Ryba Miesiąca, więcej szczegółów niebawem
 15. Mamy zwycięzce, kol. @karol trafnie wymienił nazwę komercyjnego silnika forum vBulletin, które służyło nam najdłużej bo ok 6 lat. Nagrodą jest plecionka jak w temacie, którą wyślę listem zwykłym.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy