Jump to content

krs

Admin
 • Posts

  3,114
 • Joined

 • Days Won

  66

krs last won the day on November 19

krs had the most liked content!

Reputation

1,175 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

7,054 profile views
 1. Początkowo byłem przekonany do zakupu tego Noco 5 ale że nie mieli go na amazonie w normalnych pieniądzach to kupiłem Cteka za 3stówki.
 2. Zakupiłem ostatnio na amazonie ładowarkę do akumulatorów Ctek MXS 5.0 do ładowania wszelakich aku od kwasowych do żelowych, bardzo fajne urządzenie, praktycznie bezobsługowe i co ważne dla mnie mobilne, używam też polskieog Stef pola est-516 ale to mało poręczne urządzenie raczej do stacjonarnego ładowania, cteka można wynieść na zewnątrz i ładować samochód np na mrozie itp.
 3. Zauber kosztuje poniżej 300zł, spokojnie kupisz za 270-280zł. Może patrzysz na wersje LT która jest droższa ze względu na to ze to w miarę nowy model Zaubera.
 4. Dopłać trochę do Ryobi Zauber`a, mocna maszynka za niewielkie pieniądze, używam od kilkunastu lat, praktycznie bez problemów.
 5. Tu masz link do przykładowej aukcji: https://allegro.pl/oferta/xt60h-konektor-para-xt-60h-wtyk-gniazdo-wtyczka-10202070316
 6. Kolejna wyróżniona fotografia w naszym cyklicznym konkursie "Ryba Miesiąca". Decyzją jury w składzie @rapala i @krswybrana została fotografia kol. @Bobsoon89 z pięknym sandaczem, gratulujemy zwycięzcy. Nagrodą są rękawiczki wędkarskie, dodatkowo fotka weźmie udział w konkursie na "Rybę Roku 2021" gdzie do wygrania będzie kołowrotek marki MHX ufundowany przez BRC z Rzeszowa. Konkurs cały czas trwa, zachęcamy do publikowania zdjęć złowionych ryb!
 7. Silnik przeszedł małą modernizację, skróciłem w końcu kolumnę z 92 do 75cm, do pontonu dłuższej nie potrzeba, do tego wymieniłem wszystkie konektory oraz na kablu zasilającym zamontowałem szybkozłączkę/konektor do szybkiego podłączania do akumulatora. Sama kolumna w Minn kocie c2 wykonana jest z kompozytu, chętnie wymienił bym ją na metalową ale jest mały problem, kolumna do silnika jest wkręcana na gwint, co komplikuje taką wymianę.
 8. Przyszedł czas na zakup nowego mocniejszego silnika do pontonu, mam Minn Kote 34lbs ale wypadało by założyć coś mocniejszego, ponton promarine 280, nie za duży w sam raz na jedną osobę, planuje zakupić silnik 45lbs, Haswig Osapian lub Haibo D , ten ostani ma dłuższą o rok gwarnacje, cenowo podobnie, który wybrać ?
 9. Przeczyściłem styki, skręciłem z powrotem i silnik ożył, wygląda że to tylko drobny problem z okablowaniem Mógłbym mu wymienić kable, ale pewnie nie będę się w to bawił, pójdzie na sprzedaż, sam silnik chodzi bardzo dobrze, nigdy nie było z nim problemów, kupię pewnie cos mocniejszego bo 34lbs to trochę mało.
 10. Stało się, po ponad 10 latach Minkota 34lbs odmówiła posłuszeństwa, musiałem wracać dzisiaj na wiosłach Rozkręciłem to co mogłem, myślałem może jakiś kabelek sie poluzował ale niestety nie, silnik nie daje oznak żywota, nie wiem co padło, może macie doświadczenia z silnikami tej marki, jakieś podpowiedzi z tym związane mile widziane.
 11. Skromne zakupy, haczyki do czeburaszek Kamatsu 1/0, 2/0 i 3/0, wyglądają na solidne, do tego kilka kolorowych czeburaszek i „boleniowy” Dayer Enzo 8cm 19g.
 12. Przejeżdżałem dzisiaj koło zalewu w Brzózie, woda mocno opuszczona, chyba znowu jakieś remonty, w niedalekim Leżajsku na Florydzie wody brak, w kole z wód poza sanem została do łowienia Ożanna
 13. Zwiększyłem maksymalną rozdzielczość zdjęcia publikowanego na forum z 1024x768 do 1920x1080 czyli standardowe FullHD, trzeba iść z duchem czasu Podniesie to znacząco jakość zdjęć wyświetlanych na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy