Jump to content

krs

Admin
 • Content Count

  3,075
 • Joined

 • Days Won

  59

krs last won the day on March 13

krs had the most liked content!

Community Reputation

1,106 Excellent

2 Followers

About krs

 • Rank
  Administrator

Recent Profile Visitors

5,979 profile views
 1. Może polską StefPol EST-514, trochę drożej ok. 250zł, mam EST-516 i złego słowa o niej nie powiem, EST-514 wiele się nie różni. http://stef-pol.com/wpcproduct/est-514-12v15a/
 2. Drobne zakupy trochę klasyki i nowe rzeczy, z nowych Keitech Crazy Flapper i Flapper Grub i nowość od Sava Gear - Canibal Craft. Poza tym kopyta Relaxa 3" i 4".
 3. Bardzo proszę aby na forum publikować nagrania wideo korzystając z serwisów typu Youtube, Vimeo czy Facebook. Nie ma obecnie możliwości wrzucenia pliku wideo ze względu na ograniczoną pojemność serwera, co oczywiście wiąże się z kosztami utrzymania. Jeden nawet krótki plik kilku-kilkudziesięcio sekundowy może zająć tyle miejsca co 1000 zdjęć jak nie więcej. Dziękuję za zrozumienie. Jeżeli chcecie opublikować u nas materiał filmowy z pliku np mp4, mov czy jakikolwiek inny, wcześniej załadujcie go na youtubie, u nas dodajecie tylko link.
 4. W puli nagród mamy takie oto fanty, oczywiście to nie wszystko Będą nowe nagrody od sponsora, już wkrótce je tutaj zaprezentuję.
 5. Reg. pkt 4: Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać faktyczne zdjęcie oferowanego przedmiotu. Ogłoszenia nie spełniające tego wymogu będą edytowane a ich treść będzie widoczna po opublikowaniu aktualnych zdjęć oferowanych przedmiotów.
 6. Zakupiłem na próbę kilka opakowań główek Fudo Hooks sygnowanych naszą rodzimą marką Relax. Haki robią dobre wrażenie są mocne, brak ołowianego kołnierza dlatego będą dobre do węższych przynęt typu Swing Impact od Kietecha czy podobnych.
 7. Ruszamy z kolejną, szóstą już edycją konkursu Ryba Miesiąca, zasady pozostają niezmienne, poniżej krótki regulamin konkursu, zapraszamy do publikacji zdjęć złowionych ryb, każda fotka bierze w nim udział ! Zasady konkursu "Ryba miesiąca": w konkursie biorą udział zdjęcia ryb złowionych w łowiskach podkarpackich w okresie 01-05-2021 do odwołania, opublikowane w dziale Wieści Znad Wody. Wyboru zdjęć oraz nagród dokona grupa administracyjno - moderatorska PSW. W przypadku niewielkiej frekwencji lub niskiej jakości publikowanych zdjęć nagroda miesięczna może nie zostać przyznan
 8. W wyniku głosowania w ankiecie na "Rybę Roku 2020" użytkownicy Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego wybrali fotografię kol. @Dragomir z okazałym sandaczem. Gratulujemy zwycięzcy, dziękujemy użytkownikom za udział w głosowaniu oraz wszystkim tym którzy publikowali na naszym forum zdjęcia złowionych ryb. Nagrodą dla zwycięzcy jest kołowrotek marki MHX (z możliwością wyboru rozmiaru ) ufundowany przez Best Rods Center z Rzeszowa. Jednocześnie chcielibyśmy wyróżnić zdjęcie kol @ryba7, które zajęło drugie miejsce w ankiecie. Konkurs trwa cały czas, zachęcamy wszystkich użytkowników P
 9. Od jakiegoś czasu mam nawiniętą najcieńszą z linek Light Game od Varivasa, dokładnie o rozmiarze #0.2, jest to 4 splotowa plecionka w kolorze jasno niebieskim, lekko chropowata, na razie za bardzo nie straciła koloru, leci z niej daleko i nie plącze się, początkowo była dość mocna udało się bez problemu wyjąc bolenia 70+, teraz jakby nieco osłabła, ale nie ma tragedii. Linka zakupiona jakiś czas temu na ebay`u w dobrych pieniądzach, znacznie taniej niż u naszych sprzedawców.
 10. Plecionka Small Game poszła do ludzi, mam nadzieje że będzie dobrze służyć nowemu właścicielowi. Wiem z postów na forum że kol. @Pucek zakupił taką samą linkę, może podzieli się z nami wrażeniami z użytkowania
 11. Poprawiłem temat wątku, proszę o używanie poprawnej polszczyzny, dziękuję.
 12. Pływałem na żelowym Haze 100Ah, jednak go sprzedałem bo był po prostu za ciężki, od kilku sezonów pływam na zwykłym "samochodowym" kwasiaku, coś koło 50ah, na nasze małe wody jak dla mnie wystarczający i co dla mnie najważniejsze jest lekki, nie muszę targać 30kg.
 13. Tymczasem na Ożannie
 14. Nowy sezon nowa plecionka do lekkiego łowienia, Sunline Small Game PE-HG #0.4 6lb, może niekoniecznie nowa bo zakupiona dobre półtora roku temu na ebayu, przeleżała w szafie, mam nadzieje że przez to nie straciła swoich cudownych właściwości Jest to jedna z topowych linek od Sunline. Nawinięta pozostawiła trochę farby na rękach, kolor mocno oczo j*bny, jest chropowata, czuć splot, na razie nie zrobiła brody, leci daleko, przyjemna w łowieniu.
 15. Przejeżdzałem dzisiaj rowerem koło zalewu, na większości zbiornika lodu brak jedynie w okolicach tamy jeszcze się utrzymuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy