Jump to content

krs

Admin
 • Content Count

  3,083
 • Joined

 • Days Won

  59

krs last won the day on March 13

krs had the most liked content!

Community Reputation

1,119 Excellent

2 Followers

About krs

 • Rank
  Administrator

Recent Profile Visitors

6,218 profile views
 1. Nowa odświeżona wersja YGK Upgrade X8, zmieniło się pudełko i szpulka, jakość mam nadzieje pozostała na tym samym poziomie.
 2. Miałem okazję kilka razu użyć plecionki z posta wyżej czyli Duel Hardcore X8 PRO #1.0, mogę ją porównać do używanej wcześniej też 8 splotowej X-Wire #1.0 i okazuje się że ma tą samą przypadłość, bardzo mocno się rozwarstwia, nie sama z siebie,trzeba jej w tym delikatnie pomóc ale wystarczy zahaczyć końcówką agrafki i robi się to co na zdjęciach. Obydwie linki podobne robione pewnie w tym samym procesie technologicznym, mocy początkowo im nie brakuje z czasem jest gorzej, tutaj znacznie lepiej zachowuje się YGK Upgrade X8. Duel X8 PRO Duel X-Wire
 3. Dzisiaj na Ożannie zawody, przyjechałem chwile porzucać ale sensu nie było w takim tłumie Jak się później okazało zawody WKS, super czas i miejsce na tego typu imprezy
 4. Pkt 8 regulaminu Giełdy: Aktualizacja ogłoszenia musi zawierać informację o obniżeniu lub podniesieniu ceny.
 5. krs

  Kącik rowerowy

  Odgrzeję temat, sezon rowerowy w pełni w związku z tym zakup nowych "całosezonowych" gum do szosówki - Pirelli PZero Velo 4S. Po udanych GPrix 4000S II od Conti i Michelinach Pro4/Endurance czas na inną znaną markę. Koszt zakupu niemały, na polskim amazonie 180zł/sztuka ale są to jedne z lepiej trzymających sie asfaltu opon na czym mi najbardziej zależy.
 6. Sezon kleszczowy w pełni, Bros na odzież przeciw kleszczom w nowym opakowaniu, pare sztuk na jakiś czas wystarczy choć szybko się kończy.
 7. W końcu wymieniłem knoba w Stradic`u CI4+ 2500, który od początku mi nie pasował, kultura pracy i odczucie z łowienia mocno w związku z tym wzrosły Stary: Nowy: Może komuś się przydadzą kody produktów Shimano: RD17493 (T-KNOB) RD17494 ( MASKOWNICA)
 8. Jeszcze nie miałem okazji łowić na gumy Gunki. Zakupiłem kilka sztuk G'Bump i Grubby Shad. Zapach gumek przyjemny lekko anyżkowy.
 9. Może polską StefPol EST-514, trochę drożej ok. 250zł, mam EST-516 i złego słowa o niej nie powiem, EST-514 wiele się nie różni. http://stef-pol.com/wpcproduct/est-514-12v15a/
 10. Drobne zakupy trochę klasyki i nowe rzeczy, z nowych Keitech Crazy Flapper i Flapper Grub i nowość od Sava Gear - Canibal Craft. Poza tym kopyta Relaxa 3" i 4".
 11. Bardzo proszę aby na forum publikować nagrania wideo korzystając z serwisów typu Youtube, Vimeo czy Facebook. Nie ma obecnie możliwości wrzucenia pliku wideo ze względu na ograniczoną pojemność serwera, co oczywiście wiąże się z kosztami utrzymania. Jeden nawet krótki plik kilku-kilkudziesięcio sekundowy może zająć tyle miejsca co 1000 zdjęć jak nie więcej. Dziękuję za zrozumienie. Jeżeli chcecie opublikować u nas materiał filmowy z pliku np mp4, mov czy jakikolwiek inny, wcześniej załadujcie go na youtubie, u nas dodajecie tylko link.
 12. W puli nagród mamy takie oto fanty, oczywiście to nie wszystko Będą nowe nagrody od sponsora, już wkrótce je tutaj zaprezentuję.
 13. Reg. pkt 4: Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać faktyczne zdjęcie oferowanego przedmiotu. Ogłoszenia nie spełniające tego wymogu będą edytowane a ich treść będzie widoczna po opublikowaniu aktualnych zdjęć oferowanych przedmiotów.
 14. Zakupiłem na próbę kilka opakowań główek Fudo Hooks sygnowanych naszą rodzimą marką Relax. Haki robią dobre wrażenie są mocne, brak ołowianego kołnierza dlatego będą dobre do węższych przynęt typu Swing Impact od Kietecha czy podobnych.
 15. Ruszamy z kolejną, szóstą już edycją konkursu Ryba Miesiąca, zasady pozostają niezmienne, poniżej krótki regulamin konkursu, zapraszamy do publikacji zdjęć złowionych ryb, każda fotka bierze w nim udział ! Zasady konkursu "Ryba miesiąca": w konkursie biorą udział zdjęcia ryb złowionych w łowiskach podkarpackich w okresie 01-05-2021 do odwołania, opublikowane w dziale Wieści Znad Wody. Wyboru zdjęć oraz nagród dokona grupa administracyjno - moderatorska PSW. W przypadku niewielkiej frekwencji lub niskiej jakości publikowanych zdjęć nagroda miesięczna może nie zostać przyznan
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy