Jump to content

krs

Admin
 • Content Count

  2,996
 • Joined

 • Days Won

  47

krs last won the day on January 23

krs had the most liked content!

Community Reputation

874 Excellent

About krs

 • Rank
  Administrator

Recent Profile Visitors

3,859 profile views
 1. W miesiącu grudniu naszym zdaniem najlepszą fotografią złowionej ryby może pochwalić się kol. @Piotr Madura . Gratulujemy zwycięzcy, nagroda zostanie przesłana do wybranego punktu "Ruchu", dziękujemy również sponsorowi "Best Rods Center" z Rzeszowa za ich ufundowanie. Konkurs na tym etapie kończymy, teraz czas na ankietę i wybór najlepszej fotografii 2019r. Niewykluczone że wybierzemy dodatkowo jeszcze jedną fotkę z pierwszej połowy ubiegłego roku, ale o tym napiszę niebawem. Dziękuje wszystkim za udział w konkursie, edycja 2020 ruszy zapewne po zamknięciu ankiety, którą w ciągu tygodnia postaram się opublikować.
 2. Przyszło z ali kilka opakowań robactwa, bardzo fajna miękka guma, dodatkowo nasączone zapachem, koszt 6zł za opakowanie po 20 sztuk.
 3. A wiesz dlaczego trzeba powtórzyć głosowanie, czy były jakieś błędy formalne, proceduralne, czy cokolwiek co by nakazywało jego powtórzenie ? Szkoda ze koło nie publikuje na swojej stronie uchwał i wniosków z walnego i zebrań zarządu, nie było by takich pytań, na stronie są prawie same informacje o zawodach, które mało kogo interesują, na 10 wpisów na stronie głównej jest 8 wpisów o zawodach chętnie bym się dowiedział czym się nasze koło zajmuje, jakie uchwały podejmuje, w końcu to jest chyba najważniejsze, ale to dyskusja na inny temat.
 4. Ciekawy jestem czy ta uchwała z poprzedniego walnego została uchylona np. przez okręg albo inny organ pzw ? Bo jeżeli nie, to chyba obowiązuje nadal, moim zdaniem kolejne głosowanie jest bezprzedmiotowe. Samo pismo z protestem niewiele zmienia, takim sposobem można by blokować wszystko łącznie z wyborem zarządu, wystarczy grupka wędkarzy i protest
 5. Dołączę się do pytania, mam zamiar wybrać się z pontonem na ten zbiorniczek bo z tego co widzę jest udostępniony do wędkowania ze środków pływających, pytanie tylko czy jest sens targać tam balon
 6. Dobrze napisane, jest już wykaz wód na 2020r, oczywiście "no killa" na Florydzie nie będzie, w sumie nawet szkoda komentować, ludzie poszli na zebranie, zagłosowali za tym aby jedna woda w kole była z zakazem zabierania ryb i co z tego wyszło? Po co w ogóle te zebrania walne i uchwały, tyle się pisze chcecie coś zmienić idźcie na zebranie tylko po co pytam. Chciałbym poznać uzasadnienie takiej decyzji o ile wogóle ta uchwała była procedowana wyżej, ale tego na stronie koła i okręgu się nie dowiem.
 7. Posezonowe porządki, oddam gratis to co zostało mi z plecionki YGK Upgrade x8 PE 1.2, zostało tego dość sporo, spokojnie można połowić i sprawdzić linkę, myslę że 60-70m tego będzie może ciut mniej może więcej nie liczyłem. Jest to 8 splotowa japońska plecionka marki YGK Upgrade x8 PE 1.2, uniwersalny rozmiar, szczupak, sandacz ale i okonia na grubo obskoczy. Wszystko gratis włącznie z wysyłką listem zwykłym, termin wysyłki do tygodnia. Wysyłam na szpuli innej niż oryginalna.
 8. Dzisiaj na florydzie tłumy,może ktoś wie co to za impreza? Może z okazji wprowadzenia nołkilu ?
 9. krs

  Wesołych Świąt

  Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim użytkownikom Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego składa administracja portalu.
 10. Wiadomo już coś na temat tego nieszczęsnego "no-killa" ? Za tydzień nowy rok, nowy sezon a na stronie okręgu jeszcze nie ma wykazu wód na 2020r.
 11. Nie kupowałem kołowrotków na expressie, znajomy miał jakiegoś Kastkinga i chwalił sobie, modelu nie pamiętam, chyba był to ten model albo podobny: http://www.aliexpress.com/item/32849131438.html? cenowo 39$ za wielkość 1000, większe będą już cięższe ni za bardzo do UL. Z Kastkinga tańsze: https://www.aliexpress.com/item/33006600766.html https://pl.aliexpress.com/item/32962003945.html
 12. Zakupiłem na zimowe łowy dość przypadkowo bo kompletnie nie miałem styczności ani nie widziałem opinii na jej temat taką oto żyłeczkę Varivasa, Super Trout Twitch Master 0,16mm. Skusiło mnie to że ma być mało rozciągliwa, chyba nie do końca na taką wyglada po pierwszych oględzinach, ale sprawdzimy w warunkach łowiska, pisze na niej Trout, znając moje realia wątpliwe że poholuje jakiegokolwiek Trouta
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy