Jump to content

krs

Admin
 • Content Count

  3,002
 • Joined

 • Days Won

  47

krs last won the day on January 23

krs had the most liked content!

Community Reputation

904 Excellent

2 Followers

About krs

 • Rank
  Administrator

Recent Profile Visitors

4,114 profile views
 1. Wydzieliłem posty dot. obecnej zarazy..
 2. Pierwsze zakupy wędkarskie w tym roku, nowości od Relaxa , w każdym razie dla mnie nowości
 3. Chcielibyśmy zachęcić wszystkich użytkowników portalu do wzięcia udziału w ankiecie na najlepszą fotografię opublikowaną na PSW w 2019 roku. W roku ubiegłym udało nam się zorganizować cztery edycje, głosowanie polegać będzie na wyborze użytkownika, który opublikował najlepszą fotkę w danym miesiącu. Nagroda dla zwycięzcy zostanie dostarczona w terminie późniejszym ze względu na panującą sytuację z koronawirusem, o szczegółach napiszemy pod koniec przyszłego miesiąca, głosowanie trwa do 30 kwietnia 2020r. Fundatorem nagród jest Best Rods Center z Rzeszowa. Ankieta dostępna jest powyżej tego posta, proszę przewinąć stronę do góry 1. Ryba miesiąca września, kol. @SHIT_TLER 2. Ryba miesiąca października, kol. @rrs1914 3. Ryba miesiąca listopad, kol. @Zbigniew 4. Ryba miesiąca grudnia, kol. @Piotr Madura
 4. Trochę grubo na okonka to sznury bardziej na suma, raczej chodziło o PE #0.4, #0.5 :)) Ja do takich linek stosuje FC 0,16 np Sunline Siglon FC #0.8 0.16mm, jest całkiem fajny wydaje się nieprzegrubiony i cenowo znośnie za 50m ok 25zł, do linek PE0.6 - 0.8 mam też FC Siglon od Sunline 8lb 0,22mm.
 5. krs

  ZESTAW DO SPRZEDANIA

  Pkt 3. Regulaminu Giełdy: Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać opis, stan przedmiotu (nowy/używany) oraz cenę.
 6. Dokładnie, stradic Ci4+ to świetny młynek do UL, mam 2500 i miałem 4000, obydwa jak dla mnie nie nadają się do cięższego łowienia.
 7. W sobotę dość dobrze brały okonki, tu jeden z większych, największy uciekł Dzisiaj po okoniach nie było śladu, wiało za mocno, rzucanie ul nie było zbyt komfortowe.
 8. Na stronie koła dzień po walnym pojawiła sie informacja na temat no kila na florydzie, jak rozumiem temat no kill został uwalony? może ktoś był i coś napisze. Pytanie czy nie można było tego opublikować wcześniej wiedzielibyśmy przynajmniej konkretnie w czym rzecz, komentować za bardzo nie mam co. http://www.pzw.org.pl/1295/wiadomosci/200805/60/informacja_dot_uchwaly_z_2019 i załączniki, szczególnie ten pierwszy: http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1295/wiadomosci/200805/pliki/pismo_i_odpowiedz_dla_nokill.pdf http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1295/wiadomosci/200805/pliki/prot_komisjiuchwal_i_wnioskow_2019.pdf
 9. Nie napisałem o nagrodach, nagrodami dla Piotra są plecionka Xzoga A8 oraz rękawiczki tej samej marki.
 10. W miesiącu grudniu naszym zdaniem najlepszą fotografią złowionej ryby może pochwalić się kol. @Piotr Madura . Gratulujemy zwycięzcy, nagroda zostanie przesłana do wybranego punktu "Ruchu", dziękujemy również sponsorowi "Best Rods Center" z Rzeszowa za ich ufundowanie. Konkurs na tym etapie kończymy, teraz czas na ankietę i wybór najlepszej fotografii 2019r. Niewykluczone że wybierzemy dodatkowo jeszcze jedną fotkę z pierwszej połowy ubiegłego roku, ale o tym napiszę niebawem. Dziękuje wszystkim za udział w konkursie, edycja 2020 ruszy zapewne po zamknięciu ankiety, którą w ciągu tygodnia postaram się opublikować.
 11. Przyszło z ali kilka opakowań robactwa, bardzo fajna miękka guma, dodatkowo nasączone zapachem, koszt 6zł za opakowanie po 20 sztuk.
 12. A wiesz dlaczego trzeba powtórzyć głosowanie, czy były jakieś błędy formalne, proceduralne, czy cokolwiek co by nakazywało jego powtórzenie ? Szkoda ze koło nie publikuje na swojej stronie uchwał i wniosków z walnego i zebrań zarządu, nie było by takich pytań, na stronie są prawie same informacje o zawodach, które mało kogo interesują, na 10 wpisów na stronie głównej jest 8 wpisów o zawodach chętnie bym się dowiedział czym się nasze koło zajmuje, jakie uchwały podejmuje, w końcu to jest chyba najważniejsze, ale to dyskusja na inny temat.
 13. Ciekawy jestem czy ta uchwała z poprzedniego walnego została uchylona np. przez okręg albo inny organ pzw ? Bo jeżeli nie, to chyba obowiązuje nadal, moim zdaniem kolejne głosowanie jest bezprzedmiotowe. Samo pismo z protestem niewiele zmienia, takim sposobem można by blokować wszystko łącznie z wyborem zarządu, wystarczy grupka wędkarzy i protest
 14. Dołączę się do pytania, mam zamiar wybrać się z pontonem na ten zbiorniczek bo z tego co widzę jest udostępniony do wędkowania ze środków pływających, pytanie tylko czy jest sens targać tam balon
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy