Skocz do zawartości

krs

Admin
 • Zawartość

  2845
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Zawartość dodana przez krs

 1. krs

  Łowiska wolne od lodu

  Zrobiłem dzisiaj małe tourne po sadzawkach powiatu leżajskiego, floryda brzóza i ozanna pod lodem, łowić można jedynie na ożannie, wlot złotki tradycyjnie w pierwszej kolejności nadaje się do łowienia, kilka fotek w wątkach tematycznych: https://www.fishing.org.pl/topic/116-zalew-floryda-w-leżajsku/page/5/?tab=comments#comment-117527 https://www.fishing.org.pl/topic/119-zalew-brzóza-królewska/page/6/?tab=comments#comment-117524 https://www.fishing.org.pl/topic/81-zalew-w-ożannie/page/21/?tab=comments#comment-117523
 2. Fotka z Florydy, lód na całej powierzchni.
 3. Zalew jeszcze pod lodem.
 4. Wlot od strony złotki odmarznięty, zalew jeszcze pod lodem, łowiący jeden wędkarz. Po mału coś się zaczyna dziać, kilka fotek live znad zalewu sprzed chwili, upał w środku zimy
 5. Połączyłem dwa watki dot. tych targów w ten jeden wątek.
 6. krs

  Galeria

  Nie dziękuję, nie jestem zwolennikiem FB i nie zanosi się na zmiany Jeżeli się coś pojawi to na pewno tutaj.
 7. krs

  Łowiska wolne od lodu

  Może ktoś się orientuje jak sytuacja z lodem w powiecie leżajskim. Ożanna, brzóza czy inne "żabniki" są jeszcze zlodowaciałe ?
 8. krs

  Galeria

  Na dzień dzisiejszy nie planujemy włączenia galerii, w przypadku oprogramowania naszego forum taka opcja wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów, trzeba opłacić wsparcie techniczne (aktualizacje, poprawki), galera w przeszłości nie cieszyła się zbytnim powodzeniem, może początkowo tak, z czasem jednak liczba odwiedzających galerię malała.
 9. Przywróciłem jeden z artykułów kol. @Leszek dot główek jigowych , przepraszam wszystkich autorów których artykuły nie zostały przeniesione, jeszcze trochę tego zostało, postaram się w wolnej chwili publikować zaległe materiały. Art Leszka: https://www.fishing.org.pl/topic/7781-budowa-formy-do-główek-jigowych
 10. krs

  Gry komputerowe

  Kupiona niedawno 1060 poszła z powrotem do sklepu, w zamian jest teraz nowość od nvidii czyli 2060 RTX w wydaniu MSI, karta nieporównywalnie szybsza od 1060, do tego bajer w postaci śledzenia promieni świetlnych Ray Tracing, nie ukrywam ze zakup pod zbliżające się Metro Exodus którą to gra wspiera tą technologię
 11. krs

  Lipie

  Trzymajmy się tematyki wątku, proszę również o kulturalną i rzeczową dyskusję, dziękuje
 12. W miesiącu grudniu najlepszą fotografią opublikowaną na łamach PSW została zdaniem administracji portalu fotografia kol. @ŁukaszZ. Gratulujemy zwycięzcy oraz dziękujemy BRC za ufundowanie nagród. Już niedługo użytkownicy portalu w ankiecie wybiorą zdjęcie roku 2018r. Tradycyjnie juz zachęcamy do publikowania zdjęć złowionych ryb, niewykluczone że już w marcu ruszy kolejna edycja naszego konkursu, wszystkich chętnych do ufundowania nagród proszę o kontakt na PW.
 13. krs

  Łowiska wolne od lodu

  Floryda w Leżajsku też bez lodu.
 14. Udało się dzisiaj znaleźć kawałek odmarzniętej wody, przy "średnim" okoniowanu Batsonem IST trafił się przyłów, na najmniejszego canibala skusił się miarowy szczupaczek, cieszy bo po prawie miesięcznej przerwie od wędkowania na koniec sezonu jest rybka, licha ale zawsze. Kijek jak już pisałem wielokrotnie jest mega, świetny uniwersalny blank, jak by się uparł to tylko tym kijem cały sezon by połowił, nic tylko polecać.
 15. krs

  Łowiska wolne od lodu

  Byłem dzisiaj na Ożannie, praktycznie cały zalew zamarznięty jedynie wpływająca złotka jest odmarznięta, a byłem przekonany że bez problemu na zalewie połowi
 16. Przed chwilą miała miejsce aktualizacja oprogramowania serwera PSW, wszelkie problemy z działaniem proszę zgłaszać w tym wątku, dziękuję.
 17. krs

  Weosłych Świąt

  Wszystkim użytkownikom portalu składamy życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym 2019 Roku.
 18. W ramach promocji pozwoliliśmy na opublikowanie tego wątku, możemy dodatkowo zawiesić bannerek nie widzę problemu, w zamian jakaś forma promocji PSW na targach była by mile widziana, np. wywieszenie naszego bannera itp.
 19. krs

  Lipie

  Wracamy do merytorycznej dyskusji, posty z ostatniej doby zostały usunięte, proszę o przestrzeganie Regulaminu i tematyki wątku!
 20. Technicznie tylko admin ma dostęp do wszystkich danych także PW, nie tylko u nas tak jest wszędzie. Jednak PW nie są przeglądane to dane prywatne, nie są też nikomu na prośbę udostępniane, jedynie na wniosek sądu lub upoważnionych do tego służb pewnie takie dane można udostępnić.
 21. krs

  Łowiska wolne od lodu

  Myślałem ze po wczorajszych opadach deszczu porzucam za okoniem na leżajskiej Florydzie a tu lipa, lód, może ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja na Ozannie od strony Złotki ?
 22. Pkt 4 Reg. giełdy: Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać faktyczne zdjęcie oferowanego przedmiotu. Ogłoszenia nie spełniające tego wymogu będą edytowane a ich treść będzie widoczna po opublikowaniu aktualnych zdjęć oferowanych przedmiotów. Prosimy o dodanie zdjęcia.
 23. Wydzieliłem posty z wątku zakupowego to wątku poświęconego wędkom Kuying. Kij sam sie nie łamie, mi przy wyrzucie 5g główki z małą gumką w castingowej wersji strzeliła szczytówka idealnie na samej omotce, ewidentna wada produkcujna, jakby odciąć nożem tak to wyglądało, ktoś za mocno ścisnął omotki przy zbrojeniu, oczywiście zgłosiłem zaraz reklamacje , otrzymałem odpowiedz że na załamanie nie ma reklamacji mogę sobie kupić nową szczytówkę Tak się robi biznes a Azji, u nas to by nie przeszło. Oczywiście szczytówki nie kupiłem, zakupiłem wersję spinningowa tego kija bo za te pieniądze ciężko cos lepszego dostać, kijek juz sprzedałem bo mi jednak długość nie leży, odchodzę od krótkich wędek poniżej 2m.
 24. Kijek fajny miałem jakiś czas takiego samego, sprzedałem i kupiłem co innego bo mi długość nie pasowała, trzeba uważać żeby go nie połamać bo jeżeli kupiłeś na ali to niestety ale reklamacji nie uwzględniają, trzeba kupować całą cześć z drogą wysyłką, cenowo wychodzi jak za cały kij.
 25. Podsumowujemy listopadową edycję "Ryby miesiąca", w miesiącu listopadzie postanowiliśmy wybrać zdjęcie kol. @kropek26 z okazałym szczupakiem. Zachęcamy wszystkich użytkowników do publikowania na forum zdjęć złowionych ryb, konkurs trwa do końca grudnia, dodatkowo w styczniu użytkownicy w ankiecie wybiorą Rybę roku PSW, zapraszamy i gratulujemy zwycięzcy. Dziękujemy również BRC za ufundowanie nagród
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.