Jump to content

krs

Admin
 • Content Count

  3,075
 • Joined

 • Days Won

  59

Everything posted by krs

 1. Może polską StefPol EST-514, trochę drożej ok. 250zł, mam EST-516 i złego słowa o niej nie powiem, EST-514 wiele się nie różni. http://stef-pol.com/wpcproduct/est-514-12v15a/
 2. Drobne zakupy trochę klasyki i nowe rzeczy, z nowych Keitech Crazy Flapper i Flapper Grub i nowość od Sava Gear - Canibal Craft. Poza tym kopyta Relaxa 3" i 4".
 3. Bardzo proszę aby na forum publikować nagrania wideo korzystając z serwisów typu Youtube, Vimeo czy Facebook. Nie ma obecnie możliwości wrzucenia pliku wideo ze względu na ograniczoną pojemność serwera, co oczywiście wiąże się z kosztami utrzymania. Jeden nawet krótki plik kilku-kilkudziesięcio sekundowy może zająć tyle miejsca co 1000 zdjęć jak nie więcej. Dziękuję za zrozumienie. Jeżeli chcecie opublikować u nas materiał filmowy z pliku np mp4, mov czy jakikolwiek inny, wcześniej załadujcie go na youtubie, u nas dodajecie tylko link.
 4. W puli nagród mamy takie oto fanty, oczywiście to nie wszystko Będą nowe nagrody od sponsora, już wkrótce je tutaj zaprezentuję.
 5. Reg. pkt 4: Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać faktyczne zdjęcie oferowanego przedmiotu. Ogłoszenia nie spełniające tego wymogu będą edytowane a ich treść będzie widoczna po opublikowaniu aktualnych zdjęć oferowanych przedmiotów.
 6. Zakupiłem na próbę kilka opakowań główek Fudo Hooks sygnowanych naszą rodzimą marką Relax. Haki robią dobre wrażenie są mocne, brak ołowianego kołnierza dlatego będą dobre do węższych przynęt typu Swing Impact od Kietecha czy podobnych.
 7. Ruszamy z kolejną, szóstą już edycją konkursu Ryba Miesiąca, zasady pozostają niezmienne, poniżej krótki regulamin konkursu, zapraszamy do publikacji zdjęć złowionych ryb, każda fotka bierze w nim udział ! Zasady konkursu "Ryba miesiąca": w konkursie biorą udział zdjęcia ryb złowionych w łowiskach podkarpackich w okresie 01-05-2021 do odwołania, opublikowane w dziale Wieści Znad Wody. Wyboru zdjęć oraz nagród dokona grupa administracyjno - moderatorska PSW. W przypadku niewielkiej frekwencji lub niskiej jakości publikowanych zdjęć nagroda miesięczna może nie zostać przyznan
 8. W wyniku głosowania w ankiecie na "Rybę Roku 2020" użytkownicy Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego wybrali fotografię kol. @Dragomir z okazałym sandaczem. Gratulujemy zwycięzcy, dziękujemy użytkownikom za udział w głosowaniu oraz wszystkim tym którzy publikowali na naszym forum zdjęcia złowionych ryb. Nagrodą dla zwycięzcy jest kołowrotek marki MHX (z możliwością wyboru rozmiaru ) ufundowany przez Best Rods Center z Rzeszowa. Jednocześnie chcielibyśmy wyróżnić zdjęcie kol @ryba7, które zajęło drugie miejsce w ankiecie. Konkurs trwa cały czas, zachęcamy wszystkich użytkowników P
 9. Od jakiegoś czasu mam nawiniętą najcieńszą z linek Light Game od Varivasa, dokładnie o rozmiarze #0.2, jest to 4 splotowa plecionka w kolorze jasno niebieskim, lekko chropowata, na razie za bardzo nie straciła koloru, leci z niej daleko i nie plącze się, początkowo była dość mocna udało się bez problemu wyjąc bolenia 70+, teraz jakby nieco osłabła, ale nie ma tragedii. Linka zakupiona jakiś czas temu na ebay`u w dobrych pieniądzach, znacznie taniej niż u naszych sprzedawców.
 10. Plecionka Small Game poszła do ludzi, mam nadzieje że będzie dobrze służyć nowemu właścicielowi. Wiem z postów na forum że kol. @Pucek zakupił taką samą linkę, może podzieli się z nami wrażeniami z użytkowania
 11. Poprawiłem temat wątku, proszę o używanie poprawnej polszczyzny, dziękuję.
 12. Pływałem na żelowym Haze 100Ah, jednak go sprzedałem bo był po prostu za ciężki, od kilku sezonów pływam na zwykłym "samochodowym" kwasiaku, coś koło 50ah, na nasze małe wody jak dla mnie wystarczający i co dla mnie najważniejsze jest lekki, nie muszę targać 30kg.
 13. Tymczasem na Ożannie
 14. Nowy sezon nowa plecionka do lekkiego łowienia, Sunline Small Game PE-HG #0.4 6lb, może niekoniecznie nowa bo zakupiona dobre półtora roku temu na ebayu, przeleżała w szafie, mam nadzieje że przez to nie straciła swoich cudownych właściwości Jest to jedna z topowych linek od Sunline. Nawinięta pozostawiła trochę farby na rękach, kolor mocno oczo j*bny, jest chropowata, czuć splot, na razie nie zrobiła brody, leci daleko, przyjemna w łowieniu.
 15. Przejeżdzałem dzisiaj rowerem koło zalewu, na większości zbiornika lodu brak jedynie w okolicach tamy jeszcze się utrzymuje.
 16. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie, czasu do namysłu jest jeszcze ponad dwa tygodnie
 17. Plecionki Sunline Siglon jak dla mnie bardzo przeciętne, maiłem dwie jedną 8 splotową i cieńszą 4 splotową, nie jest to niestety poziom Sunline Supe PE.
 18. Zakupiłem jeszcze testowo takie oto rękawiczki na ali, tanie bo ok 12zł, ale niestety na zimę się nie nadają są bardzo cienkie, ABU zdecydowanie cieplejsze. https://pl.aliexpress.com/item/4001139491883.html
 19. Chcielibyśmy zachęcić wszystkich użytkowników portalu do wzięcia udziału w ankiecie na najlepszą fotografię opublikowaną na PSW w 2020 roku. Głosowanie polegać będzie na wyborze użytkownika, który opublikował najlepszą fotkę w danym miesiącu. Nagrodą dla zwycięzcy będzie kołowrotek marki MHX z możliwością wyboru rozmiaru (2500, 3500 lub 4500). Dodatkowo chcielibyśmy wyróżnić gadżetami w postaci czapeczki i rękawiczek Xzoga użytkownika, który zajmie drugie miejsce. Ankieta dostępna jest powyżej tego posta, proszę przewinąć stronę do góry, głosy można oddawać do końca ma
 20. Zdaniem ekipy administracyjnej PSW najlepszą fotką w grudniu została fot. kol. @papltr. Gratulujemy, nagrodami są czapka i rękawiczki Xzoga ufundowane przez BRC, które to decyzją kolegi zostaną przekazane zwycięzcom w kolejnej edycji, za co dziękujemy. Był to ostatni zeszłoroczny konkurs, już niedługo w ankiecie użytkownicy portalu wybiorą najlepszą fotkę 2021r. Nowa edycja na rok 2021 ruszy już niebawem o czym poinformuję na forum.
 21. Pkt 4 reg. Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać faktyczne zdjęcie oferowanego przedmiotu. Ogłoszenia nie spełniające tego wymogu będą edytowane a ich treść będzie widoczna po opublikowaniu aktualnych zdjęć oferowanych przedmiotów.
 22. Posiadam Ninje LT 2500, jak na kołowrotek za którego dałem 190zł wart swojej ceny, może nie kręci tak fajnie jak nieco droższy Zauber 2000 ale jest dobrze, na minus może trochę gorszy nawój linki ale nic specjalnego się nie dzieje, plecionki mi nie plącze, trochę czuć bebechy przy założeniu cięższych przynęt albo większej obrotówki ale jak za te kasę to moim zdaniem bardzo udany zakup.
 23. krs

  Głowacica w Wisłoce

  Prosimy bardzo o wyłączenie Caps Locka, dziękuję.
 24. Z ebaya dotarł Duel Hardcore X8 Pro w rozmiarze #1.0, zastąpi w przyszłym sezonie świetną YGK Upgrade X8 #1.0. Oznaczenia na opakowaniu to 20lb, 9kg, cyfry zaczerpnięte z sufitu, spokojnie można podzielić je przez dwa. Szpulka 200m plecionka w kolorze multicolor. Linka śliska, sztywna ale delikatny splot czuć po palcem, bliżej jej do Varivasa High Grade X8, YGK Upgrade jest chyba bardziej gładka ale to minimalne różnice.
 25. To topowa plecionka Sunline, kosztuje niemało, u nas kosztowała nawet 3 stówki, mi się udało się zakupić na Ebayu za ok 135zł, czasem warto tam zaglądać
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy