Jump to content

Mr. R

Użytkownicy
 • Posts

  145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mr. R last won the day on December 28 2020

Mr. R had the most liked content!

Reputation

74 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odwiedziłem w miniony weekend ten zbiornik. Pierwszy szok to szybko opadajace dno i bardzo duże głębokości. Kolejne zaskoczenie to brak śladów drobnicy- ani ukleji, ani płotki. Brzegi piaszczyste i strome, wymagają pracy przy ustabilizowaniu. Ogólnie to woda obiecująco wygląda ale w mojej ocenie potrzebny jest czas, praca i zarybienia aby zbiornik był godny polecenia i mógł konkurować z pobliskim Lipiem.
 2. Z żalem informuję, że z deklarowanych przez PZW 8 ha wody, do łowienia obecnie jest może z 15-20%. Masa kotewki, moczarki, tataraku i jeszcze innego zielska wodnego sprawia, że jest tylko kilka stanowisk wędkarskich.
 3. @Piotr Madura Pytanie o warunki nad wodą zadaję z tego względu, że czasem biorą "na wszystko", a czasem dopiero mozolne kombinacje dają to jedno upragnione branie. Można wtedy docenić kunszt łowcy oraz porównać do swoich wypraw. I wielkie dzięki za wyjaśnienie w temacie doboru łowisk. Szanuję dyskrecję i już jestem subskrybentem:)
 4. Czy uchylisz rąbka tajemnicy i napiszesz, czy akcja prezentowana będzie na lokalnych wodach? I jeszcze mały pomysł ode mnie: dodaj na początku odcinka info o pogodzie, np. temperaturę wody, trend dla jej poziomu, ciśnienie i temperaturę powietrza, itp. Jako wędkarz zwracam na takie rzeczy uwagę i zupełnie inaczej bym odbierał dalsze treści, bo mógłbym je odnieść do swoich doświadczeń. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 5. Jestem zainteresowany, proszę o rezerwację tego z teleskopową rączką info co do możliwości odbioru w Rzeszowie lub okolicach.
 6. Ja i znajomy na zero, po 5h spiningu. Mijani wędkarze również informowali o braku kontaktu z rybami i wczoraj, i dziś. Jak nigdy, nawet jednej rybki nie widziałem, nic spod nóg nie uciekło, martwa woda...
 7. To ja zdradzę, że jadę w zamojskie:)
 8. @halfdanTheBlack Dzięki za odpowiedź, w dodatku popartą konkretnymi przypadkami. No i gratuluję pięknych sztuk - ja wciąż czekam na 50+
 9. Tak jak napisałem, niezależnie od prognoz mam w niedzielę czas i jadę na pstrągi:) Spadek ciśnienia jest solidny i to jest raczej pewne.
 10. Cześć! Pytanie pojawiło się w mojej głowie, bo w niedzielę jadę na pstrągi a gdy sprawdziłem prognozę pogody, to widać mocny spadek ciśnienia. Różne opinie czytałem na temat wpływu ciśnienia na brania ryb lecz nic o pstrągach. Ja na pewno na ryby pojadę ale z ciekawością poznam wasze opinie i doświadczenia. Może jakieś sugestie co do metody i przynęty?
 11. Wczoraj właśnie przez 3h szukałem pstrągów ale zszedłem z wody bez brania. Zacząłem od pewniaka 5cm i przerzucałem coraz to mniejsze przynęty. Teraz myślę, że trzeba szukać alternatyw. Dzięki za dobrą lekcję:)
 12. @Bobsoon89 Solidny wobler, z 9cm? To celowa strategia na wczesną wiosnę czy akt rozpaczy na bezrybiu?
 13. Mr. R

  Lipie

  Cześć! Czy ktoś wie jaki jest lód na Lipiu? Są wędkarze? Jutro chcę się wybrać a że nie mam kompana, to zależy mi na upewnieniu się w kwestii bezpieczeństwa:)
 14. Cześć! Kupię książkę: Autor Stanisław Cios Tytuł - Co zjada pstrąg
 15. Szczupakowy przyłów - Kleń 52cm. Piękne branie z opadu, pomimo 10cm kopyta na stalce. Jedyne branie na 3h popołudniowego łowienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy