Skocz do zawartości

Mr. R

Aktywni
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mr. R

  Wisłok

  Pogoda na tyle paskudna, że ośmielę się zapytać o brania miętusów- ktoś, coś wie?
 2. Mr. R

  Lipie

  Tak gwoli przypomnienia: w całym okręgu PZW Rzeszów, na wszystkich wodach okręgu, obowiązuje zakaz zabierania karpi. Zakaz obowiązuje od 15 października ale mam nieodparte wrażenie, że nie jest respektowany...
 3. Mr. R

  Karasie na zywca

  Panowie, @Robin słusznie zauważył, że w RAPR istnieje jasne wskazanie o pochodzeniu ryb służących jako przynęta: "Paragraf IV. [...] 3.11. Ryby przeznaczone na przynętę mogą być wprowadzone wyłącznie do wód, z których zostały pozyskane – z wyłączeniem gatunków wymienionych w pkt 3.7. Ryby przeznaczone na przynętę, w stanie żywym można przechowywać w pojemniku zapewniającym ich dobrostan lub w siatce jak w pkt 3.5." http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/39226/60/regulamin_amatorskiego_polowu_ryb__uwaga_zmiany Przepis jest jasny- po co to udawanie nieświadomości i wprowadzanie wątpliwości?
 4. Mr. R

  Wisłok

  Nie miałem czasu pojechać powyżej Rzeszowa więc łowiłem u siebie poniżej Nowej Wsi. Woda wciąż niesie mulistą zawiesinę. Mimo to wyjąłem kilka kleników i pierwszy muchowy dublet:)
 5. Mr. R

  Wisłok

  Gdzie woda w okolicach Rzeszowa jest na tyle przejrzysta by połowić klenie na suchą muszkę i piankowce? Poniżej Rzeszowa, czy powyżej?
 6. Mr. R

  Piankowe żuczki

  O kurde, tak szyvko wszystkie ci poszły? Napisz, jeśli cokolwiek zostało, odbiorę w Rzeszowie
 7. Mr. R

  muchy piankowce 3 zestawy

  Czy są też na hakach bezzadziorowych?
 8. Mr. R

  Zalew Rzeszowski

  Pytanie podszyte odrobiną zawiści:) Od dłuższego czasu jadąc do pracy i wracając z niej widzę wędkarzy okupujących brzeg zalewu od strony ul. Grabskiego (naprzeciw WSK). Nie dość, że nie łowię, to nawet nie wiem co i jak:D Ktoś się orientuje?
 9. Mr. R

  Lipie

  Czy jest lód na Lipiu?
 10. Mr. R

  Lipie

 11. Mr. R

  Wisłok

  Czy dobrze rozumiem - zawody nie odbywały się na "żywej rybie"?
 12. Mr. R

  ŚP. zalew Chotowa i jego mieszkańcy

  Minęły 2 lata, zalew Grand (1) Chotowa wciaż jest w wykazie wód PZW. Czy wrócił do dawnego stanu? Czy wiadomo już jak się skończyło dochodzenie?
 13. Mr. R

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Północ wybiła, chciałem popatrzeć w przyszłość aby dowiedzieć się czy w sobotę San pomiędzy Leskiem a Sanokiem będzie nadawał się do połowienia na suchara... i nic się nie dowiedziałem Macie inne sposoby na podjęcie dobrej decyzji tj. czy jechać 100km w jedną stronę z muchówką?
 14. Witam! Potrzebuję rady w wyborze najlepszej wędki, która się zmieści w walizce. Takie wymagania przyjąłem na początek: - klasa #4-5 - łowienie pstrągów na suchą i mokrą muszkę, może też nimfę - długość całkowita po złożeniu nie większa niż 75cm (z tubą) - cena do 200 złotych Na alle... znalazłem takie: http://allegro.pl/na-muche-max-insygnia-fly-270cm-do-walizki-i6405285649.html#thumb/3 http://allegro.pl/wedka-jaxon-antris-hti-fly-2-70m-4-5-4-czesciowa-i6702338983.html http://allegro.pl/wedka-jaxon-monolith-xt-fly-2-70m-4-5-4-czesciowa-i6730661406.html http://allegro.pl/exori-wedka-x-fly-edition-2-59m-8-6-5-i6643946946.html http://allegro.pl/wedka-daiwa-true-flight-fly-8-6-5-4skl-i6752813931.html
 15. Mr. R

  Wisłok

  Jak dla mnie, to jest próg denny a nie jaz. Z drugiej strony, czytając różne fora w tym temacie pewności nie mam. Typowy przykład kiepskich przepisów Cyt.: Regulamin PZW stanowi: 3.4. Ponadto wędkarzowi nie wolno : d/ łowić ryb w odległości mniejszej niż 50 m od: jazów, śluz, tam, zapór, przepławek oraz innych urządzeń służących do piętrzenia wody. Zakaz ten nie dotyczy budowli hydrotechnicznych służących regulacji brzegów lub dna, np. ostrogi, opaski i progi denne,
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.