Jump to content

seba6666

Użytkownicy
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam jak w temacie kupie woblery
 2. Zestaw rapala, w fajnej cenie . Po zalogowaniu 15 zl http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/-ksiazka-rapala-szczupak-krol-drapieznikow-edycja-limitowana-a187-p915-k21936.html
 3. Zostalo może parę sztuk po spuszczeniu.
 4. Swimfish 3,75" Ice Shad 9,5 cm LUNKER CITY - Wędkarstwo spiningowe Wędkarstwo... i wysyłka darmowa
 5. I jeszcze co będziemy łowić?
 6. Niestety ale w okręgu tarnobrzeskim niema żadnej wody na, której można by było połowić sandaczy,ze środków pływajacych i chyba już nie będzie. Zostaje tylko Nielisz Solina i Chańcza. Tarnobrzeg upodobał sobie karpie.
 7. Witam jaki pawęż będzie pasował do tego pontonu?
 8. Szukałem robinsona diplomata ale nie można już go nigdzie dostać.Zaciekawił mnie CORMORAN BLACK MASTER JIGGERSPIN 2.70M 3-18G miał może ktoś ten spinning w reku?
 9. był 270cm 5-18 gram Wędka spinningowa Robinson Top Spin - sklep wędkarski, wędki, kołowrotki, odzież wędkarska, sprzęt - Na Ryby może pomyliło ci się z diaflexem
 10. Witam nie wiecie może gdzie można kupić robinsona diplomat 5-18 270?
 11. Witam kolega opłacił kartę w okręgu przemyskim i ile go wynosi opata na Tarnobrzeg? pisze ze 50zl na wody nizinne, a na zbiorniki?
 12. Nowość mikado może ci przypasuje Mikado X-Plode Ultra Fine Spin
 13. Prezes czytał co na walnym co ma być zapuszczane, i o dziwo w rozpisce nie było mowy o leszczu i sandaczu. I padł wniosek żeby zamiast pieniędzy które maja być przeznaczone na suma wpuścić leszcz i sandacza. Czyli o sandaczach możemy zapomnieć na wilczej a jak będzie to znikome ilość.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy