Skocz do zawartości

seba77

Aktywni
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Good

O seba77

 1. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Przeoczenie!?bląd!? Mysle ze celowy WIELBLAD organizacyjny Pzw Rzeszow. Zamiast chronic najbardziej pozadaną miesiarsko rybę. Chcą ją dobic!!! Zamiast zrobic widelki 60/80. Dramat!!! Jeszcze zestawic bolenia z sandaczem...sandacz,boleń 2 sztuki lacznie!!!! Tragedia!!!
 2. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Jeszcze jedna wisienka na torcie...:( w 2017 byl zapis sandacz od pazdziernika limit dzienny sztuk 1. W tym roku zapisu brak! Patologia trwa!
 3. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Prosze o potwierdzenie. Dobrze patrze...? Jednodniowa skladka dla niezrzeszonego w pzw rzeszow. Wynosi 123 zl?masakra!mozna tu cos inaczej zmodzic...?np.czlonek uczestnik...itp.?kolega na pare dni z zagranicy przyjechal i chce na ryby jechac ze mna i ....szok...jeszcze karte misi robic.. Urzedy..!!!paranoja!!!
 4. Rezerwa parasola do jutra rano 9
 5. Wezmę kosz za 40 zl i rezerwa tego za 80
 6. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Ulgowa na wszystkie wody tarnowskiego 80zl.
 7. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Albo czlonkowska wraz z wodami tarnobrzeg wyjdzie180zl i w ramach porozumienia doplata na wisle 40zl lub wszystkie wody (skladka ulgowa tarnow). Bedziesz wtedy za 220 mial wisle tg. I wszystkie wody plynace tg. Oraz wisle tarnow.
 8. Ciepły kanał,Połaniec.

  Odcinek od ujscia kanalu do ujscia Wisłoki? Tarnów?
 9. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Jaki by miala wpływ skladka 500 zl na podkarpacie na rybostan? Mysle ze bardziej o ochrone ryb trzeba zadbac(limity i wymiary) i kontrole...a co do tanszej skladki... ja sie z pieniazkami licze...niewiem jak ty....Mysle ze nie wielki odsetek wedkrzy To by byl...max20% podkarpacia na ta skladke! A jakie ulatwienie Ps.Czesto lubie odwiedzic nowe miejsca i sie piepsze z pocztami i jednodniowkami...dla miesiarzy to by napewno nie byla skladka tylko dla tych co lubia wedkowac. Miesiarz sobie najtansza oplaci i dlubie kolo chalupy...rybostanu to nie zmieni
 10. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Ok @apioo zgadzam sie z toba ale chodzi mi o mala garstke ludzi...a moze nie tak mala...co wedkuje na tych wodach czterech okregow i musi bulic 660 zl. Nie mozna by zrobic dla takich 500? Reszta tego nie tknie co lowi tylko u siebie!
 11. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Fajnie by było jak by ktoś wreszcie posłuchał głosu Ludu..społecznych inicjatyw...łączyć a nie dzielić!!!Za PO ...Tylko rachunki ,żeby kasa sie zgadzala w prywatnej kieszeni!!!ok kasa się musi zgadzac ale dogadać sie na takim szczeblu czterech okręgow ....faktycznie piotrek pasowało by do rządu napisac albo Prezydenta ...poważnie
 12. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Wiadome coś o Tg oplaty? Nie śmię pytac o porozomienia ..;)
 13. Wyprzedaz piwniczna - sprzet podlodowy

  Wezmę rękawiczki.
 14. Umawialnia

  Wybieram się 5.12 Poniedziałek na Klimkówke. Jnfo .PW
×