Skocz do zawartości

kali

Aktywni
 • Zawartość

  291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana kali w dniu 29 Październik 2017

Użytkownicy przyznają kali punkty reputacji!

Reputacja

44 Excellent

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kali

  Lipie

  Nikt tu nie neguje organizacji samych zawodów, nikt tu też nie ujmuje zasług panom z Carp Pubu - nic bym nie napisał, gdyby wcześniej poinformowali innych wędkarzy. Specjalnie - tydzień wcześniej przewertowałem kalendarz imprez PZW oraz ich stronę klubową, bo taka sytuacja zdarza sie nie pierwszy raz - słowem nie było o żadnych zawodach, ani w jednym, ani w drugim miejscu. Mogą sobie kończyć sezon i pięć razy do roku, ale niech wcześniej informują i nie odbierają przyjemności innym. Spakowany, z całym majdanem na kilkudniową zasiadkę musiałem zawrócić do chaty, bo koledzy dzień wcześniej wywiesili kartkę - KPINA - nigdy wcześniej na żadnym innym zbiorniku, na żadnych innych zawodach(a też na nie jeżdżę) nie spotkałem się z tak olewatorskim podejściem do reszty wędkarskiej braci, właśnie dlatego postanowiłem skomentować to sposób taki, a nie inny, a pan obrońca uściśnionych niech sobie w buty wsadzi komentarze, jak nie wie, jak było
 2. kali

  Lipie

  Do zarządców z Carp Pubu: Następnym razem, jak będziecie organizować zawody, to nie rozwieszajcie informacji dzień wcześniej - TYM RAZEM W DNIU ZAWODÓW , a co się będziecie, przecież zbiornik to wasza własność, zbudowana dla 9 karpiarzy z Rzeszowa którzy na nim ciągle wegetują - nikt inni bron boże nie myśli nawet zeby przyjechac na ryby Specjalnie sprawdzałem tydzien wcześniej, czy przypadkiem nie wymyśliliście sobie żadnych zawodów - ani na stronie PZW, ani tym bardziej tego waszego całego klubu nie było słowa o jakimkolwiek wyłączeniu zbiornika - zajeżdzam wczoraj i co - DZIEN PRZED ROZWIESZACIE INFO O ZAWODACH I WYŁĄCZENIU DWÓCH NAJLEPSZYCH BRZEGÓW - BRAWO, SZLAG BY WAS TRAFIŁ
 3. kali

  Lipie

  Tego już nie wiem, kumpel planował siadać dwa- trzy dni, ale musiał się zwinąć po nocy, tylko tyle wiem, ze są:)
 4. kali

  Lipie

 5. Niektórzy zalewają orzecha i kukurydze colą, niektórzy robią jakiś roztwór z cukru, ale ja osobiście nigdy tego nie stosowałem, chodź może spróbować warto - szczególnie orzech mnie ciekawi.
 6. kali

  Mandaty za łowienie na komercji.

  To jakim cudem na co drugiej komercji właściciele udostępniają możliwość na łowienie na 3-4 wędki(w większości za dopłatą, ale nie wszędzie)? Łamią prawo?
 7. kali

  Mandaty za łowienie na komercji.

  Moim zdaniem to jest istna kpina, gdyby na moim własnym dołku jakiś strażnik chciałby mnie skontrolować, to popukałbym mu się w głowę. Również, jak 22 lata żyję, a 14 łowię ryby, tak nie słyszałem, żeby ktoś kiedykolwiek był kontrolowany przez straż na jakiekolwiek komercji. Prawo mamy chore w tym państwie, z tym się zgodzę, ale to co tutaj opisujecie to jest już w ogóle absurd, który wg mnie nie jest w ogóle możliwy. Z kontrolami na normalnych zbiornikach jest problem, a co dopiero jakby mieli jeździć jeszcze po prywatach i komercjach...
 8. kali

  Łowisko No kill obok Czarnej Sędziszowskiej.

  W weekend zawsze full stan praktycznie, w tygodniu znacznie luźniej, ale najlepiej dzwonić wcześniej do Tomka i informować o wizycie;)
 9. kali

  Łowisko No kill obok Czarnej Sędziszowskiej.

  Napisz na pw co chcesz wiedzieć;p
 10. Witam, może ktoś polecić jakiś w miarę dobry konserwant do kulek proteinowych? W miarę możliwości, żeby był jak najbardziej bezwonny/bezsmakowy.
 11. kali

  Lipie

  A ja pokazałbym Ci filmik ile taki duży karpi, lub amur potrafi wsunąć podczas jednego stołowania:) Lipie jest zasobne w duże ryby, więc założe się, że żadna wrzucona tam kulka nie leży na dnie dłużej, niż 48h, a jeżeli nawet, to są to POJEDYNCZE sztuki, które nie mają prawa wpłynąć w jakikolwiek sposób na cerę karpi. Inna kwestia jest taka. że niektórzy rzeczywiście przesadzają, nęcąc np nieugotowanym ziarnem, lub słabo ugotowanym orzechem.
 12. kali

  Lipie

  Co mają kulki proteinowe do cery u szczupaków, czy Ty sie słyszysz gościu? To my w końcu nęcimy karpie, czy szczupaki;p?
 13. kali

  Lipie

  Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem
 14. kali

  Sezon Karpiowy 2017

  Mata zakupiona, piękne jesienne kabanki, nic tylko gratulować:) Cieszę się, że taktyka się sprawdziła:p
 15. kali

  Stawy w Weryni

  No sorry, to co wstawiłeś wyglądalo dwuznacznie
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.