Skocz do zawartości

kali

Aktywni
 • Zawartość

  286
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana kali w dniu 29 Październik 2017

Użytkownicy przyznają kali punkty reputacji!

Reputacja

33 Excellent

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kali

  Lipie

  Tego już nie wiem, kumpel planował siadać dwa- trzy dni, ale musiał się zwinąć po nocy, tylko tyle wiem, ze są:)
 2. kali

  Lipie

 3. Niektórzy zalewają orzecha i kukurydze colą, niektórzy robią jakiś roztwór z cukru, ale ja osobiście nigdy tego nie stosowałem, chodź może spróbować warto - szczególnie orzech mnie ciekawi.
 4. kali

  Mandaty za łowienie na komercji.

  To jakim cudem na co drugiej komercji właściciele udostępniają możliwość na łowienie na 3-4 wędki(w większości za dopłatą, ale nie wszędzie)? Łamią prawo?
 5. kali

  Mandaty za łowienie na komercji.

  Moim zdaniem to jest istna kpina, gdyby na moim własnym dołku jakiś strażnik chciałby mnie skontrolować, to popukałbym mu się w głowę. Również, jak 22 lata żyję, a 14 łowię ryby, tak nie słyszałem, żeby ktoś kiedykolwiek był kontrolowany przez straż na jakiekolwiek komercji. Prawo mamy chore w tym państwie, z tym się zgodzę, ale to co tutaj opisujecie to jest już w ogóle absurd, który wg mnie nie jest w ogóle możliwy. Z kontrolami na normalnych zbiornikach jest problem, a co dopiero jakby mieli jeździć jeszcze po prywatach i komercjach...
 6. kali

  Łowisko No kill obok Czarnej Sędziszowskiej.

  W weekend zawsze full stan praktycznie, w tygodniu znacznie luźniej, ale najlepiej dzwonić wcześniej do Tomka i informować o wizycie;)
 7. kali

  Łowisko No kill obok Czarnej Sędziszowskiej.

  Napisz na pw co chcesz wiedzieć;p
 8. Witam, może ktoś polecić jakiś w miarę dobry konserwant do kulek proteinowych? W miarę możliwości, żeby był jak najbardziej bezwonny/bezsmakowy.
 9. kali

  Lipie

  A ja pokazałbym Ci filmik ile taki duży karpi, lub amur potrafi wsunąć podczas jednego stołowania:) Lipie jest zasobne w duże ryby, więc założe się, że żadna wrzucona tam kulka nie leży na dnie dłużej, niż 48h, a jeżeli nawet, to są to POJEDYNCZE sztuki, które nie mają prawa wpłynąć w jakikolwiek sposób na cerę karpi. Inna kwestia jest taka. że niektórzy rzeczywiście przesadzają, nęcąc np nieugotowanym ziarnem, lub słabo ugotowanym orzechem.
 10. kali

  Lipie

  Co mają kulki proteinowe do cery u szczupaków, czy Ty sie słyszysz gościu? To my w końcu nęcimy karpie, czy szczupaki;p?
 11. kali

  Lipie

  Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem
 12. kali

  Sezon Karpiowy 2017

  Mata zakupiona, piękne jesienne kabanki, nic tylko gratulować:) Cieszę się, że taktyka się sprawdziła:p
 13. kali

  Stawy w Weryni

  No sorry, to co wstawiłeś wyglądalo dwuznacznie
 14. kali

  Stawy w Weryni

  Jakim prawem pływasz tam pontonem? Na stawach jest zakaz wywożenia i łowienia ze środków pływajacych, wyjątkiem jest debilne zezwolenie na używanie modeli zdalnie sterowanych(oprócz zawodow), które wydane byc nie powinno, na tak małych stawach.
 15. kali

  Sezon Karpiowy 2017

  W takim razie, dla ożywienia tematu i ja coś dodam od siebie. 3 dni spędzone na Lipiu, udało się wyjąć dwie ryby - 11 i 11,7 kg. Co prawda do największych jesiennych koni nie udało się dobrać, ale w takim zimnie i wietrze, cieszą i te dwa rodzynki. Jeden z nich złowiony nad ranem, jeszcze po ciemku, dlatego od razu po ważeniu wrócił do wody, nawet nie chciało mi się marznąć Wyrazy uznania należą się CarpPubowi, bo dzięki ich staraniom mamy jedyną w miarę ogarniętą stricte karpiową wodę PZW w okolicy. Czysto, a i miejscówki, szczególnie te do ósemki wyglądają na prawdę zacnie, ładnie utwardzone. Cieszy też fakt, że 3ciego dnia przywitaliśmy kontrolę PSR, chyba pierwszą tego roku, na którą trafiłem:) Jak średnio lubię ta wodę, z powodu panującej tam atmosfery, tak pod względem przygotowania wody i miejscówek nie można powiedzieć złego słowa.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.