Jump to content

indian

Użytkownicy
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

indian last won the day on October 16 2018

indian had the most liked content!

Community Reputation

55 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. indian

  Belgia

  Cefalek i to całkiem przyzwoity
 2. Z ostatniej chwili ...
 3. Wprawdzie temat dotyczy Wisły (zrzut ścieków z "Czajki"), ale Wody Polskie stanęły na wysokości zadania. Można mieć tylko nadzieję, że środki pozyskane z odszkodowania zostaną przeznaczone na poprawienie stanu ochrony/odbudowę środowiska naturalnego w kontekście szkód. Swoją drogą kara w tej wysokości (10,5 mln) powinna dać do myślenia podmiotom mogącym negatywnie wpływać na środowisko, iż lepiej zapobiegać niż leczyć. Dla zainteresowanych link: https://wolnemedia.net/ponad-105-mln-zl-kary-za-zrzut-sciekow-do-wisly/ Swoją drogą, świetny portal.
 4. Poczytaj na flyfishing.pl, tam temat wałkowany był już setki razy, a dodatkowo poznasz subiektywne opinie użytkowników poszczególnych modeli.
 5. Tak to jest jak w zarządzie PZW Krosno siedzą ludki zajęte sianiem propagandy sukcesu na "FF" zamiast poprosić "Myczkowce" o przesłanie planu zrzutów i ustalić wspólnie termin. Niestety szkoda, że w naszej rzeczywistości sporo ludzi nie potrafi usiąść jak człowiek z człowiekiem i ustalić generalnie prostych spraw, tylko oczekuje z wszystkich stron powiadomień zamiast samemu ruszyć d...ę.
 6. indian

  Na grzyby

  Rydzyk tez czasem kojarzy się pozytywnie
 7. halfdanTheBlack - piękne lipaski, ale przede wszystkim wspaniała prezentacja ryb (w wodzie bez ściskania wnętrzności ryb "w garści"). Po takiej sesji nawet tak delikatna rybka jak lipień odpłynie w dobrym zdrowiu i kondycji. Wspaniała sprawa Kolego.
 8. 1. Do cieńszej końcówki konicznego wiążesz bezpośrednio muchę. 2. Czasem dowiązywałem cienki odcinek po zużyciu oryginału (czasem, by się wstrzelić w gusta lipasków, kilka muszek w szybkim tempie należy przewiązać :)). Żyłki: Umpuqua, Vision (coś chyba extreme), ewentualnie nawet Strofta z braku innych używałem. 3. Co do kółek nie wypowiem się, gdyż nie stosowałem.
 9. Zapewne chodzi Ci o przypony koniczne. Kupisz bez problemu. Poszukaj w necie, bo w stacjonarnych mogą "obdarzyć Cię" jakimś Jaxonem. Tutaj masz linki: https://www.taimen.com/pl/pl/category/przypony-koniczne/72 https://bogdangawlik.pl/pol_m_Zylki-Przypony-muchowe_Przypony-zylkowe-koniczne-268.html
 10. Na to wygląda. Coraz więcej ich na górnym Sanie.
 11. Wow! Można? Można, tylko trzeba ruszyć 4 litery. Tarnobrzeg poszalał z porozumieniami, zapewne wystarczyło w koleżeńskiej atmosferze usiąść z kolegami z innych okręgów i rzeczowo omówić temat. W tym roku olewam okręg Rzeszów i płacę tylko składkę przemyską (w tym wody krośnieńskie). Żal tylko, iż na własnym podwórku mamy urzędasów zamiast gospodarzy wód.
 12. indian

  Domowe wyroby

  Spinn - dzięki za link, chlebek ziołowy trzeba przetestować, a wędlinki wyglądają bosko - zdecydowanie temat do przetestowania. Gabryś, toż to bochenek dla kierowcy TIRa , faktycznie na tydzień dla rodzinki. Możesz mi podpowiedzieć, mniej więcej na którym stoisku jest osiągalny (żonka wybiera się na PTHW po jajka i jakieś inne cuda, więc podrzucę jej temat, tylko nie chce, żeby pół dnia krążyła)?
 13. indian

  Domowe wyroby

  Jasne Gabryś, też lubię swojskie, dobrej jakości wyroby, a cena musi być odpowiednia, a jeśli jak pisze "kafel" waga ok. 2,5 kg, to wychodzi podobnie jak u mnie, natomiast tak jak pisałem, kupuję w małym sklepiku na wsi i ponad 15zł/kg, trochę mnie zdziwiło (po marketowych cenach), ale ta skórka (chleb na kapuście) robi robotę . To, że warto jest bezdyskusyjne, ale zapytać zawsze warto, teraz wiem, że za ten chlebek to raczej normalna cena (myślałem, że przepłacam), dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy