Skocz do zawartości

indian

Aktywni
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

27 Excellent

O indian

 • Urodziny 08.04.1973

Profile Information

 • Miejsce zamieszkania
  Rzeszów
 1. Stobnica

  Chodziło o odcinek Wisłoka no kill, o którym pisał wyżej halfdanTheBlack. Zapora w Sieniawie (poniżej hodowla pstrąga, którego nota bene można kupić w Leclerc-u).
 2. Stobnica

  Uciekinierzy z hodowli pod zaporą.
 3. Wędkarskie zakupy na Aliexpress

  Dzięki, rozumiem, że serwis sprawdzony?
 4. Wędkarskie zakupy na Aliexpress

  Kolego "marekn", podeślesz link do oferty? Robaczki wyglądają zacnie, a jak z zapachem?
 5. Wołosaty

  Dzięki za wyjaśnienie. Dwadzieścia parę lat temu byłem właśnie w Pszczelinach pod namiotami, a z wędkujących spotkałem jedynie miejscowych z dżodżem na haku. Coś mi świtało, że po sprawdzeniu wody okazało się, że jest to matecznik, stąd moja uwaga. Zawsze lepiej sprawdzić dwa razy niż wyjść na kłusola :). P.S. Okolica niezwykle urokliwa, a i na połoniny nie tak daleko.
 6. Wołosaty

  Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale ten potok chyba w całości był matecznikiem.
 7. Słowacja - rzeka VAH (Wag)

  Podpytaj może na FF, tam znajdziesz więcej osób odwiedzających te wody. http://flyfishing.pl/mainforum/msg.php?id=157275&offset=0
 8. Koledzy, Link 4 wyszedł obecnie z pilotami 2 typów ubezpieczeń: Dla rowerzystów (ubezpieczenie roczne): 1. OC + NNW, 2 warianty: a) suma ubezpieczenia 15 000 pln, składka roczna 50 pln, lub suma ubezpieczenia 20 000 pln, składka roczna 70 pln. OC - czyli odpowiedzialność za szkody wyrządzone w następstwie użytkowania roweru, np. potrącenie pieszego lub innego użytkownika np. drogi, zarysowanie komuś samochodu, itp. NNW - następstwa nieszczęśliwych wypadków (płacą nam za uszczerbek na zdrowiu wg tabel) 2. NNW zwierzaków (psa lub kota). Z NNW pokryjemy koszt leczenia zwierzaka, niestety tylko w przypadku, gdy przyczyną był nieszczęśliwy wypadek, SU 1000 pln na jedno zdarzenie w roku, maksymalnie 2 zdarzenia rocznie. P.S. Naprawa roweru i pomoc assistance w razie wypadku jak dotychczas najlepiej w Proamie. W razie pytań dzwońcie lub piszcie.
 9. Koledzy, zaczyna się rok szkolny, więc zapewne część z nas zastanawia się nad ubezpieczeniem szkolnym dla swoich dzieci. Gdyby Wasze "lepsze połowy" szukały rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb, a przy okazji w lepszej relacji zakres/cena niż w szkole (bez "odsypu" dla dyrekcji), polecam kontakt ze swoją "lepszą połową", tj.: Alina Bobola, tel.: 696 782 305 (sympatyczna dziewczyna, doradzi, wytłumaczy).
 10. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Marekn - dzięki. Qpel - odcinek zamknięty - sprawdziłem na PZW Krosno, San zamknięty do budki dróżnika w Manastercu. Czy ktoś mi może podpowiedzieć, czy chodzi o dróżnika w okolicach Sobienia, czy poniżej Sanoka?
 11. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Koledzy jak z przejrzystością wody w okolicach Leska. Nie wiem, czy coś tam popadało, czy nie, a chciałbym wyskoczyć dzisiaj z sucharkiem?
 12. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Jeśli chodzi Ci o sucharka, to standard, czyli brązka, oliwka, popiel, drobny chrust (chrusty raczej wyłącznie pod wieczór), a wszystko na hakach max. 14 (dotyczy lipasków), pstrągi są mniej wybredne. Najlepiej będąc nad wodą spojrzeć co roi się w porze łowienia (obsiada wędkarza), a przede wszystkim co płynie wodą i rzecz najtrudniejsza, rozpoznać, którą z tych muszek zbierają lipaski :).
 13. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Poniżej Hoczewki woda czysta i niska. Roi się drobna brązka, zbiórki sporadyczne. Niestety wczoraj nad wodą dzikie tłumy od rana i kolejne cudo typu grand prix lub trening.
 14. Zbędne pletki i fluorocarbon

  Pozycje Nr 2 i 3 sprzedane, pozostał fluorocarbon Sufixa.
×