Skocz do zawartości

indian

Aktywni
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

25 Excellent

O indian

 • Urodziny 08.04.1973

Profile Information

 • Miejsce zamieszkania
  Rzeszów
 1. Koledzy, zaczyna się rok szkolny, więc zapewne część z nas zastanawia się nad ubezpieczeniem szkolnym dla swoich dzieci. Gdyby Wasze "lepsze połowy" szukały rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb, a przy okazji w lepszej relacji zakres/cena niż w szkole (bez "odsypu" dla dyrekcji), polecam kontakt ze swoją "lepszą połową", tj.: Alina Bobola, tel.: 696 782 305 (sympatyczna dziewczyna, doradzi, wytłumaczy).
 2. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Marekn - dzięki. Qpel - odcinek zamknięty - sprawdziłem na PZW Krosno, San zamknięty do budki dróżnika w Manastercu. Czy ktoś mi może podpowiedzieć, czy chodzi o dróżnika w okolicach Sobienia, czy poniżej Sanoka?
 3. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Koledzy jak z przejrzystością wody w okolicach Leska. Nie wiem, czy coś tam popadało, czy nie, a chciałbym wyskoczyć dzisiaj z sucharkiem?
 4. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Jeśli chodzi Ci o sucharka, to standard, czyli brązka, oliwka, popiel, drobny chrust (chrusty raczej wyłącznie pod wieczór), a wszystko na hakach max. 14 (dotyczy lipasków), pstrągi są mniej wybredne. Najlepiej będąc nad wodą spojrzeć co roi się w porze łowienia (obsiada wędkarza), a przede wszystkim co płynie wodą i rzecz najtrudniejsza, rozpoznać, którą z tych muszek zbierają lipaski :).
 5. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Poniżej Hoczewki woda czysta i niska. Roi się drobna brązka, zbiórki sporadyczne. Niestety wczoraj nad wodą dzikie tłumy od rana i kolejne cudo typu grand prix lub trening.
 6. Zbędne pletki i fluorocarbon

  Pozycje Nr 2 i 3 sprzedane, pozostał fluorocarbon Sufixa.
 7. Motoryzacja

  Jeśli chodzi Ci o ozonowanie (zamkniecie auta z agregatem wewnątrz na ok. 30 min, klima na full), to taki zabieg odgrzybiania robiłem swego czasu na Armii Krajowej (vis a vis Zakładu Energetycznego). Wjazd o ile dobrze pamiętam przez stację paliw Źródełko (za stacją znajdował się warsztat).
 8. Zbędne pletki i fluorocarbon

  Niestety mam tylko pojedyncze sztuki, które są mi zbędne. W sprawie ewentualnej wysyłki, podaj swój nr tel. (zadzwonię).
 9. Zbędne pletki i fluorocarbon

  Wszystko w dół o 5 pln, tj. po kolei od góry: 35 pln, 15pln, 10 pln
 10. Woblery Hornet 4F po dyszce!!!!!!!! Nowe

  Wezmę 4 sztuki z ostatniego zdjęcia i 6 sztuk z przedostatniego zdjęcia. Odbiór osobisty w Rzeszowie wg uzgodnień telefonicznych.
 11. Koledzy, możne komuś przydadzą się: 1. Fluorocarbon Sufix Castable Invisiline, 90m, 4,5kg, 0,28mm - cena 40 pln 2. Pletka Caperlan (cieniutka, ale do okrągłości jej dość daleko) 150m, 7,00kg, 150m - cena 20 pln 3. Pletka Geologic (raczej sznurek pod grunt) 150m, 12,50kg, 0,18mm - cena 15 pln Odbiór: najchętniej osobisty w Rzeszowie (pn.-pt., pomiędzy godz. 8-17 przebywam w biurze na ul. W. Stwosza), tel.: 788 763 060
 12. Wisłok

  Z góry przepraszam, że w tak smutnym tonie, ale niestety macie rację. Jeszcze 10 lat wstecz, było to eldorado (pstrąg, lipasek, a jak ktoś lubi to i gruby klonek), byli kłusole (którzy grzecznie zabierali manele widząc wędkarzy), byli wędkarze (raczej przesadnych mięsiarzy nie spotykałem). W naszej rzeczywistości wprowadzenie odcinka "no-kill" oznacza w praktyce niestety znaczne ograniczenie presji wędkarskiej, a jak w tym wypadku, przy braku wzmożonej kontroli stworzenie eldorado kłusowniczego. Pomijając bezmyślną decyzję i pozostawienie wody samej sobie, obecnie szkoda czasu na ten odcinek, gdyż tam już nic nie ma. Szczerze byłem w szoku, po kilku latach niebytności na tym odcinku (zanadto chyba faworyzuję muchę i sanowe lipaski), kiedyś komplet "kropków - dobrych czterdziestaków", to była kwestia godziny (dla wyjaśnienia, nie w sensie "siatowania", a złowienia), była też masa lipienia w górnym odcinku. Obecnie po przejściu całego odcinka, na narybek natknąłem się dopiero w okolicy młyna. A jedyną rybką (na dwóch, całkiem nieźle radzących sobie wędkarzy), był 20cm "kropek". Przy okazji "złowiliśmy" 3 spławiki z jeszcze świeżą dżdżownicą. Niestety odbudowa populacji sprzed wprowadzenia "no-kill" dla wędkarzy, a dla kłusoli "szwedzkiego stołu", to lata zarybień i pilnowania łowiska, my chyba już nie doczekamy...
 13. Dolny San - od m. Przemyśl do ujścia

  Mam tam kumpla, który jest praktycznie codziennie na rybkach. Obecnie sama drobnica, czyli 15cm krąpie, kleniki, uklejki, świnki, itp. Trzeba jeszcze poczekać, choć przy tych temperaturach sytuacja już za tydzień może być diametralnie różna.
 14. Wisłok

  Dzięki.
×