Skocz do zawartości

indian

Aktywni
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. indian

  Zanieczyszczenia wód

  Analizując wstecz stan wody na dolnym Wisłoku (wg. http://monitor.pogodynka.pl), można zauważyć, że w godz. nocnych/wczesno porannych, średnia głębokość na odcinku poniżej zapory oscylowała nawet w granicach 20cm!!! W takim wypadku przy temperaturach rzędu 18st. C jestem w stanie uwierzyć nawet w przyduchę. Osobna sprawą jest natomiast fakt, czy można doprowadzać do tak niskiego stanu wody w rzece (niski stan+wysokie temp.=przyducha). Czy ten aspekt jest w jakikolwiek sposób regulowany prawnie? Czy można na przyszłość zapobiegać tak drastycznemu obniżaniu poziomu wody?
 2. indian

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Szału raczej nie będzie, popatrz jak Olszanka brudzi (poniżej zapewne i Hoczewka dorzuca swoje 3 grosze).
 3. indian

  Wisłok

  Temat nagłośniony, zapewne dzięki Waszym staraniom ktoś w końcu ruszył temat (może faktycznie warto za każdym razem informować w pierwszym rzędzie media?) http://www.nowiny24.pl/strefa-agro/wiadomosci/g/wedkarze-zaalarmowali-nas-o-snietych-rybach-w-wisloku-w-lukawcu-w-gminie-trzebownisko-zdjecia,13255772,29593088/
 4. indian

  Hm69 executor i fishmaker ti

  Dzięki, mam HM Trout o tych parametrach, swoja drogą świetny uniwersał, szukam podobnego o c.w. od 10g.
 5. indian

  Hm69 executor i fishmaker ti

  Długość kijka, c.w. ?
 6. Urlopy, wyjazdy ... Jeśli potrzebujecie ubezpieczenia w podróży (koszty leczenia, pomoc ambulatoryjna i lekarska poza granicami RP, ratownictwo górskie i morskie, itp.) zapraszam. Dla przykładu: ubezpieczenie dla 4-ro osobowej rodziny wyjeżdżającej na 10 dni do Chorwacji (pomoc medyczna, szpital, transport medyczny) przy sumie ubezp. 40 tys. EURO na każda osobę, to wydatek ok. 120 pln.
 7. indian

  Wisłok

  Wielkie dzięki.
 8. indian

  Wisłok

  "wujekpasiak" - co to za podbierak? Gdybyś mógł podać przybliżone wymiary i producenta byłbym wdzięczny.
 9. indian

  Trolling i inne pomysły z Akacjowej ;=)

  Czego oczekiwać od betonu :/ Nota bene, powala mnie stylistyka, cyt. „…użytkownik rybacki w przypadku stwierdzenia naruszenia przez osobę posiadającą niniejsze zezwolenie, przepisów o amatorskim połowie ryb – wydający zezwolenie może je cofnąć oświadczeniem doręczonym jego posiadaczowi bez odszkodowania.” Szkoda słów, zaorać i posiać buraki.
 10. indian

  Opony letnie i zimowe

  Kolego nie wiem, czy pomogę, ale drugi sezon sezon używam nieco podobnych, tj. Dunlop SP SportMaxx 2xRT 225/45R17 oraz 2x245/40R17 91 W MFS. Jeśli chodzi o ścieralność i hałas są zdecydowanie godne polecenia (trochę lepiej niż w Toyo Proxes T1R, czy Godddyearach - nie pamiętam modelu, sprzed kilku lat), natomiast jeśli chodzi o zimówki Dunlop Winter Sport 5 225/45 R17 91 H MFS, ścieralność i trakcja jak najbardziej OK, ale po indeksie spodziewałbym się nieco mniej hałasu w trakcie jazdy (nie są najcichsze).
 11. indian

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Dzięki za info. Jak nie urok, to sr..... :), sezon rozpocznę pewnie w czerwcu.
 12. indian

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Koledzy, jaka woda płynie obecnie w Lesku? Stan dość wysoki 200cm, nie wiem jak z przejrzystością i czy jutro jest sens uderzać? Ma ktoś wiarygodne info, czy przykręcą kurek na zaporze?
 13. indian

  Trzebośnica

  Obstawiam, że to ogonek szczupaczka
 14. indian

  Stobnica

  Chodziło o odcinek Wisłoka no kill, o którym pisał wyżej halfdanTheBlack. Zapora w Sieniawie (poniżej hodowla pstrąga, którego nota bene można kupić w Leclerc-u).
 15. indian

  Stobnica

  Uciekinierzy z hodowli pod zaporą.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.