Jump to content

rybok

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Recent Profile Visitors

752 profile views
 1. rybok

  Błażkowa

  Zbiornik powinien wykosić opiekun takie jest moje zdanie. PS. Dużo tam łapałem i wiem że opiekun ma w dupie.
 2. Na spadku i przy brudnej wodzie można połapać duże okazy ale minusy to miedzy innymi szlam,błoto i pełno dziadostwa spływającego w wodzie. No i wiadomo większy uciąg. Jak juz się zdecydujesz polecam dużą rosówkę i łapanie niedaleko brzegu.
 3. rybok

  Błażkowa

  Dzięki za info.
 4. rybok

  Błażkowa

  ma ktoś informacje przelało się na stawy?
 5. rybok

  Błażkowa

  To jest to. ziemia się użyźniła i pomału stopniowo zielsko rosło. Ale z nęceniem też ma @Piotr Madura troszkę racji np. ziarno kukurydze to ryby wyjedzą a taka kulka to leży i gnije bo i mniej ryb sobie z taka duża przynętą radzi. Wiele stawów zarasta np. taki Męciszów niby zbiornik fajny ale za niedługo to będzie co rzut ciągnięcie zielska. Ale o zbiorniki trzeba jakoś zadbać coś poprawić przynajmniej te które należą do PZW na własność. Bo dzierżawa to dzierżawa 3lata minie wypowiedzenie się dostanie i kasa w błoto.
 6. rybok

  Błażkowa

  Rozumiem twój punkt widzenia ale problem nie jest złapać rybe tylko ją holować a jak wiadomo nie karzesz jej iść po powierzchni. Ja osobiście nie mam problemu z znaleźć miejsce gdzie nie ma glonów czy łapać montując zestaw będący ponad roślinnością ale trawska na głębokościach do 2.5-3m czyli pod drodze w kierunku brzegu nie przeskoczę i Ty też nie. 4 jest teraz nawet bardziej zarośnięta niż 3 i osobiście dawniej tam wolałem łapać. Ale ja jestem tego zdania że skoro staw należy do pzw to troszkę należy zaingerować w te wodę żeby utrzymać ja w dobrym stanie dla przyszłych pokoleń i
 7. rybok

  Błażkowa

  @Piotr Madura A tak z ciekawości uważasz że zajęcie się problemem zarastania zbiornika jest w gestii opiekuna zbiornika czy masz inne zdanie ?
 8. rybok

  Błażkowa

  Jest łąka i będzie tylko gorzej. Prezes tylko siedzi w budzie i chleje co weekend ja go tam jeszcze z wędką nie widziałem. On powpuszczał amura małego i myśli że to załatwi sprawę. Z taką polityką jak on prowadzi zniszczy za parę lat zbiornik. Pomijając inne aspekty i czepiając się tylko zielska zezwolenie wypływania pontonem w celu oczyszczania dna już sporo by pomogło zawsze to by się trochę przedarło. Jedyne co dobrego według mnie zrobił na tym stawie to kible i utwardzoną drogę a nie oto do końca chodzi w wędkarstwie.
 9. Coś jest nie tak na zalewie? Takich pustek to ja tam dawno nie widziałem. Co prawda z ryba tez kontaktu nie było...
 10. ciekawe czy przyducha czy przytruli znowu
 11. Jak nie ma jak są z krosnem mamy na Wisłoke i chyba jakieś pomniejsze potoki. Chociaż według mnie mogli negocjować wróblową jeszcze. A tak po za tym to uważam że jeszcze ciekawą opcją było by porozumienie z Tarnobrzegiem na Wisłę + Jezioro Tarnobrzeskie. Wiem że kiedyś było na Wisłę ale podobno była jakaś spina i po porozumieniu. tu się muszę zgodzić. Jest, było i pewnie będzie. A tak w ogóle poza tematem uważam że zezwolenie powinno wyglądać tak: - rzeki na całą polske bo i tak się ryby mieszają (znaczy dzisiejszy stan bardziej pozwala im płynąć w
 12. Brzostek, i Skurowa, Błażkowa, Kołaczyce i wyżej bardzo fajne odcinki uważam że lepsze niż u nas. Tak gdzieś od Pilzna w górę zaczyna się robić lepiej.
 13. co roku wpuszczają jazia to i pewnie w tym i co roku jest to samo
 14. Jaź już niedługo pewnie będzie znowu może przez 2 tygodnie po zarybieniu na wiosnę bo potem trochę się rozpłynie, nie wiele zostanie i większość wyłapią dziadki których jest wtedy wysyp.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy