Jump to content

johny

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

557 profile views
 1. Tak to wygląda od strony kołowrotka: Linka główna: w tym przypadku plecionka. Strzałówka: kilka metrów (fluorocarbon, bądź jakaś linka mono). Przypon końcowy: (plecionka, lub fluorocarbon) zakończony haczykiem.
 2. Poszedł priv. Składka jest ustalana na wiosennym zebraniu. Na ten rok było dla nowych 100, dla członków 60. Jednodniówek nie ma. Nie ma takiej możliwości, wyjątek to zawody nocne.
 3. Obie przynęty mają racje bytu. Z tym, że jeśli chodzi popka to dociążam go śruciną na przyponie ok. 3 cm od haczyka.
 4. Jeśli chodzi o crazycarp to tam promocje są na jesieni, także lepiej Ci to nie stanieje.
 5. @fish007 przerabiałeś te koszyczki na przelotowe? Bo widzę, że tam nie ma tego plastikowego łącznika tylko masz zwykły krętlik.
 6. W tym DRENNAN-ie gumki będą szybciej się rozrywać w miejscu mocowana z procą, ESP ma lepsze rozwiązanie mocowania gumek. Na korzyść ESP przemawia też koszyczek, który jest wykonany jako gumowy stożek, nie będą z niego kulki tak wypadać podczas rzutów no i przez to więcej można tam załadować. Także ja bym wybrał ESP.
 7. Łowie na 12 mm i na brak brań nigdy nie narzekałem. Może taka specyfika łowiska, w którym wędkujesz, że się nie sprawdza.
 8. U mnie po zmianie silnika forum żeby wejść na forum muszę dwa razy się logować. Za pierwszym razem mnie wywala (tak jak na fotce). Za drugim razem się już loguje poprawnie
 9. @rapala może coś Ci styknie: - avid Carp In-Line Inserts, - Shockleader Sleeves Weedy Green.
 10. Regulamin jest w każdym wydaniu gazety podawany. Wypełniasz karteczkę odsyłasz - finał. Jak masz zamiar oszukać plus masz parcie na medale to spokojnie to zrobisz. Ale widzisz podjesz swoje dane osobowe i niejako robisz z siebie debila w wędkarskim świadku (w tym przypadku Sędziszowskim). Po sądach raczej nikt nikogo nie będzie ciągał za taki przekręt.
 11. Może nie są stricte celem samych zasiadek, ale trafiają się jako przyłów. Więc i na kulkę też można je złowić.
 12. @MB.karp mam taką konfiguracje i mocowanie jest bez problemów: DAIWA Crosscast X 5000 DAIWA Black Widow Carp 3,60m 3,50lbs
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy