Jump to content

johny

Użytkownicy
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by johny

 1. Aronie robiłem - 1kg owoców na 1l spirytusu 65%, cukier to zależy jakie lubisz nalewki. Czeremcha - tutaj mocno pestki dają migdały do nalewu, także ostrożnie z czasem maceracji.
 2. Ot takie kamperowe wiadomości parafialne. Zgodnie z Uchwałą nr 27/21 podjętą na ZO PZW w Rzeszowie w dniu 25.05.2021 r. wprowadza się; ZAKAZ BIWAKOWANIA ORAZ ZAKAZ WJAZDU KAMPERÓW I USTAWIANIA PRZYCZEP KEMPINGOWYCH WOKÓŁ ZBIORNIKA "Czarna Sędziszowska" OD PONIEDZIAŁKU OD GODZ. 10.OO DO PIĄTKU DO GODZ. 18.OO
 3. Najpłytszy zbiornik o powierzchni 1,6 ha, w którym średnia głębokość wynosi 1,7 m będzie przeznaczony specjalnie pod metodę spinningową. Będzie mogło na nim przebywać maksymalnie do 8 wędkarzy w jednym czasie. Łowienie na tym zbiorniku będzie możliwe do 1 maja do maksymalnie 31 listopada (w zależności od warunków pogodowych oraz pojawieniu się pierwszego lodu).
 4. Co roku zakładany jest taki temat: Sezon Karpiowy 2017, Sezon Karpiowy 2018, Sezon Karpiowy 2019.
 5. Pomysł może i dobry, ale jak zwykle wykonanie do d.... Działka 2569/2 nie obejmuje samego czubka cypla. Poza tym cały brzeg autostradowy bez zmian.
 6. No to jeśli na przyłowie trafiają się takie sztuki, to strach myśleć co by było jakbyś typowo pod szczupłego się ustawił. BRAWO TY.
 7. Tak to wygląda od strony kołowrotka: Linka główna: w tym przypadku plecionka. Strzałówka: kilka metrów (fluorocarbon, bądź jakaś linka mono). Przypon końcowy: (plecionka, lub fluorocarbon) zakończony haczykiem.
 8. Poszedł priv. Składka jest ustalana na wiosennym zebraniu. Na ten rok było dla nowych 100, dla członków 60. Jednodniówek nie ma. Nie ma takiej możliwości, wyjątek to zawody nocne.
 9. Obie przynęty mają racje bytu. Z tym, że jeśli chodzi popka to dociążam go śruciną na przyponie ok. 3 cm od haczyka.
 10. Jeśli chodzi o crazycarp to tam promocje są na jesieni, także lepiej Ci to nie stanieje.
 11. @fish007 przerabiałeś te koszyczki na przelotowe? Bo widzę, że tam nie ma tego plastikowego łącznika tylko masz zwykły krętlik.
 12. W tym DRENNAN-ie gumki będą szybciej się rozrywać w miejscu mocowana z procą, ESP ma lepsze rozwiązanie mocowania gumek. Na korzyść ESP przemawia też koszyczek, który jest wykonany jako gumowy stożek, nie będą z niego kulki tak wypadać podczas rzutów no i przez to więcej można tam załadować. Także ja bym wybrał ESP.
 13. Łowie na 12 mm i na brak brań nigdy nie narzekałem. Może taka specyfika łowiska, w którym wędkujesz, że się nie sprawdza.
 14. U mnie po zmianie silnika forum żeby wejść na forum muszę dwa razy się logować. Za pierwszym razem mnie wywala (tak jak na fotce). Za drugim razem się już loguje poprawnie
 15. @rapala może coś Ci styknie: - avid Carp In-Line Inserts, - Shockleader Sleeves Weedy Green.
 16. Regulamin jest w każdym wydaniu gazety podawany. Wypełniasz karteczkę odsyłasz - finał. Jak masz zamiar oszukać plus masz parcie na medale to spokojnie to zrobisz. Ale widzisz podjesz swoje dane osobowe i niejako robisz z siebie debila w wędkarskim świadku (w tym przypadku Sędziszowskim). Po sądach raczej nikt nikogo nie będzie ciągał za taki przekręt.
 17. Może nie są stricte celem samych zasiadek, ale trafiają się jako przyłów. Więc i na kulkę też można je złowić.
 18. @MB.karp mam taką konfiguracje i mocowanie jest bez problemów: DAIWA Crosscast X 5000 DAIWA Black Widow Carp 3,60m 3,50lbs
 19. Skądże, próbuje dostosować kamuflaż do koloru wiaderka.
 20. Mobilne łowienie karpi. Karp, moja obsesja. - YouTube
 21. DAIWA 2013 (PL) FOX 2013
 22. Macie tutaj dokładne wymiary: Spomb | The Spomb | Spod Bomb | Technical Ciężary oni tam podawali odnoście kukurydzy, także z kulasami będzie trochę inaczej. Ten mini to coś takiego jest wielkościowo jakbyśmy rzucali koszykiem do metody.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy