Jump to content

luk_hna

Użytkownicy
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,056 profile views
 1. http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/149220040 Jest!
 2. Z długiej linki łowione?
 3. https://bieszczady.pro/kamery-w-bieszczadach/kamera-na-sanie.html Kakao
 4. luk_hna

  oczy

  Cześć Łukasz, Ja robię tak: https://allegro.pl/listing?string=oczy do przynęt&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-spo-1-5-1003
 5. Witam, Zakupiłem środek. Przy nakładaniu mieszane uczucia...smarowanie glutem;) Naprawiałem przetartą neoprenową skarpetę. Utworzyła się podatna łatka zlewająca się z neoprenem. Po teście (brodzenie cały dzień) noga sucha, łatka wygląda bardzo trwale. Niestety druga "noga" zaczęła cieknąć, ale myślę, że naprawa będzie równie skuteczna. Polecam, na pewno jest to coś, co znacznie poprawia żywotność śpiochów...;) Jest skuteczniejsza od tradycyjnego naklejania wszelkich łatek (ze względu na podatność łącza). Ciekawe jak trwała jest to naprawa...myślę, że da radę;)
 6. W tych pieniądzach polecam taką: https://bogdangawlik.pl/product-pol-3763-Tiemco-Ceramic-Bobbin-Straight.html Mam takie trzy, sporo używam i nic się nie dzieje, uważam, że to najlepszy pradukt w swojej cenie, a mam porównanie z innymi, droższymi produktami. Ta Twoja nawijarka to chyba nie ma wkładki ceramicznej...mam taką i coś to lipa jest...
 7. Linka DT jest stabilniejsza, łatwiejsza w obsłudze...o ile jest dobrze dobrana do kija. WF zależy jaka i do czego... ,MOIM zdaniem nikt nie wymyślił nic lepszego do suchara niż DT;) A że większość linek obecnie produkowanych to WF, wynika chyba z ilości możliwych rozwiązań kształtu głowic. Na pewno jeżeli miałbym mieć JEDNĄ uniwersalną linkę, dobrałbym DT do kija (nie każda DT w klasie kija będzie do niego pasować...niestety).
 8. Ładny przekrój gatunków jak na jeden wyjazd
 9. Jak quill kruchy to go namoczyć (do paszczy ) i będzie się nawijał bez problemu. Ja daję pasemko dokładnie jak w Twoich muchach.
 10. Kolor cegła, oliwka, naturalny. Jeżynkę zrób dłuższą, najlepiej brązową. Ale muszki wyglądają nieźle:)
 11. Niekoniecznie, miałem sytuację, że było zupełnie odwrotnie, dlatego trzeba mieć w pudełeczku takie i takie
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy