Jump to content

damian0550

Nowy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good
 1. A i ja się pochwalę Max - Jamnik pokojówka
 2. a Ja poprostu polecam siebie :)mam niemałe doświadczenie i jestem z Hermanowej
 3. Siedziałem z kolegą freebok i nic, tylko że ja zostałem na niedziele, koleś naprzeciw złowił karpia na ok 5 kg , więc rewelacji nie ma , co mi się podobało to kontrola w sobotę wieczorem i w niedzielę po 10 rano. Ale co z tego jak Ryba nie chce współpracowac
 4. damian0550

  Umawialnia

  Wybieram się z Kuzynem , i dwoma kolegami na "niedźwiadek" do Wólki Sokołowskiej.Na nocke bez względu na pogodę zasiąśc na karpia. chętnie przygarniemy inne osoby. Wyjazd w sobotę 21-22 zjazd.
 5. No właśnie . Ja byłem przekonany że tylko do tego. Do czego ta PVA jeszcze służy. ??? Ciekaw jestem naprawdę bardzo bo myślę na takie coś łowic.
 6. A może ma ktoś jakieś doświadczenia na własnej skórze łowiąc taką metodą?
 7. Może zorganizujemy jakiś wyjazd razem np. na noc na te stawy , ja i freebok jesteśmy tam bardzo często, ale nigdy na nocy.a wiadomo w grupce zawsze raźniej i zawsze to czas nad wodą w nocy szybciej ucieka. Pozdrawiam.
 8. Witam , chciałbym się więcej dowiedziec o metodach tego połowu, napewno ktoś z forum miał "na żywo" z tym stycznośc. A więc jakie są minusy a jakie plusy,co jest potrzebne do takiego zestawu (wiadomo wędka,żyłka itd), i jak to się wszystko montuje i najważniejsze!!! Ryba tym gardzi czy się interesuje??? Pozdrawiam i Dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi.
 9. damian0550

  Umawialnia

  ktoś chętny na wypad nocny na ten zalew?będę tam już dziś wieczorem. pozdrawiam.
 10. jakieś 3-4 lata temu mój teśc mieszkający koło zalewu złowił po stronie zachodniej pięknego suma miał 114 cm. wagi nie pamiętam (musiałbym go zapytac) wybieram się z nim w najbliższym czasie na noc. o efektach napewno napiszę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy