Skocz do zawartości

Jacek Krawczyk

Aktywni
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Jacek Krawczyk w Rankingu w dniu 10 Listopad 2016

Jacek Krawczyk posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

19 Good

O Jacek Krawczyk

 • Urodziny 16.10.1963
 1. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Tak co by zamknąć temat i nie zaśmiecać, to o redukcji , płoszeniu nawet -decyzje wydaje właściwy wojewoda, czy marszałek... tutaj nie mam pewności, nie ważne, ważne że od lat idzie to z wielkimi oporami. Mogę dodać, że przy wielkim zaangażowaniu zarządcy wód czyli PZW Krosno.
 2. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Andrzejku ,widzisz ja Ty i my to wiemy. Szczebla, piekielnica, kiełb jakiś tam, brzana karpacka ha, ha, ha, i wiele innych gatunków jest chronionych ustawą i bardzo dobrze... choć czasami śmiech ogarnia mnie...Pstrąg potokowy nie jest chroniony - oczywiście oprócz pewnych ograniczeń. Kormoran nigdy w rejonie Sanu nie występował, a jest chroniony. Widzisz to tak jak z niedźwiedziem, kiedyś rzadkie zwierze, dziś w niektórych okolicach strach iść na grzyby.
 3. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Mają ochronę całoroczną, podobnie jak wilk, niedźwiedź... itp. itd.. zapytaj tzw. zielonych...
 4. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Zleciało czarnej zarazy i zaczęła się rzeź... w górnym biegu źle napisałem koło Leska straż pilnuje... niżej jest tragedia. Nie wolno płoszyć, ale kto mi zabroni próbować petard.. czy działają- wszak święta, sylwester tuż, tuż...
 5. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Kroku jeszcze słowo... ale spoko już dwie turbiny masz odpuszczone.
 6. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Nie wiem czy wiesz lisses ale po bólach obniżono limit łososiowatych z 10 szt. na 8 szt w miesiącu, wybory się zbliżają , wiem klawiatura w kompie wszystko przyjmie... najlepiej jako anonim... jak trzeba się zorganizować to ja nie bo... Ja się podpisuję swoim nazwiskiem nie wstydzę się. Nie bież tego personalnie przecież się znamy... Ludzie chcecie zmian, chcecie by było lepiej - teraz jest ten czas wybory do władz kół , okręgów... i nie piszcie że nic się nie da zrobić. Głowatka 1 w roku to też po bólach nasze osiągnięcie, dziś kosmici piszą ,że to za mało. Ale bardzo przepraszam gdzie byli rok temu, w tym roku...A tak PS to Myczkowce NO KILL to się same zrobiły?
 7. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Piękny samczyk, kurde przez te głowatki zapominam jak wyglądają lipienie:mad:
 8. Jezioro Solińskie

  . Nie rozumie dlaczego głupia tablica:D. Dotyczy ta głupia ...oczywiście nie ochronie tęczaka tylko głowatki. Często gęsto właśnie są mylone młode głowatki z tęczakami, i jeśli ta tablica ochroni choć jedna głowatkę to:beer:.
 9. Jezioro Solińskie

  OKRES OCHRONNY! - - - Updated - - - TO jest trotka!
 10. OS San Zwierzyń - Hoczewka

  No i weszło choć licząc dniówki to i tak jest roczna połowę - dokładnie- taniej. Co by było jasne byłem i będę przeciw takiej tzw. regulacji presji. Dla mnie regulacja presji to jest zakaz zabijania ryb, limit miesięczny / po jakiego ... było go podnosić..., a nie ograniczanie wyjść nad wodę. Tak na marginesie to od września obowiązuje zakaz zabijania, bo przecie pstrąg ochrona ustawowa, lipień ochrona i bardzo dobrze, i co by nie zabijać głowatek koło Zagórz proponowało na początek jedną w roku do zabrania... nic z tego, to jest właśnie demokracja...Jeszcze jeden aspekt tej sprawy, dokładna dyskryminacja muchy i spinningu - przykład - odcinki górskie z dozwoloną przynętą roślinną - łowiący na spławik , grunt, feeder etc. etc. bez limitu wejść wpisuje do nizinnego rejestru, haki z zadziorem, i nie chcę pisać co więcej... muszkarz i spinningista na cenzurowanym. To tak w woli wyjaśnienia 40 wejść nie obowiązuje tylko na Sanie lecz na wszystkich wodach górskich okręgu Krosno. Wracając do specjalu nie byłem za wprowadzeniem limitu, ale przecie to nie OS, tylko obręb ochronny:(
 11. Puchar Głowatki

  http://zagorz.pl/home/1305-v-bieszczadzki-puchar-glowatki-za-nami
 12. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Dzisiejszy poranek królowa ok.77cm. Nic więcej nie powiem:)
 13. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Pstrągal piękny pstrąg.
 14. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Holbi to chyba jednak nie głowatka. Trudno z tych zdjęć wydawać osąd, ale dla mnie również to przepiękny pstrąg:). Brak pewnych cech dzikiego pstrąga potokowego to również efekty zarybień np trocią wędrowną, z resztą pstrąg to taki plastyczny gatunek... Było nie było gratuluję pięknej ryby.
×