Jump to content

mescalito

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mescalito last won the day on September 14 2019

mescalito had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę że mógłbyś spróbować na Strugu, kiedyś było dużo zabawy z kropkami poniżej mostu drogowego przed Tyczynem, teraz proponowałbym poszukać ich na odcinku Tyczyn-Kielnarowa-Borek Stary, albo Ryjak w Blazowej.
 2. Ukrylem miejsce połowu.. nie wierze, system rozwalony hehe
 3. A co tam się może dziać, oprócz tego, że zabiorą trochę karpi, które po to związek wrzuca żeby się rozeszły w parę miesięcy, bo na jesień dorzuca kolejną partię
 4. Polski trudna język i trudno pisać..
 5. Hmm jechać, nie jechać, bo pogoda kiepska.. jadę! 5 minut nad woda, rzut.. wiatr niesie daleko Twistera i zaczep.. po chwili zaczep odpływa i zaczyna się burza śnieżna i razem z nadejściem nagłej nawałnicy melduję się garbus 41 cm
 6. Art. 23. W czasie wykonywania czynności służbowych strażnik Państwowej Straży Rybackiej jest uprawniony do: 1) kontroli dokumentów uprawniających do połowu ryb u osób dokonujących połowu oraz dokumentów stwierdzających pochodzenie ryb u osób przetwarzających lub wprowadzających ryby do obrotu; 8) wstępu i wjazdu: a) do pomieszczeń magazynowych i miejsc składowania ryb oraz na tereny obrębów hodowlanych, b) na tereny pozostające w administracji urzędów morskich, na tereny lasów, zakładów przemysłowych, ośrodków turystyczno-wypoczynkowych, gospodarstw rolnych w zakresie niezbędnym do prowadzenia kontroli na wodach przyległych do tych terenów, c) na wały przeciwpowodziowe, śluzy, tamy, na teren elektrowni, młynów i tartaków wodnych, przepompowni oraz innych urządzeń piętrzących wodę, z wyjątkiem terenów i obiektów Sił Zbrojnych, Straży Granicznej i Policji oraz innych, których szczególne przeznaczenie stanowi informacje niejawne o klauzuli tajności „tajne” lub „ściśle tajne 9) prowadzenia działań kontrolnych w miejscach wymienionych w pkt 8 bez konieczności uzyskania zgody ich właściciela lub użytkownika.
 7. Przepisy RAPR obowiązują tylko na wodach PZW, natomiast na wszystkich innych wodach śródlądowych, również prywatnych zbiornikach komercyjnych obowiązują przepisy ustawy o rybactwie śródlądowym, tj. karta wędkarska, wymiary ryb i okresy ochronne.
 8. czyli mąż z kartą wędkarską wędkuje na Twój limit i oddajesz jedną wędkę
 9. Od 1985 roku ustawa o rybactwie śródlądowym dopuszcza łowiectwo podwodne, obok wędkarstwa, jako metodę amatorskiego połowu ryb na polskich wodach śródlądowych. Karta Łowiectwa podwodnego jest głównym dokumentem, aby w sposób legalny, na wstrzymanym oddechu wybrać się na podwodne polowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy