Jump to content

klonek02

Użytkownicy
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak chcesz to w haczykowo.pl jest ten kijek.
 2. Szczerze, przyjechałem na targi i po 30minutach wyszedłem, praktycznie to samo co rok temu , fakt że preferuje wędkarstwo karpiowe ale nic ciekawego nie znalazłem, za to pojechałem do sklepu haczykowo.pl i powiem że byłem w mega szoku przestrzeń i ilość dobrego towaru pierwsza klasa, co prawda sprzętu spinningowego za wiele nie było ale znalazły się woblery salmo i całkiem ciekawy asortyment gum.
 3. Dokładnie ten, płynie w górę w kierunku Tajęciny i Wysokiej Głogowskiej. Przed regulacją nawet ładne kleniki można było w niej zobaczyć a teraz tylko śmieci
 4. z tego co sie dowiedziałem dokładniej chodziło o rzekę Szuwarka, niestety 23.01 ponownie komyuś sie wylało "przez przypadek" trochę syfu, załączam notke OSP Jasionka: Zdarzenie nr 4 Data: 23.01.2020 r. Początek: 17:05 Koniec: 17:45 Opis zdarzenia: Wyciek substancji ropopochodnej na rzece Miejsce: Jasionka Ratowników: 6 Samochody: Mercedes Atego GBA Inne Jednostki: JRG 2 Rzeszów Mercedes Atego GBA , patrol policji Trzebownisko Co do szuwarki to nie zdziwie sie jak jakaś firma wylewa syf by oszczędzić na wywozie śmieci
 5. Witam, posiadam dwa kijki 10' i powiem że jak dla mnie rewelacja. z holem większych karpi nie ma problemu zwłaszcza jeśli po rybe trzeba wypłynąć pontonem, co prawda przy rzucie na większą odległość sa problemy ale do tego są kije 12 i 13 stopowe. a co do wywożenia łódką zanętową to nie mam doświadczenia gdyż do tych celów służy mi ponton. Jednym słowem polecam.
 6. Wystarczy wpuścić kulka amurów i roślinność zniknie
 7. Może to leszcze? Słyszałem o kilku karpiach złowionych na Wisłoku w tym jeden około 10kg z tym że padły one dużo niżej. Złowione jako przyłów.
 8. Też stałem przed tym wyborem miesiąc temu, wybór padł na foxa dlatego że był w karinie. Ogólnie kołowrotek ładnie spasowany dosyć dobrze nawija żyłke (w jednym musiałem podkładkę wyjąć bo był stożek, ale po tej operacji wszystko pięknie). Co do foxa to jedynym minusem dla niektórych może być brak szybkiego hamulca, mi nie przeszkadza. Mam je spasowane z Prologicami C1 10' i łowi mi się dużo wygodniej niż w połączeniu z dam Z-base. A co do okumy 8k to kołowrotek spoko ale krowa ogromna, jeżeli nie będziesz łowił z wywózki to uważam że nie ma sensu ich kupować.
 9. Szukaj na jerkbait.pl tam sie czasem trafiają ciekawe zestawy. w tej cenie chyba cięzko coś nowego będzie wyrwać w sklepach stacjonarnych
 10. Czasem w tym miejscu widywałem gościa w Volkswagenie tuaregu ale czy to on, nie mam pojęcia. Śmieci posprzątam. 3energole i rosowki świadczą o tym że pewnie była nocka. A wyciąg z karty świadczy o tym że zakupy robił w wędkarskim na Langiewicza.
 11. Witam, masz może linka do tego maximizera? Da rade zesparować go ze zwykłym akumulatorem samochodowym?
 12. Byłem dzisiaj na wysokości kładki w terliczce, podniesiona woda spłukała wszystko, tylko jakieś uklejki pomiędzy trawami leżą.
 13. Sondowałem dno na wakacjach to przy zaporze było około 2 metrów i od środka sie stopniowo wypłycało do metra jakieś 5 metrów od brzegu innych miejść nie sprawdziłem bo zarośnięte.
 14. Witam. Ja ten sezon rozpocząłem w kwietniu od krótkich wypadów jednodniowych, wpadla czterodniowa majówka i przerwa z powodu awarii silnika w moim wozidle. Wpadlo kilkanascie rybek 3-7kg oraz mój rekord i łowiska na zdjęciu, rybka ponad 10kg. Zacząłem również łowić karpie z powierzchni, narazie tylko jedna ciekawsza rybka ale mam nadzieję ze bedzie ich więcej. Pozdrawiam
 15. Chyba dopiero w pazdzierniku 6-7 podączone z targami myśliwskimi.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy