Skocz do zawartości

damien79

Aktywni
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana damien79 w Rankingu w dniu 26 Styczeń

damien79 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

92 Excellent
 1. Jaki podbierak muchowy?

  tak jak wyżej koledzy piszą polecam Jaxon soft mesh. Niska cena i głęboka siatka.
 2. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  pięćdziesiątaczek
 3. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  to jest bajka jeśli chodzi o XUL, wędka Matagi Super Trout CW 0.5g -3.5 g waży 35 g przez co operowanie nią najlżejszymi przynętami to czysta przyjemność. Z kołowrotkiem waga zestawu coś około 205 g. Dotychczas najwieksza ryba wyholowana na ten zestaw to brzana ok 70 cm.
 4. YGK Egi Metal

  dla mnie rewelacja, jest cieniuteńka, miękka. Bardzo dobrze trzyma parametry i nie ma mowy o urwaniu się dowolnym miejscu np. na zaczepie. Jak do 100 zł nie ma konkurencji do ul. A co do łączenia plecionki z żyłka/fluorocarbonem stosujęwęzeł z poniższego filmu
 5. Lipie

  podjrzewam że szczupaczek sam siatę przegrzł, brawo on!
 6. Zbiornik "ZEK" w Ostrowie k/Przemyśla

  no jak taka ryba zostanie złowiona w przyszym roku teoretycznie powinna przeżyć bo będą obowiązywać górne wymiary ochronne.
 7. Zbiornik Torki

  porzucony przez PZW bo ta ich działka, którą mają w użytkowaniu wieczystym jest niewielka a jeśli ktoś chciałby zagospodarować to łowisko czyli zrobic komercję to ewentualnie zarybiona ryba przez PZW byłaby nie do odzyskania. Wiec nie ma to sensu.
 8. Zbiornik Torki

  właścicielami działek, na których położony jest zbiornik Torki jest mi. innymi PZW okręg Przemyśl, Gmina Medyka i mienie wsi Torki. Wcześniej zbiornik był zarybiany z "puli" PZW Przemyśl. Od jakiegoś czasu takich zarybień nie ma. Wiec rybostan jest taki na ile pozwala natura. Na zbiorniku zawsze występował ładny okoń. Szczupaka z tego co wiem już w tym roku zdziesiatkowali na tyle ile można to zrobić z brzegu.
 9. Kołowrotek Shimano Stradic CI4+

  to już jest stwierdzone, że model Stradic Ci4+ 1000 FB kręci o wiele gorzej od model 2500.
 10. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  przepraszam nie rozumiem gdzie tu lans? Skoro wstawiam zdjęcie ryby piszę czego używałem żeby ją złowić a nie robie z tego tajemnicy.
 11. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Sprzętowo: - witeczka Matagi super trout, - kręciołek Shimano Rarenium 1000, - plecionka 0.06 mm, - przynęta obrótowka 00.
×