Skocz do zawartości

Adam1109

Aktywni
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Adam1109 w Rankingu w dniu 6 Listopad 2017

Adam1109 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

95 Excellent
 1. Weosłych Świąt

  Mimo, iż ostatnio nie jestem tutaj często, chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim za życzenia no i oczywiście również życzę Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku, żeby był chociaż taki jak mijający
 2. Ryba miesiąca października - wyniki

  Dziękuję bardzo i Wszystkim Wam życzę takich ryb jak na zdjęciu
 3. Jezioro Tarnobrzeskie

  Chyba te 5 ryb się jakoś bardzo szybko rozmnaża W sobotę była piękna pogoda, super klimat i... jeszcze jeden szczupak, tym razem 117 cm
 4. Jezioro Tarnobrzeskie

  No chyba nie mogę się z Tobą zgodzić. Od Twojego posta (tj. Od 24 czerwca) złowiłem dużo więcej niż 5 ryb. Poniżej kilka fotek. Ryby w przedziale 77 - 124.5 cm. Pozdrawiam znad JT
 5. Jezioro Solińskie

  Gabriel, jeżeli bym tylko jechał (dopiero w piątek będę wiedział) to mogę mieć miejsce, więc jakbyś chciał to możesz ze mną popływać.
 6. Jezioro Solińskie

  Z brzegu się ustawiasz? Ja się zastanawiam czy nie popływać za sandaczem, ale to byłby "mój pierwszy raz" na Solinie, muszę wątek poczytać to coś może mi się rozjaśni gdzie i jak.
 7. Jezioro Tarnobrzeskie

  No drapieżnik ruszył się na JT
 8. Moje "tajne" łowisko

  Bo ja mało piszę ostatnio, jakoś mało czasu . Wiesz, że większość ryb wypuszczam ale nie piszę o tym ani nie namawiam innych do tego. Decyzja należy do wędkarza.
 9. Moje "tajne" łowisko

  Grubasek 42 cm
 10. Jezioro Tarnobrzeskie

  Robert gdzieś zaginął to i temat zamilkł. Na jeziorze coś tam bierze, ale niestety nie warte zdjęć. Ostatnio udało mi się nawet dwucyfrowy wynik (15 szt.) ustalić w zębatych, niestety tylko 50-60 cm wszystkie. Za to na jeziorze co wieczór takie przedstawienie, co to za ryby i co one "wyprawiają", temperatura wody 18 stopni więc tarło chyba odpada ?
 11. Zlot - IX URODZINY PSW

  Ostatnio było super i chciałbym z Wami tam być, ale... PRACA bawcie się dobrze
 12. Jezioro Tarnobrzeskie

  Tak, ale to tylko na deser, bo wcześniej połknął krowę co pasła się na półwyspie
 13. Jezioro Tarnobrzeskie

  6 dni pływania, wynik: 1 odprowadzenie do samego pontonu pięknej metrówki, 1 marna siedemsziesiątka wyciągnięta. To są realia jeziora tarnobrzeskiego -(
 14. Jezioro Tarnobrzeskie

  1 maja cały dzień pływałem bez brania, dziś tylko jakieś 2 godz i burza mnie przegoniła (oczywiście czekałem do ostatniej chwili i zmokłem do suchej nitki). Ale dalej się nie poddaję, ryby w tym jeziorze jeszcze są, ale muszę na nie znaleść sposób. To zdjęcie z 30.04, pływałem bez wędki żeby nie było, choć uważam że zakaz echa to jeden z najgłupszych pomysłów naszego okręgu.
 15. Jezioro Tarnobrzeskie

  My mieliśmy okazję się poznać, ale pewnie nie pamiętasz, bo to było kilka lat temu dlatego ja dobrze wiem jakie ryby Ty preferujesz łowić, mam nawet kilka Twoich wobleròw. Bolenie łowię już od kilku lat, ale tylko w Wiśle a jak sam wiesz to już zupełnie inna bajka. Ty pewnie częściej jesteś nad jeziorem i może i masz rację z tym że takich ryb już tam mało zostało ja jednak wolę wierzyć że moja metròwka tam jeszcze pływa. Moim zdaniem w tym jeziorze jest jeszcze sporo do złowienia tylko (albo aż) trzeba to jezioro dobrze poznać i nauczyć się w nim łowić bo jest bardzo trudnym łowiskiem. W tym roku postanowiłem poświęcić dużo czasu na to jezioro, zobaczymy. Ubiegłej jesieni udało mi się trafić w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie: przez godzinę 5 brań, 3 wyciągnięte ale tylko 80 cm.
×