Jump to content

Adam1109

Użytkownicy
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Adam1109 last won the day on November 28 2018

Adam1109 had the most liked content!

Community Reputation

132 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z braku czasu nie udzielam się na forum, ale obiecuję poprawę i na koniec sezonu wstawię małe podsumowanie. A dziś tak żeby nie było że nic nie łowię PS. Nie chciał odpłynąć i stał tak 15 min, ale w końcu zdrowiutki wrócił do siebie.
 2. Mimo, iż ostatnio nie jestem tutaj często, chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim za życzenia no i oczywiście również życzę Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku, żeby był chociaż taki jak mijający
 3. Chyba te 5 ryb się jakoś bardzo szybko rozmnaża W sobotę była piękna pogoda, super klimat i... jeszcze jeden szczupak, tym razem 117 cm
 4. No chyba nie mogę się z Tobą zgodzić. Od Twojego posta (tj. Od 24 czerwca) złowiłem dużo więcej niż 5 ryb. Poniżej kilka fotek. Ryby w przedziale 77 - 124.5 cm. Pozdrawiam znad JT
 5. Gabriel, jeżeli bym tylko jechał (dopiero w piątek będę wiedział) to mogę mieć miejsce, więc jakbyś chciał to możesz ze mną popływać.
 6. Z brzegu się ustawiasz? Ja się zastanawiam czy nie popływać za sandaczem, ale to byłby "mój pierwszy raz" na Solinie, muszę wątek poczytać to coś może mi się rozjaśni gdzie i jak.
 7. No drapieżnik ruszył się na JT
 8. Bo ja mało piszę ostatnio, jakoś mało czasu . Wiesz, że większość ryb wypuszczam ale nie piszę o tym ani nie namawiam innych do tego. Decyzja należy do wędkarza.
 9. Robert gdzieś zaginął to i temat zamilkł. Na jeziorze coś tam bierze, ale niestety nie warte zdjęć. Ostatnio udało mi się nawet dwucyfrowy wynik (15 szt.) ustalić w zębatych, niestety tylko 50-60 cm wszystkie. Za to na jeziorze co wieczór takie przedstawienie, co to za ryby i co one "wyprawiają", temperatura wody 18 stopni więc tarło chyba odpada ?
 10. Ostatnio było super i chciałbym z Wami tam być, ale... PRACA bawcie się dobrze
 11. Tak, ale to tylko na deser, bo wcześniej połknął krowę co pasła się na półwyspie
 12. 6 dni pływania, wynik: 1 odprowadzenie do samego pontonu pięknej metrówki, 1 marna siedemsziesiątka wyciągnięta. To są realia jeziora tarnobrzeskiego -(
 13. 1 maja cały dzień pływałem bez brania, dziś tylko jakieś 2 godz i burza mnie przegoniła (oczywiście czekałem do ostatniej chwili i zmokłem do suchej nitki). Ale dalej się nie poddaję, ryby w tym jeziorze jeszcze są, ale muszę na nie znaleść sposób. To zdjęcie z 30.04, pływałem bez wędki żeby nie było, choć uważam że zakaz echa to jeden z najgłupszych pomysłów naszego okręgu.
 14. My mieliśmy okazję się poznać, ale pewnie nie pamiętasz, bo to było kilka lat temu dlatego ja dobrze wiem jakie ryby Ty preferujesz łowić, mam nawet kilka Twoich wobleròw. Bolenie łowię już od kilku lat, ale tylko w Wiśle a jak sam wiesz to już zupełnie inna bajka. Ty pewnie częściej jesteś nad jeziorem i może i masz rację z tym że takich ryb już tam mało zostało ja jednak wolę wierzyć że moja metròwka tam jeszcze pływa. Moim zdaniem w tym jeziorze jest jeszcze sporo do złowienia tylko (albo aż) trzeba to jezioro dobrze poznać i nauczyć się w nim łowić bo jest bardzo trudnym łowiskiem. W tym roku postanowiłem poświęcić dużo czasu na to jezioro, zobaczymy. Ubiegłej jesieni udało mi się trafić w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie: przez godzinę 5 brań, 3 wyciągnięte ale tylko 80 cm.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy