Jump to content

Dzach

Użytkownicy
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Musi być długi czas ciepło na polu ,zanim ta rzeka wystartuje dla spinningisty. Ma strasznie zwolniony zapłon przed każdym sezonem . Sam się nieraz zdziwiłem.
 2. Dzach

  Motoryzacja

  Jeszcze z miesiąc do tyłu porobiłem u niego zakupy:(. Najgorsze jest to ,że zginoł ponoć przez bandę nieodpowiedzialnych idiotów. Jeśli to tak ,to życzę im pudła na maxa.
 3. Ale ci powiem , że dzisiaj napewno za wysoka jeśli chcesz powędkować.
 4. Dzach

  Motoryzacja

  Mój przed zimowy zakup. Honda CBF 500A. Jeszcze bez tablic fotki ,ponieważ wszystko musiałem ogarniać od podstaw po sprowadzeniu do Polski . No i nie trzeba prostować kręgosłupa po przejechaniu nim 100 km heh.
 5. Pytanie w nie opdowiednim miejscu...Warto czasem poświęcić więcej czasu na forum przed zadaniem pytania. Dokopiesz się w dziale ,,Wieści znad wody''.
 6. Hmmm... jesteś z Czarnej i na forum się pytasz jak tam z rybą ..? To ty powinieneś pisać systematyczne raporty w tym temacie hehe. Ja tak od siebie napiszę ,, A noo ryba jest ino trzaaaaa ją chycić!!!,, Pozdro.
 7. Wczoraj od godziny 14.00 do 17.00 w pogoni za sandaczem i okoniem - totalna lipa. Żadnego brania. Był jeszcze jeden spinningista i to samo.
 8. Postanowiłem dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie odwiedzić Czarną Sędziszowską z czystym nastawieniem na okonia. Wyniki jak dla mnie wzorowe. Dziewięć okoni w granicach 25-35 cm w przeciągu 3 godzin. Przynęty SWS Hornet oraz przezroczysty paproch z brokatem na troku bocznym. Wszystkie ryby złowiłem wzdłuż lini brzegowej na głębokości 1-4 m. Kilka fotek z wyprawy poniżej.
 9. Dzach

  Kamionka

  Dzisiaj nie było praktycznie w ogóle.
 10. Byłem wczoraj i dzisiaj w Czarnej ze spinnem w nastawieniu na sandacza. I po 2 wypadach zaliczyłem kilka brań. Niestety tylko jedna wyholowana sztuka ok 55 cm z dzisiejszego dnia. Przypuszczam ,że wczoraj zapioł mi się konkretny okazik niestety po kilkunastu sekundach holu zaliczyłem spinkę. Dodam ,że trzymam się stałych miejsc . Zaledwie kilka metrów od brzegu i napływ fali- inne miejsca bez brań ,a rzucanie przed siebie w głębie wędkując z brzegu całkowity bez sens. No i oczywiście trafiony kolor od bieli ,przez perłę błękitne grzbiety kopytek i bez kontrastów dwóch odmiennych kolorów na gumach. Barwy typowe dla uklei ze żwirowni . To mi się sprawdziło wczoraj i dzisiaj.
 11. Dzach

  Letni zlot

  No to będzie jakiś zlocik ? Propoponuję początek września ...mam akurat wtedy urlop
 12. Miałem okazję na ten temat rozmawiać z prezesem tamtejszego okręgu na początku roku. Mówił że bardzo małe szanse ,że być może ostatni kwartał tego roku...i miał rację.
 13. Dokładnie na pierwszą komunię świętą dostałem ową w prezencie od babci. Tyle ,że z tych wielkich molochów. Żadnej awarii ,zwiedziła masę kolegów i całą rodzinę. I tutaj apropos ceny kiedyś nadziałem się na nią w sklepie myśliwskim w Dębicy ,cena komisowa kilkaset złotych więc chyba wiara się trochę przekonała do tego sprzętu.
 14. A u mnie sezon wędkarski 2011 prawie dobiega końca . Zapowiadało się ciekawie . Prawie od miesiąca pracuję na kontrakcie w kraju południa . Zostało mi zaledwie może z miesiąc wędkowania w Polsce do końca roku.
 15. Około 1,5 miecha do tyłu miałem ciekawą sytuację z kumplem na Cierpiszu. Wpadła PSR skontrolowali wszystkich (ok 10 wędkarzy poza nami). A koło nas przejechali spokojnie tylko przyglądając się. Byłem lekko zaskoczony.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy