Jump to content

nug

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to ja jestem Panowie ewenementem na skale województwa , wędkuje 2 rok i w ubiegłym roku miałem bodajże 3 kontrole wszystkie na stawach w Weryni. Natomiast w tym roku byłem kontrolowany 2 krotnie w czasie jednego tygodnia nad Wisłokiem raz w Siedliskach następnie w Zarzeczu.
 2. Może przesadziłem z tą akcją slow ale takie wnioski wyciągnąłem po przeczytaniu recenzji kijka w linku podanym prze zemnie
 3. Kupiłem dziś spinning 272 Mitchell privilege 4-18 g http://extreme-fishing.pl/?p=1080 Zobaczymy czy nada się na kolnki i jaśki:confused: dopiero po zakupie doczytałem w domu że ma akcje slow ale może da rade. No i 3 wobki
 4. Witam mam zamiar wybrać się nad Solinę, chciałbym połowić z łódki. Ma ktoś z was jakieś namiary na wypożyczalnie łódek, jakie są ceny wypożyczenia i czy można wypożyczyć z echosondom ? Z góry dzięki za wszelkie informacje.
 5. Odwiedziliśmy dziś z Aspiusem Wisłok w Budziwoju ja łowiłem na feedery, Aspius męczył ryby na bolonkę . Złowiliśmy kilkanaście leszczy od 0,5 do 1,5 kg, Aspius dodatkowo złapał 3 klenie i ukleje . Wypad wyjątkowo udany pomimo przedzierania się przez zarośla. Wszystkie rybki wróciły do wody oprócz nieszczęsnej uklei, która miała tego pecha że wpadłem na pomysł połowienia na trupka (z zerowym efektem).
 6. Nie chodziło mi o podanie dokładnej miejscówki w stylu za piątym drzewem i kamieniem skręć w lewo i tam są brzany. Bardziej miałem to na myśli w jakiej miejscowości tzn na jakim odcinku szukać tych ryb.
 7. W akcie desperacji połączoną z chwilową awersją do Wisłoka, odwiedziłem dziś Strug z bolonką efekty typowe dla tej rzeki kilka leszczyków, płotek i jaź powyżej 30 cm
 8. Ja wczoraj chwile posiedziałem z bolonką w Siedliskach i zero nawet najmniejszego brania. Ostatnie wypady na Wisłok w Siedliskach to totalna porażka. Pytanie z innej beczki łowi ktoś z was regularnie brzany na Wisłoku? Jeśli tak to prosiłbym o podpowiedz na jakim odcinku.
 9. emil faktycznie jesteś mistrzem tego forum jeśli chodzi o poprawną polszczyznę, jak się kiedyś spotkamy a Ty już będziesz pełnoletni masz u mnie browara ) A tak na poważnie, zainwestuj w ten słownik poprawnej polszczyzny, jak w którymś poście sugerował rapala.
 10. Pisze się ZŁOWIŁEM DWIE PŁOCIE !!! Mój apel do młodzieży piszącej na tym forum, droga młodzieży piszcie po polsku bo płakać się chce jak czytam takie posty. Dodatkowo chciałem nadmienić ,że to forum czytają ludzie nie tylko z Podkarpacia i czytając takie wypociny wyrabiają sobie błędną opinie o naszym województwie.
 11. Pinka albo biały, na czerwonego dużo mniej brań miałem ale za to większe sztuki.
 12. Spróbuj kolego Lorpio Megamix sweet almond. Zanęta niedroga a skuteczna na leszcze z Wisłoka.
 13. No to ja mam chyba niezłego farta 2 raz w tym tygodniu kontrola PSW tym razem na Wisłoku w Zarzeczu poniżej kościoła totalne krzaczory ale fakt że dojazd przyzwoity.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy