Jump to content

BRC

Użytkownicy
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

BRC last won the day on June 27 2018

BRC had the most liked content!

Community Reputation

82 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyobrażasz sobie pływanie na spalinowym silniku wśród tych wzgórz? Echo by cie zabiło.
 2. Nie ma ryby to i nie ma wiadomości. Szkoda tam jechać, to już martwa woda.
 3. Polecany pod dużego pstrąga, akcja SLOW. Mocny dolnik. Seria TRT to chyba najtańsza seria w całym katalogu. https://www.justace.co.jp/cu_item/blank/bl_2pcs/trt.html
 4. A co chcesz wiedzieć? To tanie blanki produkowane w Chinach na zlecenie Japońskiej firmy FifeCore. Taki odpowiednik amerykańskiego MHX. Jaki model?
 5. To jest Li-Ion czy LiFePO4 ???
 6. BRC

  Szwecja

  Jak chcesz duże to musisz jechać daleko wyżej Sztokholmu. Niżej jest ciężko o duże bez znajomości wody. Wiosna jest ok. Ale najlepiej być 2-3 tygodnie bo w 7 dni możesz nie trafić w dobre brania.
 7. A tu akumulatorek LiFePo4 60ah 10kg wagi w świetnym kolorze żeby nie zgubił się w trawie podczas pakowania.
 8. Pytałeś o blanki do twichingu. Dłuższy niż 2 m jest troszkę bez sensu. Ale oczywiście są też dłuższe ale nie typowo pod twiching. Z Matagi seria SUPER SHORE. Z Suzuki RXF lub w jednym kawałku RXXF.
 9. Typowo pod twitcha: https://sklep.brc.com.pl/pl/p/Blanki-MATAGI-TR66-Super-Twitching-Special/1295 Wersja L
 10. Nie zam wędki. Trzeba sprawdzić, pomierzyć, a na łączeniu wytrze się ale po latach. Tam długości nie zmienisz. Podjedz w któryś dzień wieczorem do nas i może coś sie da zrobić. Z drugiej strony może kolega wyżej ma racje i lepiej się porozglądać za czymś co jest te 6 cm krótsze. Co prawda przeróbka nie jest jakaś droga ale parę zł na pewno będzie kosztowała. Robinson to raczej ci tego nie zrobi, ale mogę się zdziwić.
 11. Jak chcesz skracać to tylko od dołu. Nie na łączeniu bo to najgorszy sposób.
 12. Sezon już niedługo więc pora na nowe akumulatory. Technika idzie do przodu. Nowy akumulator LiFePO4 nad którym pracuje ma 60Ah i będzie ważył 7-8kg kompletny. Będę testował też programowalne BMS-y z BT. Teraz będzie można mieć wszystkie parametry akumulatora na ekranie telefonu, tableta lub w domu na PC. Bardzo ciekawa rzecz.
 13. Dosyć dobrze to jest pokazane na filmie. Z twojego opisu wynika że bardzo źle jest wyważony ten kij który kupiłeś. I tak jak napisał kolega @damien79 nie wolno przesadzić z doważeniem dolnika bo całość będzie sprawować sie gorzej niż przed wyważeniem.
 14. Spokojnie do łowienia. Hoczewka troszkę brudzi ale tragedii nie ma. Po południu była już klarowna.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy