Jump to content

BRC

Użytkownicy
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Days Won

  5

BRC last won the day on June 27 2018

BRC had the most liked content!

Community Reputation

77 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki, ale chcę sprzedać na miejscu. Z odbiorem osobistym lub dowozem na podkarpaciu.
 2. Nowa cena 1850 nowy złotych. Proszę pamiętać że dodaję kółka oryginalne gratis a to wydatek 150-200 pln dodatkowo.
 3. Ogłoszenie aktualne, zapraszam przed sezonem.
 4. Nie zam wędki. Trzeba sprawdzić, pomierzyć, a na łączeniu wytrze się ale po latach. Tam długości nie zmienisz. Podjedz w któryś dzień wieczorem do nas i może coś sie da zrobić. Z drugiej strony może kolega wyżej ma racje i lepiej się porozglądać za czymś co jest te 6 cm krótsze. Co prawda przeróbka nie jest jakaś droga ale parę zł na pewno będzie kosztowała. Robinson to raczej ci tego nie zrobi, ale mogę się zdziwić.
 5. Jak chcesz skracać to tylko od dołu. Nie na łączeniu bo to najgorszy sposób.
 6. BRC

  Akumulator

  Sezon już niedługo więc pora na nowe akumulatory. Technika idzie do przodu. Nowy akumulator LiFePO4 nad którym pracuje ma 60Ah i będzie ważył 7-8kg kompletny. Będę testował też programowalne BMS-y z BT. Teraz będzie można mieć wszystkie parametry akumulatora na ekranie telefonu, tableta lub w domu na PC. Bardzo ciekawa rzecz.
 7. Dosyć dobrze to jest pokazane na filmie. Z twojego opisu wynika że bardzo źle jest wyważony ten kij który kupiłeś. I tak jak napisał kolega @damien79 nie wolno przesadzić z doważeniem dolnika bo całość będzie sprawować sie gorzej niż przed wyważeniem.
 8. Spokojnie do łowienia. Hoczewka troszkę brudzi ale tragedii nie ma. Po południu była już klarowna.
 9. To bardzo proszę o listę wystawców i cennik.
 10. BRC

  Akumulator

  Jakiś czas temu pokazałem maksymizer z chin, kupiony za kilka usd. Pora na małe podsumowanie. Urządzenie okazało się rewelacyjne. Na tyle że kupiłem jeszcze dwa na zapas i kilka dla znajomych. Niesamowite oszczędności prądu do 85 procent obciążenia. Oczywiście im mniejszy procent ustawiony na pokrętełku tym więcej oszczędzamy. Prosta obudowa sprawdziła się nawet na tyle że nie będę jej zmieniał na nic innego. W deszczu chowam ją do torby wodoodpornej i wystają kabelki tylko. Przy tym urządzeniu zasięg pływania z prędkością trolingową wzrasta 2-3 krotnie. Pływanie na full oczywiście nie powoduje żadnych oszczędności. Ale w zwykłym używaniu 3-4km na godzinę nie wyobrażam sobie teraz pływania bez tego maksymizera. Polecam każdemu kto chce pływać na większe odległości lub chce oszczędzać akumulator kwasowy. Dodatkowo dorobiłem mały termiczny włącznik wentylatora który teraz prawię się nie włącza. Przy okazji już kilka osób z forum pływa na akumulatorach LiFePO4. Myślę że są bardzo zadowoleni. A szczególnie ich kręgosłupy
 11. Nowa cena 1900zł. Bo przeszkadza mi w garażu.
 12. Kolego, a zdawałeś na kartę wędkarską? Rozumiem że znasz przepisy? Bo to między innymi jest jednym z pytań na kartę wędkarską. Zestaw pytań egzaminacyjnych Tu masz odnośnik do ustawy: http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/ustawy/3109_u.htm
 13. Na prośby zainteresowanych kilka zdjęć od spodu pontonu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy