Jump to content

BRC

Użytkownicy
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

BRC last won the day on June 27 2018

BRC had the most liked content!

Community Reputation

82 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie 0,06. Chyba w marzeniach. Może PE0,6
 2. Sprzedam ECHOSONDA LOWRANCE 9 Ti, komplet z przetwornikiem 3w1. Stan bardzo dobry. W komplecie przetwornik 3w1, obsługujący skan boczny, dolny i całą resztę. Pudełko w które była zapakowana ze sklepu w komplecie. Menu w języku polskim. Cena jaka mnie interesuje to 3800 PLN, gratis mocowanie przetwornika na sztycy teleskopowej. Odbiór najlepiej osobisty. Wtedy można przetestować, sprawdzić itp. Możliwość sprzedaży kompletu z BIG COVER i Aku 20Ah LIFEPO4
 3. Wyobrażasz sobie pływanie na spalinowym silniku wśród tych wzgórz? Echo by cie zabiło.
 4. Nie ma ryby to i nie ma wiadomości. Szkoda tam jechać, to już martwa woda.
 5. Polecany pod dużego pstrąga, akcja SLOW. Mocny dolnik. Seria TRT to chyba najtańsza seria w całym katalogu. https://www.justace.co.jp/cu_item/blank/bl_2pcs/trt.html
 6. A co chcesz wiedzieć? To tanie blanki produkowane w Chinach na zlecenie Japońskiej firmy FifeCore. Taki odpowiednik amerykańskiego MHX. Jaki model?
 7. To jest Li-Ion czy LiFePO4 ???
 8. BRC

  Szwecja

  Jak chcesz duże to musisz jechać daleko wyżej Sztokholmu. Niżej jest ciężko o duże bez znajomości wody. Wiosna jest ok. Ale najlepiej być 2-3 tygodnie bo w 7 dni możesz nie trafić w dobre brania.
 9. A tu akumulatorek LiFePo4 60ah 10kg wagi w świetnym kolorze żeby nie zgubił się w trawie podczas pakowania.
 10. Pytałeś o blanki do twichingu. Dłuższy niż 2 m jest troszkę bez sensu. Ale oczywiście są też dłuższe ale nie typowo pod twiching. Z Matagi seria SUPER SHORE. Z Suzuki RXF lub w jednym kawałku RXXF.
 11. Typowo pod twitcha: https://sklep.brc.com.pl/pl/p/Blanki-MATAGI-TR66-Super-Twitching-Special/1295 Wersja L
 12. Nie zam wędki. Trzeba sprawdzić, pomierzyć, a na łączeniu wytrze się ale po latach. Tam długości nie zmienisz. Podjedz w któryś dzień wieczorem do nas i może coś sie da zrobić. Z drugiej strony może kolega wyżej ma racje i lepiej się porozglądać za czymś co jest te 6 cm krótsze. Co prawda przeróbka nie jest jakaś droga ale parę zł na pewno będzie kosztowała. Robinson to raczej ci tego nie zrobi, ale mogę się zdziwić.
 13. Jak chcesz skracać to tylko od dołu. Nie na łączeniu bo to najgorszy sposób.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy