Skocz do zawartości

BRC

Aktywni
 • Zawartość

  321
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

32 Excellent

1 obserwujący

 1. Pro nie jest szlifowany i nie jest malowany. Tzw. surowy blank. Przez to jest minimalnie szybszy. Ugięcie pod obciążeniem obie wersje mają takie samo. A ceny 715zł i 725zł za Pro.
 2. Nowy sezon i nowe blanki. Jaziowo kleniowe blank Suzuki Blanks RXF-3lb-762, pod robactwo wszelkiego rodzaj do max 4g. Blanki zaprojektowane w naszej pracowni, wykonane w Japonii. W wersji standard i PRO. Waga w wersji PRO to tylko 26g. Sprawdza się też na pstrąga i okonia.
 3. Nie znam się za bardzo na panelach. Więc tu nie pomogę. W przypadku weekendowego pływania szkoda inwestować w panele tylko lepiej przywozić swoje akumulatory. A jak mają ukraść akumulatory to panele też ukradną. Zamknięte koło. A przy okazji to szukam rozsądnej mariny nad Soliną, na łódkę wędkarską. Coś ktoś może wie?
 4. Przy jednostkach większych niż 5 metrów raczej 24V lub więcej. Panele nie dadzą rady. Mogą doładować, ale naładowanie do pełna to raczej w długim czasie. Przy łódce 7m silnik 70lbs będzie za słaby. Zresztą 2HP też będzie za słaby. Szukaj czegoś z silników bezszczotkowych. 4 akumulatory 120AH to też kiepski pomysł, 120-150kg dodatkowo i co 2-3 lata wymiana. Lepiej zainwestować w akumulator LiFeYPo4 lub podobny. Zwraca się po dłuższym czasie i waga inna. 40-50% lżej niż kwasiaki. Jeżeli to ma być Solina to najlepiej żeby w marinie na pomoście było podpięcie do prądu. Sam planuje coś podobnego. Ale jestem na etapie szukania Hausbota.
 5. Różnica jest spora bo jedna to 8 splotów druga to 4. Całkiem inne plecionki. WX4 jest bardziej odporna na przetarcia, ale też jest grusza. Bardzo polecam PEEWEE do UL.
 6. Nowa plecionka na Nowy Rok 2018. Znana i lubiana japońska PEEWEE WX4 w nowym kolorze FLUO YELLOW. Poprawiona wytrzymałość. Już dostępna w sklepie. https://sklep.brc.com.pl/pl/p/Japonska-plecionka-POWER-EYE-PeeWee-Fluo-Yellow%2C-od-6lb-do-30lb%2C-150m/1258?preview=true
 7. Wybór telefonu

  Coś nowego dla aktywnych w terenie. Bardzo dobre parametry i certyfikat IP68. Cena też nie zabija.
 8. Wybór telefonu

  Nowe telefony też nie działają już tak źle, czasy działania coraz dłuższe w normalnym trybie.
 9. Ponton wędkarski

  Jak nie pomaga to zmienić auto
 10. Ponton wędkarski

  Zdecydowanie . Masz za mały samochód. Rozumiem że powietrze odsysasz przed zwinięciem? Potem pasy samozaciskowe i po kłopocie.
 11. Coś takiego się sprawdza. https://www.szopeneria.pl/pl/p/Yachticon-Schlauchboot-Reiniger-Czyscik-do-pontonow-0.5L/6486
 12. Unitika jest minimalnie cieńsza i minimalnie mniej sztywna. Sztywność taka jak YGK G-Soul Upgrade po pierwszym łowieniu. Producent bardzo poleca ją do dalekich rzutów castingowych więc z tej racji jest też sztywniejsza niż te uniwersalne.
 13. Będzie ciężko o opinię, bo ten produkt jest nowością na 2017. Plecionka jest bardzo śliska, co się przekłada na dalekie rzuty. Bardzo gładka, zwłaszcza w rozmiarach PE 0,6-1,2. Kolor Super Biały i ciężko przyjmujący przebarwienia. Znacznik Fioletowy w połowie długości. Po sezonie napiszę coś więcej.
 14. Szwecja

  Moje okolice Ładnie. Woda w tym roku niska.
 15. Wycena wędki ST CROIX 9008

  Wędka z pokrowcem to około 100 usd i to też zależnie od stanu. Co do kołowrotków to się nie znam. Zdjęcia są bardzo niewyraźne.
×