Skocz do zawartości

BRC

Aktywni
 • Zawartość

  315
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

26 Excellent

1 obserwujący

O BRC

 1. Ponton wędkarski

  Jak nie pomaga to zmienić auto
 2. Ponton wędkarski

  Zdecydowanie . Masz za mały samochód. Rozumiem że powietrze odsysasz przed zwinięciem? Potem pasy samozaciskowe i po kłopocie.
 3. Coś takiego się sprawdza. https://www.szopeneria.pl/pl/p/Yachticon-Schlauchboot-Reiniger-Czyscik-do-pontonow-0.5L/6486
 4. Unitika jest minimalnie cieńsza i minimalnie mniej sztywna. Sztywność taka jak YGK G-Soul Upgrade po pierwszym łowieniu. Producent bardzo poleca ją do dalekich rzutów castingowych więc z tej racji jest też sztywniejsza niż te uniwersalne.
 5. Będzie ciężko o opinię, bo ten produkt jest nowością na 2017. Plecionka jest bardzo śliska, co się przekłada na dalekie rzuty. Bardzo gładka, zwłaszcza w rozmiarach PE 0,6-1,2. Kolor Super Biały i ciężko przyjmujący przebarwienia. Znacznik Fioletowy w połowie długości. Po sezonie napiszę coś więcej.
 6. Szwecja

  Moje okolice Ładnie. Woda w tym roku niska.
 7. Wycena wędki ST CROIX 9008

  Wędka z pokrowcem to około 100 usd i to też zależnie od stanu. Co do kołowrotków to się nie znam. Zdjęcia są bardzo niewyraźne.
 8. Szwecja

  A to nasze kilka rybek z wyjazdu początkiem czerwca. Było ciężko i niestety za krótko Coś udało się wydłubać. Poniżej kilka zdjęć.
 9. VI Spinningowy Puchar Sanu za nami. Wyniki oficjalne: http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/2983/cms/szablony/20691/pliki/vi_spinningowy_puchar_sanu___all.pdf Nasze dwie drużyny zajęły miejsca I i IV. Gratulacje. Zawodnik z jednej z naszych drużyn, pan Stanisław Wojdyła, zajął miejsce I indywidualnie, prowadząc w obu turach, w sobotę i niedzielę. Oby więcej takich wyników w kolejnych zawodach z cyklu GPP.
 10. Licytacja na rzecz PSW

  Przebijam, 60zł
 11. Jeżeli ktoś z okolic wybiera się na na targi Rybomania do Sosnowca to bardzo proszę o info. Będę miał mały prośbę. Dziękuję
 12. Mam, polecam. Można też użyć zamiennika, mniej komfortowy, ale daje rade. Nazywa się to chwytak pomiarowy z haczykiem lub chwytakiem, cena od 1zł.
 13. No i po zabawie Nagroda dla kolegi szel.mik Trzeba kolego lotka dziś wysłać głowek było 57 Proszę o dane na PW to wyślę nagrodę
 14. Mała, szybka produkcja na jutrzejsze wędkowanie. Kilka nowych i kilka sprawdzonych kolorów główek jigowych. Odlane w większości na hakach OWNERA. I malutki konkurs. Ile główek jest na 3 zdjęciu? Przewidziane nagrody: kto zgadnie dostanie w prezencie 20 główek jigowych na hakach Ownera z zakresu 1,8g do 10,5g. Każdy ma dwa strzały. Zapraszamy do zabawy.
 15. Taka ciekawostka. Pojawiły się u nas blanki MHX w kilku ciekawych kolorach metalicznych. Na początek tylko kilka modeli.
×